dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

243 702 zł45 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na osiedlu Zielona Dolina powstaje zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

358 333 zł68 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam serdecznie nową inwestycję - mieszkania nowe w standardzie deweloperskim lub pod klucz. Lokalizacja - jedna z najcichszych części okolic szczecińskiego Śródmieścia - Park Kasprowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

219 000 zł49 m² 4 471,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Promocja-nowe mieszkania wrocław - stabłowice opis mieszkania: polecamy piękne mieszkanie 2-pokojowe o metrażu 48,98 m2. W skład pomieszczeń wchodzą hall - 5,14 m2, łazienka - 4,23 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

265 000 zł56 m² 4 698,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Promocja do końca miesiąca: 4 pokojowe mieszkanie na 265 000 zł!:) Mieszkanie na parterze z ogródkiem B3/1 Jeżeli szukasz małego mieszkania pod Poznaniem, mieszkania z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

287 148 zł32 m² 8 979 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartamenty O najwyższym standardzie~~mieszkanie w stanie deweloperskim; 31,98 m2, 2-pokojowe na 9 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gallusa

Katowice,śląskie

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brynów! 2 pokoje! Do sprzedania od zaraz mieszkanie w Katowicach Brynowie w niskim budownictwie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

925 704 zł75 m² 12 352,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne, luksusowe apartamenty w sercu Mokotowa.~~W okolicy parki, tereny zielone. Szybki dojazd do centrum miasta (4 km) dzięki liniom autobusowym, tramwajowym .~~Apartamenty zostały zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł66 m² 4 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik ładne, dwustronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem na zakrzowie mieszkanie: mieszkanie: położone na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

403 340 zł58 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł86 m² 5 086,71 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

440 tys! gotowe do odbioru 86m2 + 12m2 loggi! 440 tys Przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 86,5m2 położone na warszawskiej Białołęce. Mamy do dyspozycji trzy pokoje 31m2; 21m2; 13m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piastów

Piastów,mazowieckie

55 m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na obrzeżach Piastowa, blisko centrum miasta~~atuty inwestycji:~-nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia~-budynek o urozmaiconej bryle, z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Gdynia,pomorskie

580 000 zł90 m² 6 430,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Super lokalizacja! Mieszkanie w ścisłym centrum, na granicy najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni - Kamiennej Góry. Budynek z cegły w dobrym stanie technicznym z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

258 000 zł56 m² 4 607,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszam na bezpłatną prezentację pełen rozkład / super lokalizacja Mieszkanie dwu pokojowe w pełnym rozkładzie o powierzchni 58 m2. Lokal składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

210 000 zł44 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 44 m2 na 2. piętrze. Mieszkanie to: - salon z kuchnią (21 m2.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szara

Warszawa,mazowieckie

1 284 000 zł107 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Do generalngo remontu. Trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Kuchnia i pokój od podwórka. Dwa pokoje od ulicy.WC razem z łazienką. Duży hall. Duże możliwości aranżacyjne. Schowek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł108 m² 8 911,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Apartament 107m2 + 36m2 balkonów! sąsiedztwo parku! Przestronny apartament 107m2 w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowano tak, aby było funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

270 000 zł53 m² 5 084,75 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m2. Mieszkanie jest bardzo dobrze komunikowane, bardzo blisko do zkm, skm i obwodnicy Trójmiejskiej. W bliskim sąsiedztwie szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piastów

Piastów,mazowieckie

219 704 zł38 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

220 000 zł66 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 usytuowane w bloku na IV pietrze na osiedlu Rabin. Mieszkanie składa się z trzech dużych pokoi, przestronnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł32 m² 2 468,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 32m2 w bocznej, spokojnej uliczce Nowego Miasta. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, po wymianie stolarka drzwiowa, okienna oraz wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

349 177 zł56 m² 6 189,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkania deweloperskie - krzyki - O% prowizji od kupującego! opis mieszkania: prezentowane atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,41 m2 znajduje się na 2 piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

813 272 zł106 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Inwestycja znajduje się w sercu Woli ? prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy.~Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czecha

Częstochowa,śląskie

88 000 zł33 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie o pow. 33 m2 położone 4 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Czecha w dzielnicy Północ. Atutem mieszkania jest dobry rozkład pomieszczeń, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

393 750 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Cena promocyjna na miejsce postojowe tylko 9000pln do końca marca!~~inwestycja posiada 4 kondygnacje oraz osobny garaż naziemny. Budynek posiada 32 lokale mieszkalne od 34m2 do 55m2. Aktualnie dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

203 000 zł49 m² 4 171,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowe mieszkania wrocław - siechnice Siechnice - 2 pokoje z balkonem! Polecamy Państwu mieszkanie 2- pokojowe o metrażu 48,66 m2. W skład pomieszczeń wchodzi przedpokój - 6,86 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł114 m² 5 254,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne I klasyczne mieszkanie W kamienicy - 114 M2! Polecam piękne mieszkanie w kamienicy w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie o metrażu 114 m2 posiada 4 pokoje ( ok. 18 m2, 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

416 000 zł50 m² 8 400,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wilanów to jedna z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Warszawy. Jest przy tym nadal najrzadziej zaludnioną dzielnicą stolicy. To ważny ośrodek kultury i edukacji, tutaj znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Poznań,wielkopolskie

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Układ niezależny, idealna lokalizacja 2 min od pestki, idealne pod inwestycje. Duży balkon. Polecam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze, w bardzo dobrej lokalizacji, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

346 764 zł47 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, ani podatku pcc. Opis mieszkania: do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z balkonem na czwartym piętrze, o powierzchni 47m2. Dwie sypialnie oraz salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 428 954 zł185 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Inwestycję wyróżniają unikalny styl i koncepcja architektoniczna. Położona w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy (wilanów).~~Nowoczesny kompleks willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sabały

Warszawa,mazowieckie

448 480 zł58 m² 7 689,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kameralna, 4-piętrowa inwestycja, w której znajdują się 23 mieszkania. Doskonale zaplanowane rozkłady o metrażach od 38 do 78 m2, pozwalają na realizację nawet najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

372 890 zł76 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny - siechnice - 76,10M - 3 pokoje - gotowe mieszkania Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 76,10 m na Ip. Salon połączony z aneksem kuchennym 21,1 m , hol 9,1m , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

426 688 zł60 m² 7 083 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł54 m² 6 331,71 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego - rynek pierwotny O inwestycji: nowoczesne osiedle położone w zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy Fabryczna - na Gądowie Małym. Oferta skierowana jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

337 300 zł50 m² 6 720,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

OD dewelopera - krzyki - grabiszynek tylko do 30.06 WYJĄTKOWA PROMOCJA - WYKOŃCZENIE "POD KLUCZ" W CENIE MIESZKANIA! OPIS MIESZKANIA: Polecamy piękne mieszkanie 2-pokojowe o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

235 000 zł60 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / balkon / miejsce parkingowe Polecam bardzo ładne mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni ok. 60 mkw. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

350 800 zł43 m² 8 158,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Spokój I cisza. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Kraków,małopolskie

305 000 zł41 m² 7 439,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego o pow ok.41m2 , zlokalizowanego na Krowodrzy w kamienicy przy ul. Urzędniczej na 1 piętrze Kamienica zadbana z 1955r Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgierz

Zgierz,łódzkie

112 000 zł45 m² 2 488,89 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Sikorska z siedzibą w Zgierzu , ul. Piotra Skargi 12 przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego w centrum Zgierza. Mieszkanie o powierzchni 45 m2, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

337 795 zł76 m² 4 440 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Rynek Pierwotny 0% Prowizji od kupującego Przy południowej granicy administracyjnej Wrocławia w Wysokiej gmina Kobierzyce powstaje kameralne osiedle składające się z dwóch budynków. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

249 355 zł45 m² 5 539,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkania od dewelopera - fabryczna - nowe żerniki - O% prowizji wiosenne promocje cenowe - rabaty nawet do 25 000 zł! większość mieszkań dostępnych W programie MDM! opis mieszkania: prezentowane.