dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 046 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł53 m² 17 547,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie 53,4 m na Mokotowie (służewiec), ul. Gotarda. Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Bąkowo,pomorskie

527 000 zł62 m² 8 486,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 60,34 m2 położonego na kameralnym osiedlu Conradi Park w Bąkowie. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

424 442 zł36 m² 11 679,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Saska

Kraków,małopolskie

994 345 zł56 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Podgórze - ul.SASKA Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze, ul. Saska w Krakowie. Inwestycja Saska Blu. Składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

412 500 zł32 m² 12 770,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 32,25 m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Optyków

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł59 m² 19 528,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,04 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2020 roku. Stan prawny Pełna własność z kw-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł87 m² 8 043,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży jest mieszkanie w Centrum miasta Wojska Polskiego ulica po modernizacji. Na całkowitą powierzchnię 86,90 składa się : -duży salon, -jadania , -sypialnia , -kuchnia z oknem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stargard,zachodniopomorskie

500 000 zł68 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie sprzedaż przestronnego dwupoziomowego mieszkania w stanie deweloperskim. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze i posiada osobne wejście z poziomu parteru. Obydwa poziomy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

593 800 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twój pośrednik, twój sąsôd Do sprzedaży oferujemy Państwu nowe mieszkanie 3 - pokojowe w nowo powstającym budynku zlokalizowanym na granicy Gdańska - Osowy i Gminy Żukowo! Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

660 000 zł67 m² 9 850,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 67 m , położone na pierwszym piętrze kamienicy w centrum Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poziomkowa

Gdynia,pomorskie

549 000 zł52 m² 10 497,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Lokalizacja: gdynia-Dąbrowa to malownicza, spokojna i doskonale skomunikowana dzielnica Gdyni. Okolica cicha z kameralną niską zabudową. Dobrze skomunikowana część miasta z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

518 563 zł42 m² 12 326,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji | 0% pcc | zakup od dewelopera Klimatyczne mieszkania na Starołęce nad Wartą - wysoki standard i świetna komunikacja! ㅤ Kluczowe cechy: 48,07 m2 | 2 pokoje | duży ogród 43m2 Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arnikowa

Augustów,podlaskie

850 000 zł79 m² 10 705,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękny apartament o pow. 79,40 m2 znajdujący się przy ul. Arnikowej 10b w Augustowie. To idealna nieruchomość dla osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ma kler poleca: ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego na 1 piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku na osiedlu Szwederowo Szczegóły oferty: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł59 m² 5 084,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja. Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie na parterze kamienicy. Składa się z dwóch dużych oddzielnych pokoi (20 i 17 m2), kuchni z oknem (12,3 m2), łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Gdynia,pomorskie

1 450 000 zł94 m² 15 379,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału. Mieszkanie o powierzchni 95 m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

440 000 zł68 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjnie położone mieszkanie w cichej i zielonej części centrum miasta. Znajduje się w ocieplonym bloku z cegły. Składa się z trzech przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

264 900 zł31 m² 8 436,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty tel. Lokal o projektowanej powierzchni 31,4m2 znajduje się na niskim parterze, na poziomie -0,5. Lokal nie mieszkalny, użytkowy o pow. 21,4 m2 plus pow. 10 m2 komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

573 024 zł60 m² 9 506,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pańska

Zbylitowska Góra,małopolskie

499 000 zł51 m² 9 797,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, umeblowane mieszkanie zbylitowska góra, ul. Pańska Biuro sprzedaży: nieruchomości | Oferta na wyłączność Rozpoczynamy sprzedaż nowoczesnego, bezczynszowego mieszkania w Zbylitowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

399 000 zł22 m² 18 412,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Inwestycyjna kawalerka | 21,62 m + piwnica | Najem od zaraz| Róg Krzywego Zaułka i Stańczyka |rydla Na sprzedaż kawalerka inwestycyjna o powierzchni 21,62 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Koszalin,zachodniopomorskie

235 000 zł30 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! Oferta bez prowizji! Prestiżowa lokalizacja w umiarkowanej cenie. Sprzedam kawalerkę 29 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku w unikatowej, doskonałej lokalizacji (na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

360 000 zł38 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze, w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie o powierzchni 38 m znajduje się w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pokorna

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł36 m² 24 558,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Prestiżowe Apartamenty Murano synonim wysokiej jakości, komfortu i wyjątkowej lokalizacji w śródmieściu Warszawy. Na sprzedaż oferujemy luksusowy apartament o powierzchni 36,24 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiedacza

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł115 m² 18 324,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Ten przestronny apartament o powierzchni 114,6 m , położony w spokojnej i kameralnej części Ursynowa, łączy wygodę codziennego życia z harmonijnym układem wnętrz. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

637 897 zł30 m² 21 320,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

3 495 000 zł143 m² 24 440,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż oferuję czteropokojowy apartament o metrażu 143 m2 zlokalizowany w dzielnicy Stare Miasto przy ul. Piłsudskiego. Apartament składa się z: salonu z kuchnią o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topograficzna

Warszawa,mazowieckie

899 999 zł89 m² 10 158 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | 89 m | Rembertów, ul. Topograficzna Zapraszam na prezentację! To 90-metrowe, jasne i przestronne mieszkanie w Rembertowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

621 300 zł57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin blisko uniwersytetu medycznego! promocja - mega rabaty na mieszkania! możliwość wykończenia pod klucz Z projektem! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł50 m² 25 201,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m , położone na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z windą przy ul. Rydygiera 12 na Żoliborzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

739 000 zł72 m² 10 193,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nietuzinkowe mieszkanie znajdujące się w sercu Gliwic. Mieszkanie jasne, słoneczne , układ mieszkania na dwie strony świata. W skład prezentowanego mieszkania wchodzą: 3.