dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł48 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie. 2 piętro w budynku 5 piętrowym z 2001 roku. 5 min. do stacji metra. Budynek z całodobową ochroną, przy wejściu recepcja.Mieszkanie jednostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Barlinek,zachodniopomorskie

126 000 zł32 m² 3 906,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2015 roku.Wymienione zostały instalacje elektryczne, wodne kanalizacyjne - nowy piec gazowy "Junkers" , wymienione okna. Remont wykonany przy uzyciu materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

289 125 zł39 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja Kordeckiego 45 to połączenie nowoczesności z tradycją. To przyjazne miejsce dla osób poszukujących mieszkania blisko centrum miasta z jednoczesnym poczuciem kameralności. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rokicie

Łódź,łódzkie

177 000 zł40 m² 4 425 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m2, położone przy Rondzie Lotników Lwowskich w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł61 m² 4 872,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W promocji do 31 lipca 2016 roku! tylko U nas! 0% prowizji! bez podatku od czynności cywilnoprawnych! Do sprzedania lokal mieszkalny w standardzie deweloperskim znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kusocińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

234 578 zł44 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Odbiór budynku w grudniu 2016r. Nowa inwestycja w Śródmieściu - nowoczesne, starannie zaprojektowane osiedle. Ide alnie położone, świetnie skomunikowane, z dostępem do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

347 900 zł57 m² 6 149,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

OD developera - krzyki - tarnogaj tylko do 31.07 WYJĄTKOWA PROMOCJA - WYKOŃCZENIE "POD KLUCZ" W CENIE MIESZKANIA! OPIS MIESZKANIA: Prezentowane mieszkanie - 3 POKOJE - o metrażu 56,57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

250 474 zł59 m² 4 230,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Klient Szukacie Państwo mieszkania w Gdańsku ale nie w zatłoczonym Centrum, macie potrzebę zamieszkania w cichej i zielonej dzielnicy - mamy dla Was propozycję, powstał kolejny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł42 m² 4 137,12 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ustawne mieszkanie w ocieplonym wieżowcu na szóstym piętrze piętrze, w kapitalnej lokalizacji na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie posiada dwa bardo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł57 m² 6 382,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie o powierzchni 57,19m2 zlokalizowane w spokojnej okolicy. W skład wchodzi przestronny przedpokój 6,58m2, łazienka 5,00m2, sypialnia 10,65m2, garderoba 6,78m2 nadająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł46 m² 12 826,10 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

| studio Z oszkloną 9 metrową werandą Z widokiem na nowe miasto, parki I starą pragę. Mieszkanie jest W stanie do odświeżenia.ANEKS KUCHENNY W ZABUDOWIE. Duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

256 180 zł32 m² 7 892,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac zabaw z instrumentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

407 484 zł69 m² 5 940 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkania developerskie - śródmieście - centrum - O % prowizji Prezentowane mieszkanie o metrażu 68,60 m2 znajduje się na III piętrze, posiada salon z aneksem kuchennym (27,39 m2), dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

316 800 zł51 m² 6 155,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

OD developera - krzyki - tarnogaj tylko do 31.07.16 r. Wyjątkowa promocja - wykończenie "pod klucz" w cenie mieszkania! opis mieszkania: prezentowane mieszkanie - 3 pokoje - o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

286 910 zł44 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rynek pierwotny - krzyki-tarnogaj-2 pokoje Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,14 na iip. Salon połączony z aneksem kuchennym 21,60m , sypialnia 12,10m , łazienka 4,05m , hol 6,39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł52 m² 5 086,37 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Rozkładowe mieszkanie na Górzyskowie w bloku z cegły na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, przestronnego przedpokoju, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

345 993 zł66 m² 5 242,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny - MDM-polanowice-gotowe mieszkania mieszkanie W programie MDM .Prezentowane mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 66 m usytuowane na II p . Salon - 16,12m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

238 743 zł39 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny- oporów Prezentowane mieszkanie dwupoziomowe , 2 pokoje o powierzchni 38,82 m znajduje się na II p . Salon połączony z aneksem kuchennym - 17,37m , antresola - 15,77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

309 222 zł75 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowe mieszkania wrocław - siechnice Siechnice - 3 pokoje z antresolą i tarasem! Polecamy Państwu mieszkanie 3- pokojowe o metrażu 75,42 m2. W skład pomieszczeń wchodzi przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kwadrat

Legnica,dolnośląskie

155 000 zł51 m² 3 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na czwartym piętrze bloku w Kwadracie. Mieszkanie o powierzchni 51 metrów kwadratowych gotowe jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

108 000 zł37 m² 2 918,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 W centrum rybnika na sprzedaż Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie M-3 zlokalizowane w centrum Rybnika w bloku 4-piętrowym na parterze. Powierzchnia mieszkania to 37 m2. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

124 000 zł24 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M2 o powierzchni 24m2 w ocieplonym wieżowcu , na dziesiątym piętrze w bardzo pożądanej lokalizacji na osiedlu Bartodzieje. Wnętrze nieruchomości po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

775 506 zł106 m² 7 332 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 105,77 m2 składające się z 4 pokoi położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2014 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

365 585 zł66 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja w Ożarowie Mazowieckim to zespół 3 nowoczesnych budynków, z garażami podziemnymi.~~Obecnie są w sprzedaży gotowe mieszkania z I etapu oraz mieszkania w budowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lęborska

Warszawa,mazowieckie

338 000 zł39 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na warszawskiej Pradze. Mieszkanie o powierzchni 39m2, doskonale wykończone oraz wyposażone, salon połączony z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

506 000 zł93 m² 5 462 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Taniej niż U dewelopera! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim. Znajduję się ono w zespole budynków wielorodzinnych w Osielsku na osiedlu Aria Park. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

389 028 zł55 m² 7 126,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja na wilanowie!~~w naszych przestronnych czteropiętrowych budynkach znajdziesz swój spokój i miejsce do odpoczynku. Budynek harmonijnie wkomponowany w architektoniczną wizję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

202 125 zł27 m² 7 486,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kraków-bronowice małe ok. Błonia krakowskie Nowa inwestycja, w wyjątkowo atrakcyjnej i lubianej lokalizacji, to kameralny trzypiętrowy budynek (tylko 12 mieszkań na inwestycji!) w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł51 m² 4 893,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwość oglądania mieszkania od 08.08.2016r. Polecam do sprzedaży nietuzinkowe 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 50,88 mkw, położone przy ul. Jedności Narodowej, na parterze, jednostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

547 767 zł71 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Gotowa inwestycja położona w sercu Miasteczka Wilanów.~~Budynki mają 4 piętra, mieszkania na parterach posiadają przynależne ogródki z tarasami, na wyższych piętrach w mieszkaniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

105 000 zł55 m² 1 919,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 54,7 m2 na czwartym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( układ przejściowy),przedpokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

444 220 zł74 m² 5 973,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkania W mdm!~~nasza inwestycja to oferta dla Klientów przywiązujących wagę do wygód miejskiego życia a jednocześnie ceniących spokój i bliskość natury. Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

185 000 zł42 m² 4 375,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,28m2, zlokalizowane przy ul. Broniewskiego na os. Baranówka. Położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Syriusza

Gliwice,śląskie

117 000 zł31 m² 3 774,19 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis mieszkania: prezentuję do sprzedaży zadbaną kawalerkę na osiedlu Kopernika w Gliwicach, zlokalizowaną na 7 piętrze w ocieplonym 8 piętrowym bloku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

213 766 zł42 m² 5 049,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bromboszcza

Katowice,śląskie

295 000 zł78 m² 3 782,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego z założoną księgą wieczystą. położonego w budynku przy ulicy Bromboszcza w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Łódź,łódzkie

230 000 zł65 m² 3 538,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe na 1 piętrze w kamienicy usytuowanej w przy ul.Rewolucji 1905r. Powierzchnia mieszkania to 65m2 + 20m2 piwnicy. Mieszkanie jest rozkładowe, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zgierz

Zgierz,łódzkie

215 000 zł73 m² 2 955,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sikorska nieruchomości z siedzibą w Zgierzu ul.Piotra Skargi 12, przedstawia ofertę sprzedaży: mieszkania typu M-5 w Zgierzu , na osiedlu 650-Lecia. Mieszkanie 4 pokojowe, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

148 000 zł70 m² 2 114,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-6 na ulicy Zielonej w poszukiwanym układzie 2x2. Na ścianach gładzie, tynki i tapety, na podłogach panele i kafle. Łazienka wykafelkowana, na wyposażeniu wanna. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

240 000 zł52 m² 4 580,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas-oferta na wyłączność! Oferujemy Państwu piękny,widokowy,dwu-pokojowy apartament , o pow.52,4m2 , usytuowany na II piętrze w trzykondygnacyjnym apartamentowcu, na Os Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

95 000 zł42 m² 2 289,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,5m2 w Świebodzicach. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacji z dziennikiem budowy, zdjęciami z budowy.