dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Łódź,łódzkie

139 000 zł45 m² 3 088,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam! Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 znajdujące się na czwartym piętrze bloku na osiedlu Teofilów. Mieszkanie nadaje się do remontu. Kuchnia o powierzchni 6 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Techników

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

130 000 zł44 m² 2 927,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***rezerwacja***tel.*** Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone na drugim piętrze na osiedlu Techników w Jelczu-Laskowicach. Mieszkanie jest ustawne, ładnie zagospodarowane z wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gorzków

Nowy Sącz,małopolskie

184 000 zł60 m² 3 066,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60m2, zlokalizowane na IV piętrze w bloku na os.Gorzków w Nowym Sączu.W skład nieruchomości wchodzą; 3 pokoje, kuchnia w meblach na wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

572 506 zł69 m² 8 312,85 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

293 970 zł36 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym i funkcjonalnym budownictwie w Warszawie Wola. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze 16 -piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Szczecin,zachodniopomorskie

285 000 zł105 m² 2 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Prześliczna adaptacja poddasza o pow. całk. 105m2, użytkowej 67m2, 3 pokojowa + pomieszczenie gospodarcze, naprzeciwko Parku Kasprowicza. Pokoje rozkładowe, na podłodze ładne panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

190 842 zł25 m² 7 627,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Do sprzedania mieszkanie typu studio, o powierzchni 25m2, kuchnia oddzielna ciemna, na parterze w 4-piętrowym budynku. Lokalizacja: bemowo, ul. Batalionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

175 000 zł45 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż dwóch pokoi o powierzchni 45m2 zlokalizowanych na parterze w bloku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon, sypialni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł87 m² 4 022,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedmiotem sprzedaży jest niestandardowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w Fordonie na osiedlu Nad Wisłą. Mieszkanie składa się z otwartej kuchni z jadalnią o pow.30m2, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

249 000 zł69 m² 3 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację - - magda janik tel. Oleśnica / balkon / centrum Mieszkanie o powierzchni 68,50 m2. Zlokalizowane na trzecim pietrze w centrum Oleśnicy. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Szczecin,zachodniopomorskie

267 300 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowy, przestronny i ustawny apartament skończony pod klucz w podwyższonym standardzie. Mieszkanie jest słoneczne położone w samym centrum miasta Szczecina przy ul. Kaszubskiej 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

327 391 zł55 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Inwestycja znajduje się w sercu Grochowa, z dogodnym dojazdem do ul.Grochowskiej i ul.Ostrobramskiej. ~Oferta zgodna z programem MDM.~~Osiedle jest idealnie połączone z kluczowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

176 075 zł29 m² 6 156,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne mieszkania po niskich cenach! czas oferty ograniczony~~oferujemy do sprzedaży po bardzo atrakcyjnej cenie mieszkania w nowo powstałym zespole dwupiętrowych domów wielorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

138 000 zł37 m² 3 729,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne 2 pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia położone w niskim bloku na osiedlu Piastowskim. Mieszkanie po remoncie, zlokalizowane parterze. Ma powierzchnię 37m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

440 300 zł63 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Twoje mieszkanie w warszawskim Ursusie.~~Atuty inwestycji:~-5 piętrowy budynek~- parking podziemny~- winda~- instalacje TV, Internet~- teren zamknięty~- oświetlony~- monitoring~- nowoczesny plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeroka

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł65 m² 15 369,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Komfortowy apartament w samym sercu Starowki Gdańskiej, żurawia, motławy i Neptuna. Trzy niezależne pokoje, zaprojektowane przez architekta. Pierwszy pokój to obszerny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chojny

Łódź,łódzkie

185 000 zł53 m² 3 490,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Propozycja skierowana dla osób szukających przestronnego mieszkania, w lokalizacji zapewniającej dogodne połączenie z centrum,a jednocześnie ceniąca ciszę i spokój. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

235 000 zł75 m² 3 133,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super okazja Kredyt MDM Do sprzedania mieszkanie rozkładowe, dwupokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie w samym centrum Łodzi. W lokalu są wymienione wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł68 m² 5 073,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 69,2 m2 na 1.piętrze w 2-piętrowym bloku z 2004r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chojny-Dąbrowa

Łódź,łódzkie

128 000 zł42 m² 3 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta nr : suk-ms-7667 transakcja : sprzedaż zadbanego mieszkania gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! powierzchnia : 42 m 2 ilość pokoi : 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dźbów

Częstochowa,śląskie

110 000 zł46 m² 2 404,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie kapitalnym. Rozkładowe z wystawą okien wschód-zachód. Zabudowa kuchni ( bez sprzetu agd) w cenie. Koszt utrzymania z czynszem, ogrzewaniem, korzystaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Łódź

Łódź,łódzkie

352 000 zł71 m² 4 957,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartamentowiec villa real na Chojnach, a w nim piękne mieszkanie 3 pokojowe w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Lokal usytuowany w trzypiętrowym nowym budynku,na drugim piętrze. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

455 000 zł79 m² 5 752,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestrzenne, jasne mieszkanie czteropokojowe na nowym osiedlu Reda Park. Mieszkanie wykończone z dbałością o szczegóły. Salon połączony z aneksem kuchennym , oddzielony wyspą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czarkowo

Zielona Góra,lubuskie

222 027 zł60 m² 3 680,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta bezpośrednia. Opłaty pośrednictwa ponosi deweloper! Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie 3-pokojowe o pow. 60,33m2 położone na parterze niskiego budynku. Budynek położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mazurskie

Zielona Góra,lubuskie

124 254 zł31 m² 4 050 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferta bezpośrednia. Opłaty pośrednictwa ponosi deweloper! Oferujemy Państwo zakup mieszkania 1-pokojowego położonego w niskim bloku na Osiedlu Mazurskim. Inwestycja „Osiedle Mazurskie”.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

306 000 zł41 m² 7 419,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy - Woli. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Poznań,wielkopolskie

293 000 zł52 m² 5 664,02 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Promocja cenowa. Prosto od developera. Prezentowana oferta to mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 51,73 m2 plus balkon. Istnieje możliwość wyodrębnienia jasnej kuchni i zorganizowania układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

296 000 zł66 m² 4 457,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Proponuję na sprzedaż zadbane 4 pokojowe mieszkanie na 2 poziomach o łącznej powierzchni 66,4 m2. Dostępne od zaraz. Uwaga! Powierzchnia całkowita mieszkania to 82m2. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł49 m² 4 451,22 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe 49,2 m2 w Fordonie, os. Przylesie. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze wieżowca. Składa się z salonu 22 m2, pokoju 8 m2, kuchni 7m2, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

160 000 zł38 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Po generalnym remoncie,mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 37,80m2,usytuowane blisko centrum Stargardu. * mieszkanie składa się z z salonu z aneksem kuchennym,sypialni,przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

128 000 zł56 m² 2 298,03 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 wielkopolska 128 000 Polecamy do sprzedaży gustowne mieszkanie typu M4 w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Wielkopolskiej usytuowane na 7 piętrze. W skład nieruchomości wchodzą trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

59 000 zł46 m² 1 277,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,50 mkw w Boguszowie Gorcach. Mieszkanie w stanie do wykończenia. Podczas rozpoczętego remontu została wymieniona instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

309 000 zł73 m² 4 206,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przedstawiamy duże, przestronne, 4 pokojowe mieszkanie w prawobrzeżnej części Szczecina. Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Na powierzchnię 73,46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł133 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Piękne komfortowe nietuzinkowe mieszkanie w bloku z cegły na pierwszym pietrze. Mieszkanie posiada ładny rozkładowy układ pomieszczeń. Olbrzymi salon (42m2) z wyjściem na 32 metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

295 000 zł63 m² 4 682,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Serdecznie zapraszamy na prezentację 3 pokojowego, przestronnego mieszkania na os.Stefana Batorego na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. Na ok. 64m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

948 000 zł99 m² 9 575,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne 4 pokojowe mieszkanie na osiedlu oaza, w wysokim standardzie, bardzo rozkładowe. Osiedle zamknięte z bardzo ładnym zielonym patio. Świetnie skomunikowane z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Adamieckiego

Łódź,łódzkie

289 000 zł59 m² 4 898,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Świebodzice,dolnośląskie

129 000 zł52 m² 2 465,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na III piętrze na ulicy Bolesława Chrobrego. Okna nowe pcv, na podłogach panele, ściany gładzie. Łazienka z toaletą razem. Woda podgrzewana junkersem. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

324 235 zł38 m² 8 577,65 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,8 m2 w prestiżowej inwestycji nad Odrą na Kępie Mieszczańskiej (stare Miasto) - idealne pod wynajem *** Kupujący nie płaci: - podatku pcc 2% -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kluczewo

Stargard,zachodniopomorskie

79 000 zł38 m² 2 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wolna od zaraz duża kawalerka o powierzchni użytkowej 37,83m2 usytuowana na Osiedlu Kluczewo w Stargardzie. * mieszkanie składa się z ustawnego pokoju,oddzielnej kuchni,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł64 m² 5 086,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowo wykończone i wyposażone mieszkanie o pow. 63,9m. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w wieżowcu przy ul. Popiełuszki. Składa się z: salonu z jadalnią,.