dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

148 000 zł47 m² 3 155,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferuję na sprzedaż mieszkanie O powierzchni 46,9 M2 usytuowane na III piętrze, na osiedlu nowym. Mieszkanie składa się Z dwóch pokoi 16,9 M2, 12,3M2 ,kuchni 7,6M2 , łazienki Z wc, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł68 m² 6 156,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie / lokal bydgoszcz stare miasto Oferta sprzedaży unikalnego mieszkania w małej kamienicy z 2004 roku na bydgoskim Starym Mieście. Budynek stylowy, wkomponowany w otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

152 000 zł51 m² 2 980,39 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji od kupującego! Propozycja dla rodziny preferującej funkcjonalne wnętrze. Pomieszczenia w oferowanym mieszkaniu są przemyślanie rozplanowane, posiadają niezależne wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Piaseczno,mazowieckie

989 144 zł190 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowo okazały apartament o powierzchni 190 m2 z dwoma ogrodami (łącznie ok. 300 m2), w luksusowej kamienicy usytuowanej wśród pięknej zieleni, na wysokim brzegu rzeki Jeziorki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piastów

Piastów,mazowieckie

55 m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na obrzeżach Piastowa, blisko centrum miasta~~atuty inwestycji:~-nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia,~-mieszkania w zróżnicowanych powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

198 698 zł36 m² 5 519,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

- zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz gorąco polecamy! Osoba prowadząca Piotr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

408 000 zł63 m² 6 434,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

OD developera - krzyki - tarnogaj tylko do 31.07.16 r. Wyjątkowa promocja - wykończenie "pod klucz" w cenie mieszkania! opis mieszkania: prezentowane mieszkanie - 3 pokoje - o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

435 000 zł93 m² 4 677,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży dwupoziomowy apartament na osiedlu Górzyskowo. Usytuowany na 3 i 4 piętrze strzeżonego, ogrodzonego budynku z cegły. Pierwszą kondygnację zajmuje salon (38 m2) z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

279 939 zł53 m² 5 242,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rynek pierwotny - MDM - polanowice-gotowe mieszkania mieszkanie W programie MDM .Prezentowane mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 53,40 m usytuowane na II p . Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

204 000 zł34 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Polecam przestronną kawalerkę o powierzchni 34 m2 po remoncie, położoną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - na Krzykach, w okolicy ul. Hubskiej. Mieszkanie rozkładowe, z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lublańska

Kraków,małopolskie

270 000 zł43 m² 6 279,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43m2 położone przy ul. Lublańskiej. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w IV-piętrowym budynku z cegły. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

108 192 zł28 m² 3 877,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego! 0% podatku pcc! Przedstawiamy Państwu nową Inwestycję zlokalizowaną przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Nowoczesny kompleks posiadał będzie ponad 130 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

412 705 zł74 m² 5 599,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny -sołtysowice- 4 pokoje Prezentowane mieszkanie o metrażu 73,70 m2 znajduje się na III piętrze, posiada cztery pokoje. Salon z aneksem kuchennym 20m , trzy sypialnie 10,1m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

155 000 zł37 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Toruniu, na Bydgoskim Przedmieściu niedaleko umk w okolicach ul. Broniewskiego. Mieszkanie o powierzchni 38 mkw, w 11 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

534 051 zł62 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. ~~lokalizacja~- zaledwie 4 km od centrum Warszawy, ~- w pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

268 000 zł60 m² 4 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy do sprzedaży jasne, ustawne dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku - Siedlce. Lokal znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1930 roku ocieplonej w 2014,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

303 000 zł44 m² 6 889,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji od kupującego - rynek pierwotny nowa inwestycja W samym centrum miasta! promocyjne ceny! Nowoczesne osiedle położone na Starym Mieście w okolicy pl. Legionów i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

132 000 zł42 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, usytuowane na parterze w kamienicy na Szczawienku w Wałbrzychu. Lokal składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

416 328 zł55 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zamieszkaj W dobrze skomunikowanej dzielnicy warszawy~~inwestycja posiada 4 kondygnacje oraz osobny garaż naziemny. Budynek posiada 32 lokale mieszkalne od 34m2 do 55m2. Aktualnie dostępnych jest 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

132 000 zł32 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

***centrum miasta***okazja cenowa*** Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze w budynku wielorodzinnym zlokalizowanym na os. Mokre, w bliskim sąsiedztwie centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł89 m² 7 303,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie W odrestaurowanej kamienicy dla bardzo wymagającego klienta Wyjątkowy lokal mieszkalny położony w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Pomorskiej na Śródmieściu. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

249 000 zł61 m² 4 056,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, cicha i spokojna lokalizacja. Dobry dojazd do centrum, w pobliżu szkoły, sklepy, blisko Park Kasprowicza. Bardzo dobry standard wykończenia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariacka

Gdynia,pomorskie

780 000 zł71 m² 10 955,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nieruchomość: mieszkanie trzypokojowe /71,20 m2/ w dobrym standardzie. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, salonu z częściowo otwartą kuchnią, łazienki z wanną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

163 000 zł65 m² 2 496,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na Podzamczu - ul. Senatorska. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu sklepy, przystanek autobusowy, szkoła. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

192 000 zł50 m² 3 847,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o pow. 49,90m2. Znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku z cegły. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Legnica,dolnośląskie

162 000 zł54 m² 2 981,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie dostępne mieszkanie! Polecamy do sprzedaży mieszkania deweloperskie, z wykończeniem "pod klucz" przy ul. Ściegiennego. Budynek 3 piętrowy usytuowany na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

227 900 zł53 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Klient - wynagrodzenie za czynności pośrednictwa pokrywa deweloper! Mieszkanie znajduje się w nowym bloku w stanie deweloperskim. Budynek mieszkalno-usługowy wielorodzinny. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

142 800 zł35 m² 4 045,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie o powierzchni 35,3 m2 składa się z jednego pokoju (19,7 m2), oddzielnej kuchni (8,1 m2), przedpokoju i sanitariatów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

352 629 zł50 m² 6 993,83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupuj ącego - rynek pierwotny O inwestycji: zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją mieszkaniową powstającą w samym sercu miasta, w sąsiedztwie wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

731 313 zł85 m² 8 562,38 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym kaskadowym budynku w Warszawie- praga Południe. Mieszkanie zlokalizowane jest na 12 piętrze dwu wieżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

295 000 zł49 m² 6 020,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękne 3 pokojowe mieszkanie położone w malowniczej, cichej i zielonej części lewobrzeżnego Szczecina. Dwa poziomy rozplanowane są na 70 m2 powierzchni całkowitej (49m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

263 000 zł38 m² 6 998,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gizów

Warszawa,mazowieckie

345 900 zł48 m² 7 198,75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dobrolin IV to projekt budynku klasy apartamentowej powstający w ramach ostatniego etapu inwestycji Osiedla Dobrolin zlokalizowanego na warszawskiej Woli - jednej z najdynamiczniej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

237 000 zł37 m² 6 475,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie inne niż wszystkie. Duża, ponad 36 metrowa kawalerka zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Szczecina, na Warszewie. Lokal znajduje się na 2 piętrze budynku z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jodłowa

Ignatki-Osiedle,podlaskie

227 000 zł42 m² 5 404,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ignatki Osiedle .Mieszkanie w Stanie Idealnym do Zamieszkania. Dwa pokoje. Polecam. To klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o pow. 43m2 znajduje się na kameralnym osiedlu pod lasem w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Warszawa,mazowieckie

322 340 zł45 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle Nowy Raków znajduje się w dzielnicy Włochy. Składa się z kilku budynków wielorodzinnych wraz z infrastrukturą handlową i użytkową. Na terenie osiedla zaplanowano garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

96 000 zł36 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie środkowe na Podzamczu, 36 m2. 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc. 4 piętro, blok z windą. Mieszkanie umeblowane, do własnej aranżacji. Więcej informacji udzielę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

210 000 zł53 m² 3 939,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone; cicha, spokojna i zielona okolica, bardzo dobra komunikacja z centrum miasta. W pobliżu szkoły, przedszkola oraz wszystkie obiekty użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

128 000 zł54 m² 2 370,37 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54m 2 usytuowane na IV piętrze w bloku w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

417 481 zł79 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycja w Ożarowie Mazowieckim to zespół 3 nowoczesnych budynków, z garażami podziemnymi.~~Obecnie są w sprzedaży gotowe mieszkania z I etapu oraz mieszkania w budowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

230 000 zł62 m² 3 695,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,24 m2 zlokalizowane w Tłuszczu. Mieszkanie składa się z salonu o pow. 20,50 m2, pokoju o pow. 12,50 m2, pokoju o pow. 10,70 m2,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij