dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 136 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Burgaska

Gdańsk,pomorskie

339 000 zł63 m² 5 363,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo zadbane, nowocześnie wykończone mieszkanie trzypokojowe w Gdańsku Morenie. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych sypialnie oraz pokoju dziennego w wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Magazynowa

Warszawa,mazowieckie

1 278 366 zł99 m² 12 885,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Apartament 4 pokoje, 99,21m2, 7 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania - lipiec 2016.~~INWESTYCJA Osiedle składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

260 445 zł43 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkania deweloperskie - krzyki - O% prowizji od kupującego! mieszkanie W promocyjnej cenie 5990 zł/m2! promocja ograniczona czasowo! opis mieszkania: prezentowane bardzo atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

198 180 zł26 m² 7 529,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

La Melodie to nowoczesna inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego. Jest doskonale połączona zarówno z centrum Warszawy, jak też z drogą wyjazdową z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Reda,pomorskie

281 190 zł67 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

P rzy zakupie tej nieruchomości klient atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie W nowej, kameralnej inwestycji W redzie! Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,95 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

418 992 zł48 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Obecnie najnowsza inwestycja w Warszawie, ze świetną lokalizacją na Woli, z doskonałą komunikacją i bardzo atrakcyjnym rozkładem mieszkań.~Do ceny mieszkania należy doliczyć miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

243 000 zł36 m² 6 681,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego - rynek pierwotny O inwestycji: inwestycja jest kontynuacją niezwykle udanego i sprzedanego w całości osiedla położonego na wrocławskich Krzykach - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komety

Józefosław,mazowieckie

409 000 zł79 m² 5 208,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie, w którym poczujesz się jak we własnym domu? Z dala od zgiełku miasta, ale z dobrą komunikacją z całą Warszawą? W pobliżu Lasu Kabackiego, na zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

429 815 zł55 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, w samym centrum założenia urbanistycznego Miasteczko Wilanów.~~Lokalizacja~- Zaledwie 8 km od centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł55 m² 3 363,64 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie na Wzgórzu Wolności w wieżowcu na V piętrze o pow około 55 m kw.W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje,kuchnia łazienka ,wc oraz duży przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł49 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do ceny mieszkania należy doliczyć miejsce postojowe w garażu podziemnym (płatne 30000,00pln brutto) ~~sprzedaż bezpośrednio od developera, kupujący nie płaci żadnej prowizji oraz podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

314 000 zł42 m² 7 423,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny - 2 pokoje - rakowiec Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,30m na parterze. Salon połączony z aneksem kuchennym 19,76m , sypialnia 11,24m , łazienka 5,34m , hol z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylowa

Łódź,łódzkie

390 000 zł69 m² 5 630,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Pobieramy minimalną prowizję od sprzedającego więc gwarantujemy ,iż przy naszej obecności właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

219 380 zł37 m² 5 993,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny - krzyki - wojszyce kawalerka 36,60M Nowe mieszkanie - kawalerka o powierzchni 36,60m. Duży pokój z aneksem kuchennym 29,7m , łazienka 3,9m , hol 3m z miejscem na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

238 151 zł44 m² 5 436 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowe mieszkania - wrocław - złotniki opis mieszkania: polecamy piękne mieszkanie - 2-pokojowe na parterze o metrażu 43,81 m2. W skład pomieszczeń wchodzą korytarz - 3,92 m2, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł78 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Luksusowe, 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Rudnickiego. Mieszkanie składa się z salonu, otwartej kuchni i lobby o powierzchni 34,5 m2, pokoju dziecięcego 15 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

486 569 zł63 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycję wyróżniają unikalny styl i koncepcja architektoniczna. Położona w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy (wilanów).~~Nowoczesny kompleks willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawodzie

Katowice,śląskie

134 000 zł47 m² 2 851,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Katowicach przy ul. 1 maja. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w niskim odnowionym bloku z lat 70 - tych; pow. mieszkalna 47 m2 oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

140 000 zł36 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Wadowicach o powierzchni 35,80 m2. Rozkład: 2 niezależne pokoje, jasna kuchnia, łazienka, balkon. Mieszkanie na parterze w bloku, wymaga odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

610 170 zł71 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. ~~lokalizacja~- zaledwie 4 km od centrum Warszawy, ~- w pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

235 000 zł35 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35 w okolicy ul. Zaporoskiej / Gajowickiej. Super lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na bezpłatną prezentację - bardzo spokojna okolica / zielony borek / budynek Z cegły Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 50m2 składa się z: 3 pokoi, jasnej, osobnej kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

330 695 zł56 m² 5 950,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego - rynek pierwotny O inwestycji: nasza nowa inwestycja mieszkaniowa to idealna oferta dla osób aktywnych, chcących zamieszkać blisko centrum miasta, jednocześnie ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

275 000 zł67 m² 4 125,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowa kameralna inwestycja mieszkaniowa W gdańsku Prezentujemy Państwu nową inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną na wzgórzu morenowego zbocza w Gdańsku przy ul. Niepołomickiej. To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

303 715 zł53 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Promocja mieszkań na białołęce. Czas wyprzedaży ograniczony.~~Nasza inwestycja to budynek mieszkalny, wielorodzinny z garażem podziemnym. Na terenie nieruchomości usytuowano plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam zadbane, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 46,79 m2. Znajduje się na parterze w bloku z 2010 r. (osiedle Stefana Batorego na Piątkowie). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dobrzyńska

Płock,mazowieckie

125 000 zł42 m² 2 942,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

I piętro 3 niezależne pokoje Widna kuchnia Duży balkon Osiedle Dobrzyńska Blok murowany Piwnica I najważniejsze bardzo dobra cena : 125.000 zł Mieszkanie posiada okna PCV, częściowo wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Białystok,podlaskie

320 000 zł59 m² 5 428,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecamy 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Piaski w centrum Białegostoku. Lokal znajduje się na IV piętrze i składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

368 500 zł55 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne miejsce Z tarasem I ogródkiem (29M2)! miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę, dobry smak oraz stylowy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł71 m² 5 511,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Inwestycja Cztery Pory Roku zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta, a w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligocka

Katowice,śląskie

127 000 zł37 m² 3 432,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealna propozycja pod wynajem. Proponujemy do sprzedaży lokal mieszkalny z założoną księgą wieczystą, położony w budynku przy ulicy Ligockiej w Katowicach. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

229 096 zł41 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na osiedlu Zielona Dolina powstaje zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

380 000 zł101 m² 3 762,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / duże / centrum / po remoncie Polecam bardzo ładne i przestronne mieszkanie w centrum Oleśnicy. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

215 000 zł30 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30 m2 w okolicy ul. Grabiszyńskiej / plac Legionów. Super lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafera

Szczecin,zachodniopomorskie

249 000 zł53 m² 4 698,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mamy do zaoferowania atrakcyjne 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Szafera. Znajduje się ono na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z 1978 roku. Na 53 m2 składają się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocław

Warszawa,mazowieckie

629 190 zł84 m² 7 535,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Gocław to młoda zabudową i młoda mieszkańcami część Pragi Południe. Doskonale połaczona z lewą stroną Warszawy Mostem Łazienkowskim i Trasą Siekierkowską, bogata w tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokoje rozkład! Przytulne mieszkanie dwupokojowe położone na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1975 roku w dzielnicy Krzyki. Lokal składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł57 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż stylowe i komfortowe mieszkanie o łącznej powierzchni 57 m2 na osiedlu Drabiniaka ul. Strażacka. Okolica cicha i spokojna, a przy tym bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

200 000 zł32 m² 6 309,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Kawalerka W centrum! Przestronne mieszkanie jednopokojowe położone na pierwszym piętrze w sześciopiętrowym budynku z 2001 roku w dzielnicy Śródmieście. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

313 000 zł67 m² 4 671,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Do sprzedaży mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 67 w okolicy ul. Drzewieckiego. Super lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

115 000 zł56 m² 2 064,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tanie M-4. Nie przegap okazji. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na widokowym dziewiątym piętrze w bloku przy ul.Turystycznej. Mieszkanie do częściowego remontu(.