dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garibaldiego

Warszawa,mazowieckie

325 190 zł47 m² 6 949,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja to nowoczesny trzypiętrowy budynek z 27 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu i funkcjonalnym układzie oraz 2 lokalami usługowymi na parterze, zlokalizowany w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł51 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Osiede zamknięte, strzeżone, miejsce w garażu podziemnym w cenie 30 tys zl. Winda z poziomu garażu. Loggia 9 m2 i ogródek 106 m2 z nasadzeniami oraz systemem automatycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

305 686 zł42 m² 7 349,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania gotowe oraz W budowie!~~kameralne osiedle składające sie z siedmiu 4-piętrowych budynków w skład których wchodzi 321 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 30 m?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

184 000 zł76 m² 2 428,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 75,78m2 usytuowane w centrum Stargardu.Lokal posiada 3 pokoje,oddzielną kuchnię,łazienkę z toaletą oraz przedpokój.Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochojec

Katowice,śląskie

225 000 zł63 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63m2 (całkowita 98 m2), zlokalizowane na parterze w jednopiętrowym budynku budynku w Katowicach Ochojcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dolina Słońca

Bezrzecze,zachodniopomorskie

899 000 zł96 m² 9 364,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Dolina Słońca. Niedaleko od centrum miasta, a tak blisko natury lasów, wody, tras rekreacyjnych. Zamknięte osiedle sprawia wrażenie zupełnie innego świata. Nazwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

729 300 zł66 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce (warszawski Mirów) - połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bródno

Warszawa,mazowieckie

250 103 zł34 m² 7 349,49 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta~~nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka

Gdynia,pomorskie

268 000 zł88 m² 3 045,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

DO sprzedaży - mieszkanie dwupoziomowe Z garażem Cena do negocjacjii! Mieszkanie położone w nowoczesnym budynku ( 2000r.). Nowe, praktycznie nie zamieszkałe od początku mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piastów

Piastów,mazowieckie

276 200 zł48 m² 5 785,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na obrzeżach Piastowa, blisko centrum miasta Atuty inwestycji: -nowoczesna architektura, -budynek o urozmaiconej bryle, z myślą o jak najlepszym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tarninów

Legnica,dolnośląskie

235 000 zł111 m² 2 117,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferuję mieszkanie 4 pokojowe na 2 kondygnacji w kamienicy z balkonem.Mieszkanie słoneczne , dwustronne. W skład mieszkania wchodzi 4 pokoje, duża łazienka z wc , spiżarka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaspisowa

Piaseczno,mazowieckie

350 000 zł82 m² 4 268,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Piasecznie. Bardzo ładny przestronny balkon oraz duża piwnica. Na podłodze parkiet. Pokoje: 10m, 10m, 14m, 25m, łazienka 9m, kuchnia 10m budynek ocieplony, cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gościnna

Łódź,łódzkie

280 000 zł63 m² 4 479,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupując z nami nie płacisz prowizji! Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia. Powierzchnia mieszkania wynosi 62,51 m2. Znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kapelanka

Kraków,małopolskie

347 860 zł48 m² 7 220,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% prowizji za zakup mieszkania na rynku pierwotnym Z m2-Broker! Mieszkanie trzypokojowe na 3 piętrze z balkonem o powierzchni 48,18 m2 w dzielnicy Podgórze, ekspozycja zachodnia. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Austriacka

Koszalin,zachodniopomorskie

259 000 zł73 m² 3 547,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Segment mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, wykonany w nowoczesnej architekturze. Położony w atrakcyjnej części Koszalina (osiedle Unii Europejskiej), zapewniający komfortowe warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garażowa

Warszawa,mazowieckie

499 298 zł61 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokoje, 60,89 m2, na parterze w stanie deweloperskim, położone w Warszawie przy ul. Garażowej. Miejsce postojowe w garażu podziemnym nieobowiązkowe. Cena brutto m. postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

285 000 zł64 m² 4 458 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania bardzo ładne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe. Mieści się w budynku 3 piętrowym na 2 piętrze. Budynek z lat 50-tych XX wieku podpiwniczony i zbudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

291 753 zł46 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji za zakup mieszkania na rynku pierwotnym Z m2-Broker! Mieszkanie dwupokojowe na 3 piętrze z balkonem w dzielnicy Czyżyny o powierzchni 46,31 m2, ekspozycja wschodnia. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

478 378 zł62 m² 7 726,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Osiedle położone jest w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy. Sąsiedztwo Pałacu w Wilanowie i królewskiego kompleksu parkowego czynią z niej uprzywilejowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

91 000 zł45 m² 2 022,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! Mieszkanie Ostatni grosz! Oferujemy Państwu mieszkanie jednopoziomowe dwurozkładowe w kamienicy na I piętrze w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie jest bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł53 m² 6 018,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w nowym budownictwie na parterze z ogródkiem, tarasem oraz komórka lokatorską. Mieszkanie składa się z kuchni, 3 samodzielnych pokoi, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe (60m2) na imieline Składa się z dużego salonu (27m2)połączonego z kuchnią. Sypialni (9m2) Pokoju dziecięcego (8m2) Łazienki (3m2) wc (1,3m2) Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Warszawa,mazowieckie

263 176 zł39 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle Nowy Raków znajduje się w dzielnicy Włochy. Składa się z kilku budynków wielorodzinnych wraz z infrastrukturą handlową i użytkową. Na terenie osiedla zaplanowano garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 60 m2, z tarasem o powierzchni 30 m2 , zlokalizowane na wysokim parterze III piętrowego bloku na osiedlu Zalesie. Lokal posiada 2 odrębne pokoje, widną kuchnię oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczorka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

108 000 zł38 m² 2 842,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego i nowocześnie wykończonego mieszkania z balkonem na ul. Wieczorka o powierzchni 38 m2. Mieszkanie słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

526 983 zł64 m² 8 171,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja w samym centrum Wilanowa! W czterech 4-piętrowych budynkach z 2 kondygnacjami garażu podziemnego, o jasnych elewacjach z geometrycznymi, grafitowymi akcentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie W centrum, przy parku grabiszyńskim, z klimatyzacją , nowe okna. Mieszkanie w idealnej lokalizacji - centrum i tereny spokojne parkowe, rekreacyjne. Park Grabiszyński 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Więcej zdjęć na stronie sprzedaż mieszkania , 4 pokoje siedlce Budynek ocieplony z cegły - 1994r - w centrum Gdańska, miejsce zaciszne, dużo zielni. Osiedle monitorowane z podłączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

220 000 zł76 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Mieszkanie wysoki standard centrum cieplic pow.CAŁKOWITEJ 76 M2 CENNA 290 000 PLN. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o pow. całkowitej 76 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

118 000 zł30 m² 3 933,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 - pokojowe na os. Pojezierska przy ul. ks. Brzóski. Znajduje się ono na 10 (ostatnim) piętrze - winda dojeżdża do 9 pietra. Mieszkanie jest częściowo rozkładowe - wejście do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

368 953 zł51 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe mieszkania na Mokotowie Dolnym.~~Kameralna inwestycja składająca się z dziesięciu czteropiętrowych nowoczesnych, małych budynków mieszkalnych.~~Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

376 852 zł54 m² 7 036,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe mieszkania w zaciszu na Wilanowie! Inwestycja położona jest w bezpośrednim otoczeniu pięknych terenów zielonych ze stawami i zabytkami architektonicznymi na czele z wilanowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łubinowa

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł75 m² 5 186,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! atrakcyjne mieszkanie W nowym budownictwie Z 2009 roku. Polecam do sprzedaży bardzo ładne, 3 pokojowe, w pełni rozkładowe, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Środmieście

Katowice,śląskie

265 000 zł54 m² 4 907,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 Katowice Śródmiescie. Opis mieszkania : Piętro: 2 Liczba pięter:2 Liczba pokoi : 2 Przestronne, jasne i słoneczne mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł74 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio lub zamienię na mniejsze (1-2 pokoje) Mieszkanie mieści się na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich i Górczewskiej - super punkt komunikacyjny. III piętro, jest winda. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

504 800 zł61 m² 8 275,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Słoneczny apartament Z dwoma balkonami! miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę, dobry smak oraz stylowy charakter W znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

889 100 zł52 m² 16 935,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

325 568 zł65 m² 5 007,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkania Z MDM! Nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł50 m² 11 210,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w samym centrum Warszawy przy Al. Jerozolimskich róg Marszałkowskiej o łącznej powierzchni 50,4 m2 składa sie z dwóch pokoi 17 i 14m2, widnej kuchni 11m2 oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głowackiego

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł104 m² 2 679,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania bardzo obszerne, w pełni rozkładowe mieszkanie czteropokkojowe, znajdujące się na I piętrze zadbanej kamienicy w Świdnicy przy ulicy Głowackiego. Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

375 975 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego! Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 50,13 m2, znajdującego się na nowym osiedlu w okolicy ul. Mazowieckiej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij