dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Herbowa

Szczecin,zachodniopomorskie

191 000 zł38 m² 4 989,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Serdecznie polecam na sprzedaż dużą kawalerkę położoną na parterze w ocieplonej i wyremontowanej kamienicy przy Jasnych Błoniach (okolica ul. Herbowej). Powierzchnia mieszkania to 38,28m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Witomino

Gdynia,pomorskie

270 000 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo dobra lokalizacja, gdynia witomino, centrum dzielnicy, tereny zielone - sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Komunikacja : szybki dojazd do obwodnicy oraz centrum miasta - autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

150 000 zł57 m² 2 613,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie z garażem w Głuszycy. Nieruchomość o powierzchni 57,40m2 usytuowana jest na wysokim parterze 4-piętrowego bloku i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

65 000 zł36 m² 1 805,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie M2 o powierzchni 36m 2 , na cichym i spokojnym osiedlu. Blok po remoncie oraz dociepleniu, zlokalizowany w miejscowości Czerwionka Leszczyny osiedle: manhattan. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

658 000 zł81 m² 8 115,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjny 3 pokojowy apartament położony na wyjątkowym osiedlu w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego w najpiękniejszym zakątku Polanicy Zdroju. ~Apartament o pow. 81,08 mkw położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czartoryskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

451 500 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Metro nieruchomości przedstawia ofertę przedsprzedaży apartamentów w nowej inwestycji przy ul. Czartoryskiego 18 na Starym Mieście w Bydgoszczy. Wyjątkowy budynek w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

229 000 zł75 m² 3 068,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam serdecznie mieszkanie o pow. 74,63m2 w zabytkowej kamienicy, blisko Parku Kasprowicza, jasnych Błoni. Usytuowane na IV piętrze, kamienica odnowiona, czysta, wyremontowana klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

302 960 zł54 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny -3 pokoje 54,10m - sołtysowice - od developera Mieszkanie o powierzchni 54,10m na I p. Salon połączony z aneksem kuchennym 19,10 m , balkon 4,10 m , 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł62 m² 6 239,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowy lokal , dobry standard, o pow. 61,7 m2 na 2p w 3-piętrowym , wyremontowanym i docieplonym budynku z 1979r. (rama H) na terenie pełnego zieleni osiedla spółdzielczego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

564 282 zł70 m² 8 083,11 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Inwestycja znajduje się w sercu Pragi Południe.~Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi,~pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją przyszłość. Z tego miejsca szybko dostaniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł138 m² 3 985,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż duże mieszkanie po kapitalnym remoncie w znakomitej lokalizacji, centrum miasta, w pobliżu wszystkie obiekty użyteczności publicznej. Idealnie nadaje się na biuro, lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

219 464 zł39 m² 5 590,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowe mieszkania - wrocław - złotniki opis mieszkania: polecamy piękne mieszkanie - 2-pokojowe na 1 piętrze o metrażu 39,26 m2. W skład pomieszczeń wchodzą korytarz - 2,32 m2, garderoba -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czartoryskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 250 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

128 000 zł36 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Duża i przestronna kawalerka z możliwością podziału na 2-pokoje. Blok położony w malowniczym miejscu, nieopodal parku nad Kanałem Bydgoskim. Malownicze tereny spacerowe, blisko pętła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

315 000 zł56 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

*** mieszkanie we wspólnocie W nowym budownictwie, idealne dla rodziny*** Polecamy Państwu nowoczęśnie zaaranżowane mieszkanie przy ul Transportowej. W pobliżu dużo sklepów, obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

220 762 zł43 m² 5 180,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania - wrocław - różanka opis mieszkania: polecamy komfortowe mieszkanie - 2-pokojowe na 1 piętrze o metrażu 42,61 m2. W skład pomieszczeń wchodzą przedpokój - 7,32 m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Toruń,kujawsko-pomorskie

255 000 zł56 m² 4 553,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

***przestronne mieszkanie W spokojnej okolicy*** Prezentujemy Państwu przestronne i funkcjonalnie rozplanowane mieszkanie w bloku zlokalizowanym na spokojnym i zadbanym osiedlu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

339 800 zł49 m² 6 924,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

OD dewelopera - krzyki - grabiszynek tylko do 30.06 WYJĄTKOWA PROMOCJA - WYKOŃCZENIE "POD KLUCZ" W CENIE MIESZKANIA! OPIS MIESZKANIA: Polecamy piękne mieszkanie 2-pokojowe o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

163 000 zł35 m² 4 657,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2. Usytuowane na 3 piętrze w bloku. Teren ogrodzony z miejscami parkingowymi. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

391 464 zł62 m² 6 277,49 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkania developerskie - śródmieście - centrum - O % prowizji Prezentowane mieszkanie o metrażu 62,36 m2 znajduje się na III piętrze, posiada przedpokój (6,67 m2), pokój dzienny (18,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

186 505 zł34 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz inwestycji? kup 2 pokoje W cenie kawalerki! 0% prowizji od kupującego, bez podatku pcc! O inwestycji: nasza nowa inwestycja to nowoczesne osiedle usytuowane w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plenerowa

Rzeszów,podkarpackie

294 000 zł41 m² 7 170,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferuję do sprzedaży nowe i atrakcyjnie wykończone mieszkanie o pow. 41m2, położone w Rzeszowie, ul. Plenerowa Wzgórza Staroniwskie. Świetna lokalizacja, blisko sklepu B1, przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

242 000 zł64 m² 3 811,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Na Skarpie. Mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku i ma bardzo funkcjonalny rozkład. Z okien widok na zieleń. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł50 m² 2 281,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Podzamczu, 48,4 m2 + piwnica 2 m2 Nieruchomość składa się z: - dwóch pokoi, - kuchni, - łazienki, - wc, - przedpokoju. Mieszkanie do odświeżenia. Na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł67 m² 7 207,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wilanów to jedna z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Warszawy. Jest przy tym nadal najrzadziej zaludnioną dzielnicą stolicy. To ważny ośrodek kultury i edukacji, tutaj znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł144 m² 2 048,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe w budynku po kapitalnym remoncie w centrum miasta o pow.144 m2. Na pierwszym poziomie dwa pokoje o pow.ok 15 m2 z możliwością wydzielenia w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zapraszam na bezpłatną prezentację Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 , składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł264 m² 1 736,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest udział w kamienicy na Szwederowie z prawem wyłącznego korzystania z mieszkania dwupoziomowego o powierzchni całkowitej 264,28 m2. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Pakość

Pakość,kujawsko-pomorskie

146 000 zł58 m² 2 536,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Pakości, na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie o powierzchni 58 m2, składa się z czterech pokoi, z czego jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

309 000 zł77 m² 4 027,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Mieszkanie położone w odnowionej kamienicy w niedalekiej odległości od Jasnych Błoni. Lokal przestronny, słoneczny o dobrym standardzie wykończenia wnętrza. Wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

246 000 zł30 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta! apartamenty hotelowe - pod inwestycję - krzyki - wrocław! opis mieszkania: polecamy apartament hotelowy 2-pokojowy o metrażu 30 m2. W skład pomieszczeń wchodzą korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł87 m² 4 022,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymianie instalacji. Łazienka w nowoczesnym wystroju. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

232 000 zł34 m² 6 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, znajdujące się w dobrym połączeniu komunikacyjnym - na Targówku w Warszawie. Mieszkanie posiada przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

231 000 zł60 m² 3 839,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4 pokojowe (pierwotnie 3 pokojowe)mieszkanie na Gumieńcach.Mieszkanie czyste ,zadbane ładnie utrzymane.Położone na IV piętrze w niskim ocieplonym bloku.Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł56 m² 4 267,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 56m2. Usytuowane na 1 piętrze w bloku. Składa się z 4 pokoi o pow, 15/9/9/7, kuchni 6m2 bez zabudowy, łazienki z wc 3m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widna

Warszawa,mazowieckie

494 048 zł56 m² 8 871,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kameralne osiedle o wysokim standardzie składające się z czterech 4-piętrowych budynków. W sumie 220 mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych.~Jasne elewacje z geometrycznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

254 188 zł59 m² 4 308,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- - magda janik, tel. Szeroka oferta mieszkań O zróżnicowanym metrażu Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Koszewo

Koszewo,zachodniopomorskie

220 000 zł68 m² 3 241,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie. Wymieniono wszelkie instalacje, stolarkę okienną i drzwiową, ściany i sufity zostały wygładzone, na podłogach położono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

383 465 zł61 m² 6 267,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego - rynek pierwotny O inwestycji: idealne osiedle dla osób chcących mieszkać w centrum miasta, jednocześnie ceniących spokój i ciszę oraz bliskość licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czartoryskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

481 500 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

130 000 zł37 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż duża, 37 m2 kawalerka mieszcząca się na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku na osiedlu leśnym. Mieszkanie do remontu, ogrzewanie miejskie, ciepła woda - junkers. (są.