dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Reda

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł70 m² 4 014,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecam mieszkanie 3 pokojowe mieszczące się na 10, lecz nie ostatnim, piętrze w ocieplonym budynku z dwiema windami, w znakomicie skomunikowanej lokalizacji na Redzie. Obie windy są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kawęczyńska

Warszawa,mazowieckie

405 594 zł55 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zakończona inwestycja! Nowy budynek stanął na Pradze Północ w okolicy Skweru Radziwiłłów i zabytkowej Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. Kawęczyńskiej. ~Można tu cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

285 314 zł60 m² 4 795,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny - MDM - 3 pokoje 59,50 m Polecam do kupna mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 59,50 m na I p. salon połączony z aneksem kuchennym ( 27,1m) , balkon 3,6m , pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł49 m² 5 911,13 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

0% - Strona kupująca nie ponosi kosztów związanych z usługami biura nieruchomości. Na sprzedaż dwupokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze w budynku z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Toruńskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

97 000 zł34 m² 2 852,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż ekonomiczne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane w bloku na II piętrze. Nieruchomość składa się z jednego pokoju, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

264 500 zł56 m² 4 723,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polecam rewelacyjne, dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Górzyskowie. Lokal przestronny, nowocześnie zaaranżowany, wyremontowany. Wielkim atutem jest balkon - taras. Budynek 3 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł58 m² 5 961,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Przytulne mieszkanie dwupokojowe w centrum Tarchomina - ul. Kamińskiego. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze (ostatnim) w niskim kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

419 652 zł53 m² 7 854,24 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja znajduje się w sercu Pragi Południe.~Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi,~pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją przyszłość. Z tego miejsca szybko dostaniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Retkinia

Łódź,łódzkie

145 000 zł42 m² 3 418,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetne mieszkanie dla osób poszukujących swojego stałego miejsca na ziemi ceniących sobie spokojną okolicę oraz przestrzeń. Mieszkanie znajduje się na parterze w 11 piętrowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zdroje

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł28 m² 6 243,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Polecam mieszkanie 1-pokojowe 2-poziomowe z dużym balkonem, mieszczące się na 2 piętrze w ocieplonym domu wielolokalowym zbudowanym z cegły w 2007r. Dobra lokalizacja, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

80 000 zł23 m² 3 478,26 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tematem sprzedaży jest powierzchnia strychowa z której wykonano dwa mieszkania ,jedno o pow około 30 m po podłodze drugie 60 m po podłodze. Możliwość zrobienia jednego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

459 895 zł56 m² 8 154 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł122 m² 4 016,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w super lokalizacji o pow 122m składające się z 5 pokoi, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie rozkładowe ( pokoje 24m,24m, 20m,20m,6m,kuchnia13m, łazienka 5m)na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Police

Police,zachodniopomorskie

190 000 zł46 m² 4 130,43 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję ładne, 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Anny Jagiellonki w Policach. Lokal jest ładnie wykończony i nie wymaga nakładów finansowych przed wprowadzeniem się nowych właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

389 028 zł55 m² 7 126,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja na wilanowie!~~w naszych przestronnych czteropiętrowych budynkach znajdziesz swój spokój i miejsce do odpoczynku. Budynek harmonijnie wkomponowany w architektoniczną wizję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Wołomin,mazowieckie

228 000 zł50 m² 4 560 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w centrum miasta. Salon okło 18 z balkonem od strony wschodniej. Mały pokój 8m. Kuchnia widna oddzielna, zabudowa kuchenna starszego typu. Łazienka z wanną, umywalka, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ruczaj

Kraków,małopolskie

285 000 zł53 m² 5 377,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferujemy do sprzedaży przestronne 2 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 53 mkw., mieszczące się na 7 piętrze w 10 bloku (wielka płyta), niedaleko Kampusu UJ (Ruczaj). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

255 000 zł51 m² 4 958,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone w niskim bloku z cegły na pięknym, zielonym osiedlu, w pobliżu Puszcza Bukowa. Na powierzchnię mieszkania 51,43 m2, składają się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 493 000 zł137 m² 10 897,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdynia,pomorskie

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie przestronne, słoneczne położone na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym. Budynek z lat 90, ocieplony, nowa elewacja, klatki schodowe po remoncie. Z okien widok na zieleń. 3 pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

425 900 zł54 m² 7 857,93 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% prowizji od kupuj ącego - rynek pierwotny O inwestycji: zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją mieszkaniową powstającą w samym sercu miasta, w sąsiedztwie wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

221 690 zł32 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Twoje mieszkanie w warszawskim Ursusie.~~Atuty inwestycji:~-5 piętrowy budynek~- parking podziemny~- winda~- instalacje TV, Internet~- teren zamknięty~- oświetlony~- monitoring~- nowoczesny plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Łódź,łódzkie

149 900 zł38 m² 3 944,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupując z nami nie płacisz prowizji! Mieszkanie dwupokojowe z balkonem. Powierzchnia mieszkania wynosi 38 m2. Znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

328 000 zł37 m² 8 864,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne mieszkanie na Bemowie o powierzchni 37 m. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły. Mieszkanie w pełni wyposażone. Duża szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zadbane, tanie w utrzymaniu. Glazura , terakota, okna plastikowe, drzwi antywłamaniowe, drzwi wewnętrzne nowe. Jest ciche, okna wychodzą na północ, południe i zachód. Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orłowska

Gdynia,pomorskie

890 000 zł99 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Promocja - taniej o 130.000! Mieszkanie w Orłowie z ogrodem! Do kupienia stylowe mieszkanie (pow. 98,9 m2), w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdyni - Orłowo. Zaledwie 900 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stroszek

Bytom,śląskie

129 000 zł56 m² 2 303,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowane w Bytomiu Stroszku, a dokładnie na osiedlu Vitor. Lokal składa się z 3 odrębnych pokoi, przedpokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł68 m² 7 712,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Najszerszy wybór rozkładowych mieszkań 2- i 3- pokojowych!~~zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją na Wilanowie, gdzie oddanie jest przewidziane już w IV kwartale 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Reda,pomorskie

146 748 zł35 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

P rzy zakupie tej nieruchomości klient atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie W nowej, kameralnej inwestycji W redzie. Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,94 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

416 000 zł50 m² 8 400,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł38 m² 6 312,73 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

0% prowizji od kupującego - rynek pierwotny nowa inwestycja W samym centrum miasta! promocyjne ceny! Nowoczesne osiedle położone na Starym Mieście w okolicy pl. Legionów i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

752 046 zł75 m² 10 056,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł47 m² 8 886,51 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe do odbioru Mieszkanie aktualnie 1 pokojowe zaaranżowane na 2 pokojowe. Projekt spełnia wszelkie wymogi prawa budowlanego a jednocześnie jest praktyczny i funkcjonalny, nie postawiono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

151 000 zł50 m² 2 990,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Oferta wstrzymana. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o pow. 50,50 m2 usytuowane na parterze budynku przy ul. Kmicica w Polkowicach. Lokal obejmuje: kuchnię, 3 pokoje-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kryształowa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł99 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Oferujemy komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, z wydzieloną częścią dzienną i sypialnianą, w kameralnym budynku (tylko 24 lokale) z przepięknym widokiem na park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

321 757 zł67 m² 4 773,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny - MDM - stabłowice Polecam do kupna mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 67,40m na III p . Opis mieszkania : salon połączony z aneksem kuchennym ( 30,80m) , balkon 5,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieńczycka

Kraków,małopolskie

498 432 zł84 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Okazja! Do sprzedania nowe, 4 pokojowe mieszkanie o pow. 83,77 m2 Usytuowanie i rozkład - piętro 7 - pokoju dziennego - pow. 19,64 m2 - kuchni w aneksie - pow. 7,20 m2 - 3 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 431 424 zł112 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartamentowiec w sercu Starego Mokotowa z 20 mieszkaniami o powierzchni od 87m2 do 120 m2 z przestronnymi loggiami. Budynek z recepcją, garażem podziemnym, całodobowa ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukietowa

Warszawa,mazowieckie

267 000 zł28 m² 9 535,71 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m2 położone w Warszawie, na Mokotowie- wierzbno. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze ośmiopiętrowego budynku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

95 000 zł34 m² 2 826,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamiana lub sprzedaż Oferta z wyłącznością dla biura. Dwupokojowe mieszkanie na parterze, przy ulicy Śląskiej. Kuchnia z oknem,balkon, okna pcv. W pokojach na ścianie gładzie,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Warszawa,mazowieckie

367 000 zł61 m² 6 016,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 -pokojowy lokal o pow. 61 m2 na 1/10p ,w wyremontowanym i docieplonym budynku z 1977r. na terenie pełnego zieleni osiedla spółdzielczego na Jelokach Pd. nieopodal ul. Lazurowej Lokal.