dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Łagiewniki

Kraków,małopolskie

200 000 zł37 m² 5 374,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkania w świetnie usytuowanej nieruchomości w Krakowie w okolicy parku Solvay, w cichej i spokojniej okolicy. Do środków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szobera

Warszawa,mazowieckie

284 900 zł46 m² 6 220,52 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowy lokal , o pow. 45,8 m2 na10/11p. w wyremontowanym i docieplonym budynku z 1978r. na terenie pełnego zieleni osiedla spółdzielczego na Jelokach. nieopodal ul. Głórczewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

319 000 zł52 m² 6 138,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nowe , wykończone mieszkanie o powierzchni ok.51,97 m 2 w Katowicach na ul. Bażantów. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

335 872 zł41 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

* wyjątkowe mieszkanie W centrum W standardzie deweloperskim! * 4 minuty pieszo od rynku! * widok na wyspę słodową * media miejskie * 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

308 000 zł64 m² 4 786,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Piękne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia wnętrza. Posiada nieuciążliwe skosy, które dodają uroku mieszkaniu. Przy bloku plac zabaw, w pobliżu sklepy oraz obiekty użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Okólnik

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł136 m² 14 338,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1912

Piękny apartament w historycznej kamienicy położonej przy Skarpie Wiślanej a będącej niegdyś własnością Księżnej Czartoryskiej. Obecnie kamienicy przywrócono jej unikalny elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

184 000 zł32 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Do sprzedaży ładna kawalerka położona a osiedlu strzezonym w Warzymicach.Osiedle Bursztynowe powstało w roku 2006 .Dory dojazd do centrum Szczecina autobusami lini 61 i 81, czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

790 000 zł90 m² 8 820,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie (89 m2) w zadbanej kamienicy w dobrej lokalizacji Górnego Sopotu. Zadbane, o dobrym rozkładzie składa się z 3 niezależnych pokoi, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

110 000 zł37 m² 2 972,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na Osiedlu Zachód przy ul. Wyspiańskiego w Zgorzelcu, i piętro pow. 37 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc , mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

55 000 zł60 m² 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam nieruchomość w centrum Wałbrzycha okolice "Zielonego Rynku", 2 przejściowe pokoje i trzeci z aneksem kuchennym. W mieszkaniu ogrzewanie piecowe jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Pabianice,łódzkie

125 000 zł56 m² 2 232,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Pokoje wysokie - 3, 20m, rozkładowe - wschód - zachód, 2 balkony w terakocie (jeden balkon od wschodu przynależny do pokoju z możliwością ustawienia leżaków lub stołu i krzeseł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sternicza

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł88 m² 6 806,82 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Nowe 4-pokojowe mieszkanie o pow. ok.88 m2 w stanie deweloperskim na 1 piętrze bardzo ładnego i funkcjonalnego apartamentowca z 2015r. (7-piętrowa wieża zachodnia) w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł44 m² 3 840,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowa oferta mieszkania na sprzedaż na osiedlu Bocianowo. Tylko z nami kupisz to mieszkanie. Mieszkanie w bardzo kameralnym małym bloku na terenie ogrodzonym wjazd na teren bramą na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Majowe

Szczecin,zachodniopomorskie

153 000 zł41 m² 3 690,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferta w MDM. Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone w centralnej cześć prawobrzeża, okolica spokojna, w pobliżu sklepy oraz inne obiekty użyteczności publicznej. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

790 400 zł64 m² 12 447,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Plac grunwaldzki.Do sprzedania mieszkanie wielkości 37m2, na 6- tym piętrze w budynku 8- piętrowym z windą. Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną, ciemną kuchnią, przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

320 370 zł43 m² 7 473,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 42,87m2 składające się z 2 pokoi położone na parterze w 2-piętrowym budynku z 2015 r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł56 m² 3 547,87 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w okazyjnej cenie, tylko klient gotówkowy! Mieszkanie M4, w którego skład wchodzi: pokój1-16 m2, pokój2-12 m2, pokój3- 8m2, kuchnia- 7m2, łazienka oraz wc, oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Koziny

Łódź,łódzkie

123 000 zł34 m² 3 671,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie! Mam do sprzedania kawalerkę o powierzchni 33,5 m2 znajdującą się w dzielnicy Koziny.Mieszkanie jest zadbane, duży pokój o powierzchni 24 m2 po remoncie,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

389 000 zł64 m² 6 106,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,7 m2. Lokal znajduje się na drugim piętrze w III kondygnacyjnym bloku mieszkalnym oddanym do użytku w 2000 roku. Mieszkanie słada sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł66 m² 4 380,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe 66,20 m2 na Szwederowie. Mieszkanie znajduje się na I piętrze 4-piętrowego bloku z cegły z 1994 roku. Blok ocieplony, przed blokiem plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

363 146 zł46 m² 7 872,23 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe blisko Jeziorka Gocławskiego, położone na drugim piętrze w budynku 6-piętrowym na nowo powstającym osiedlu na Pradze Południe przy ul. Międzyborskiej. Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wojska Polskiego

Łódź,łódzkie

93 000 zł25 m² 3 720 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupując z nami nie płacisz prowizji! Mamy do zaprezentowania kawalerkę bez balkonu. Powierzchnia mieszkania wynosi 25 m2. Znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Okna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Łódź,łódzkie

121 000 zł38 m² 3 159,27 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu dla osób poszukujących przytulnego mieszkania w miłej zadbanej okolicy. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w wieżowcu przy ul. Rojnej. Połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

438 355 zł67 m² 6 575 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 66,67 m2 składające się z 3 pokoi położone na parterze w 4-piętrowym budynku z 2017 r. z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł36 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Adaptacje poddasza w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie w tej chwili w realizacji. Kawalerka o powierzchni 35,80 m2. Mieszkanie sprzedawane będzie z wykończoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

178 900 zł28 m² 6 389,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja kraków-wola duchacka ok. Bonarka city center Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to kameralny budynek (tylko 35 mieszkań na inwestycji!) w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

149 000 zł47 m² 3 143,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 47,40 m2, z loggią, na parterze IV piętrowego bloku, zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta. Lokal dwustronny, słoneczny, z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Piastów,mazowieckie

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowocześnie urządzone, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 położone na 2 piętrze w kameralnym 3-piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł40 m² 2 945,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni użytkowej 40,4 m2. Na nieruchomość składają się następujące pomieszczenia: 2 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

533 728 zł70 m² 7 663 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 69,65 m2 składające się z 3 pokoi położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2014 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kijewo

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w znakomitej lokalizacji, niedaleko Puszczy Bukowej. Budynek wykonany z wysokiej jakości materiałów, energooszczędny, rok budowy 2011 z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł36 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku o pow. 36m2. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

438 000 zł99 m² 4 419,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Polecam na sprzedaż mieszkanie w znakomitej lokalizacji w Warzymicach. Zamknięte kameralne osiedle. Na osiedlu plac zabaw. W pobliżu sklepy i komunikacja miejska. Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celarowska

Kraków,małopolskie

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w niskim bloku z końca lat 60-tych. Pokoje niezależne o powierzchni ok 15 i 9 m2. Kuchnia tzw ciemna, samodzielna, z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

376 852 zł54 m² 7 036,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe mieszkania w zaciszu na wilanowie!~~inwestycja położona jest w bezpośrednim otoczeniu pięknych terenów zielonych ze stawami i zabytkami architektonicznymi na czele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Keniga

Warszawa,mazowieckie

214 000 zł30 m² 7 062,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Biuo Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronną, ustawną kawalerkę o pow. 30,3m2 na III piętrze w ivp. budynku z 1977 roku w cichej i spokojnej okolicy na os. Niedźwiadek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł150 m² 2 807,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Stylowe z klimatem mieszkanie w odnowionej kamienicy niskoczynszowej, adaptacja poddasza o pow. użytkowej 113,91, całkowitej 149,60 m2. Brak strefy płatnego parkowania. Poddasze zaadaptowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewakowskiego

Rzeszów,podkarpackie

275 000 zł64 m² 4 323,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lewakowskiego w Rzeszowie. Opis nieruchomości: -Powierzchnia: 63,6m2 -piętro: 4/4 -dodatkowe powierzchnie: balkon, piwnica -czynsz: 600zł rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł53 m² 3 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o pow. 53m2. Znajduje się na 1 piętrze w bloku. Składa się z trzech pokoi: 16/11/9m2, kuchni 7m2, łazienki 3m2, wc 1 m2 oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

159 000 zł55 m² 2 882,52 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Propozycja dla rodziny preferującej funkcjonalne wnętrze. Mieszkanie o dużym potencjale. Powierzchnia: 55,16 m2. Pomieszczenia: 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Do mieszkania przynależy pomieszczenie.