dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

332 800 zł41 m² 8 188,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Komfortowa kawalerka blisko Jeziorka Gocławskiego, położona na parterze w budynku 6-piętrowym na nowo powstającym osiedlu na Pradze Południe przy ul. Międzyborskiej. Planowany termin zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 50,4 m kw. na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 096 128 zł88 m² 12 419,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne, luksusowe apartamenty w sercu Mokotowa.~~W okolicy parki, tereny zielone. Szybki dojazd do centrum miasta (4 km) dzięki liniom autobusowym, tramwajowym .~~Apartamenty zostały zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

239 962 zł45 m² 5 389,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rynek Pierwotny 0% Prowizji od kupującego Przy południowej granicy administracyjnej Wrocławia w Wysokiej gmina Kobierzyce powstaje kameralne osiedle składające się z dwóch budynków. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

289 000 zł70 m² 4 104,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 70.41m składające się z trzech oddzielnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki, WC, garderoby i przedpokoju. Nowe okna pcv. Z dużego pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł68 m² 5 220,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 68 m2 (72 m2 po podłodze) na 5. piętrze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

460 000 zł92 m² 4 991,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

#Polecam Państwu apartament położony w budynku na Osiedlu Stylowym w Niemczu. Kameralny, komfortowo zaprojektowany, 6 rodzinny, budynek , z dużym terenem zielonym i placem zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Floriańska

Rybnik,śląskie

177 000 zł75 m² 2 360 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie po remoncie typu M5 o powierzchni 75m 2 ,mieszczący się w dobrej dzielnicy Rybnik Nowiny. Lokum mieści się na trzecim piętrze w dziesięcio piętrowym bloku wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

248 000 zł38 m² 6 441,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Super oferta! Dwa pokoje na przeciw ue idealne pod wynajem. Przytulne, słoneczne, nierozkładowe mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

94 000 zł34 m² 2 764,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam słoneczne mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej części Nowego Miasta. Lokal o pow. 34m2 składa się z sypialni, kuchni z jadalnią oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

90 000 zł33 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 33 mkw na pierwszym piętrze w bloku. Blok zcegły ocieplony , klatka schodowa odnowiona. Mieszkanie w dobrym stanie. W pokoju na podłodze odnowiony parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

147 000 zł51 m² 2 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Trzech Wieszczów. M-4 ma powierzchnię 51m2 usytuowane jest na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Pokoje są duże , słoneczne. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

330 750 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Najnowsza inwestycja realizowana na Targówku, przy ulicy Smoleńskiej zakłada wybudowanie nowoczesnego, 9-piętrowego budynku składającego się z 121 lokali mieszkaniowych. Mieszkania dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

187 560 zł35 m² 5 364,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rynek pierwotny - fabryczna- 2 pokoje Z ogródkiem Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,96m na parterze z ogródkiem 21m. Salon połączony z aneksem kuchennym 18,14 m , sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chrzanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł68 m² 5 720,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam! Ciche i komfortowe mieszkanie jednopoziomowe usytuowane w kameralnym apartamentowcu z 2008 r na ul. Chrzanowskiego. Lokal o powierzchni 69 m2 (po podłodze ok. 91m2) składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł20 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym centrum Warszawy, w przedwojennej odnowionej kamienicy, z nową elewacja i klatka schodową po remoncie. Mieszkanie również po generalnym remoncie, wszystko nowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Tychy

Tychy,śląskie

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko u nas - oferta dla wymagającego klienta! Jeśli poszukujesz nieruchomości do wprowadzenia, urządzonej z wysokiej klasy materiałów, z najwyższą dbałością o najdrobniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35 w okolicy ul. Mosiężnej / Grabiszyńskiej. Super lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piastów

Piastów,mazowieckie

376 255 zł69 m² 5 472 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na obrzeżach Piastowa, blisko centrum miasta~~atuty inwestycji:~-nowoczesna architektura.~-budynek o urozmaiconej bryle, z myślą o jak najlepszym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 073 125 zł139 m² 7 726,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Osiedle położone jest w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy. Sąsiedztwo Pałacu w Wilanowie i królewskiego kompleksu parkowego czynią z niej uprzywilejowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

93 000 zł20 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- - magda janik, tel. Oleśnica / parter / centrum Polecam przytulne i słoneczne mieszkanie w centrum w Oleśnicy o powierzchni ok. 20 mkw. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł123 m² 1 954,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w Śródmieściu. Stosunkowo blisko Stary Rynek, wyspa Młyńska. Mieszkanie rozkładowe, posiada: - cztery obszerne pokoje (31m 2 ,22m 2 , 21m 2 , 15m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

683 880 zł114 m² 5 979,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Inwestycja domów szeregowych.~Są to nowocześnie zaprojektowane eleganckie domy o czystej bryle i funkcjonalnym wnętrzu. Posiadają dwie kondygnacje z piętrem użytkowym oraz garażem.~Z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

176 000 zł71 m² 2 478,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

#Mieszkanie 3-pokojowe w Centrum z balkonem Na sprzedaż przestrzenne trzypokojowe mieszkanie w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie znajduje się w zadbanej, wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

359 840 zł46 m² 7 800,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na Pradze Południe w jednej z jej najpiękniejszych części. Tereny zielone, wodne i rekreacyjne, tak wyjątkowe połączenie w dużym mieście, zachęca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

420 475 zł78 m² 5 415 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł47 m² 8 638,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Najszerszy wybór rozkładowych mieszkań 2- i 3- pokojowych!~~zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją na Wilanowie, gdzie oddanie jest przewidziane już w III kwartale 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

360 392 zł47 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

416 000 zł50 m² 8 400,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

406 000 zł50 m² 8 120 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

402 000 zł51 m² 7 840,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

374 000 zł51 m² 7 276,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

230 000 zł54 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem do własnej aranżacji. Pokoje o pow. 17,11 i 10 m2. Na podłogach parkiety, ściany tapeta. Niezależna widna kuchnia o pow.4,5 m2 z oknem Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

414 428 zł55 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

397 000 zł55 m² 7 275,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Samostrzel

Samostrzel,kujawsko-pomorskie

180 000 zł91 m² 1 978,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ciekawe mieszkanie w spokojnej i ładnej wiosce w gminie Sadki o pow około 91 m w budynku wielorodzinnym na parterze ,składające się z trzech pokoi w tym duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

122 000 zł36 m² 3 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lokal o pow. 36 m2 położony na parterze w centrum przy ul. 1 maja. nadający się idealnie na biuro, gabinet itp. Obecnie jest to lokal mieszkalny składający się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bardowskiego

Łódź,łódzkie

89 000 zł28 m² 3 178,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na Kozinach. Drugie pietro w bloku przy ulicy Bardowskiego. Mieszkanie do remontu. Składa się z dużego, ustawnego pokoju, kuchni do której wchodzimy z pokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

164 000 zł42 m² 3 866,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 42,42 m2 na Wyżynach. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze 4-piętrowego bloku z płyty z 1982 roku. Przed blokiem plac zabaw dla dzieci oraz parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pasjonistów

Łódź,łódzkie

158 000 zł38 m² 4 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na Teofilowie. Drugie piętro w bloku w okolicy ulicy Pasjonistów. Po remoncie. Okna i instalacje po wymianie. Na ścianach gładzie, na podlogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecznicza

Łódź,łódzkie

132 000 zł43 m² 3 069,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupując z nami nie płacisz prowizji! Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Powierzchnia mieszkania wynosi 43 m2. Znajduje się na 4 pietrze w bloku na osiedlu Czerwony Rynek. Okno.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij