dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

103 000 zł36 m² 2 861,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! kawalerka W żorach os. Sikorskiego cena: 103 000 zł Kompelx Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Żorach na osiedlu Sikorskiego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

269 000 zł36 m² 7 408,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas oferujemy Państwu do sprzedaży w centrum Rzeszowa, wykończone w wysokim standardzie, mieszkanie przy ul. Kopisto na os. Nowe Miasto. Lokal o powierzchni 36,31 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paulińska

Wrocław,dolnośląskie

289 990 zł65 m² 4 482,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w kamienicy w ok. ul.Paulińskiej Kamienica w dobrym stanie, elewacja bez żadnych ubytków, klatka schodowa po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

255 000 zł56 m² 4 553,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, na 4 piętrze, w 4 piętrowym bloku z cegły z 2000r. Przedpokój 8m2, salon z aneksem kuchennym 28m2, sypialnia 11m2, łazienka 5m2, oddzielnie wc, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

167 000 zł43 m² 3 883,72 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na 9 piętrze wieżowca, lokalizacja- wyżyn

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Warszawa,mazowieckie

346 000 zł57 m² 6 070 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dążymy do tego, aby informacje zawarte w opisach oferowanych przez nas nieruchomości były.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

172 645 zł40 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania, o powierzchni użytkowej ok 40 m2, położonego w doskonałej lokalizacji w okolicy teofilów/złotno w Łodzi. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

138 000 zł61 m² 2 258,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne M-4 z balkonem na osiedlu Nowiny Sprzedam lokal mieszkalny typu M-4 z balkonem i przynależną piwnicą o powierzchni 61,2 m2. W mieszkaniu mamy do dyspozycji trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

292 032 zł41 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym i funkcjonalnym budownictwie w Warszawie Wola. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 8 -piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Szarych Szeregów

Poznań,wielkopolskie

215 000 zł27 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka znajdująca się przy ulicy Szarych Szeregów. Metraż: 23merty kwadratowe, wysoki parter. Mieszkanie od podstaw wyremontowane począwszy od instalacji kończąc na wystroju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

172 000 zł48 m² 3 546,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu wyremontowane dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku czteropiętrowym na osiedlu Bajka. Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych pokoi, kuchni z kącikiem jadalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

7 510 555 zł264 m² 28 406 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1902

Reprezentacyjna kamienica i miejsce w centrum Warszawy.~Apartament w odrestaurowanej kamienicy z 1902roku, przy Trakcie Królewskim.~Budynek zachował oryginalny charakter bryły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

201 389 zł33 m² 6 099 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 33,02 m2, zlokalizowanego w okolicy ul. Pękowickiej na Prądniku Białym w Krakowie. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł53 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odkryj uroki mieszkania na Kapuściskach. Biała Posesja poleca, wyremontowane, trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze bloku, w popularnej części Bydgoszczy. Mieszkanie, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł72 m² 5 402,78 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% podatku pcc, 0% wynagrodzenia dla biura Mieszkanie 4 pokojowe już wykończone w Rzeszowie Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

735 288 zł49 m² 14 875,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Lokalizacja w centrum Warszawy, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

152 685 zł43 m² 3 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie deweloperskie, 3 pokojowe położone na 3 piętrze o pow. 43,01 m2. Nowa inwestycja przy ulicy Hallera w pobliżu terenów rekreacyjnych przy "wodnej Dolinie" oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Broniewskiego

Kraków,małopolskie

368 976 zł77 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

O% prowizji od Kupującego! Lokal mieszkalny 76,87 m2 - lokal w okolicy ul. Broniewskiego, czyżyny, mistrzejowice, kraków. Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malinowskiego

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1079

Forma własności: spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą. Grunty nieuregulowane! Słoneczne dwustronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,8 m kw. w bloku 4-ro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

238 900 zł39 m² 6 135,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,94 m2 z 41 metrowym ogródkiem w prestiżowej inwestycji przy ul. Pięknej*** promocja cenowa do końca maja! - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

346 632 zł40 m² 8 573,63 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie znajduje się na 6-ostatnim piętrze 6-piętrowego budynku z windą i udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z kominkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

94 000 zł26 m² 3 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Otti proponują Państwu zakup przytulnej kawalerki o powierzchni około 26m2 położonej na wysokim parterze 4-rodzinnego domu w spokojnej zielonej lokalizacji a zarazem 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

391 674 zł45 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Obecnie najnowsza inwestycja w Warszawie, ze świetną lokalizacją na Woli, z doskonałą komunikacją i bardzo atrakcyjnym rozkładem mieszkań. Do ceny mieszkania należy doliczyć miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

461 670 zł49 m² 9 339,87 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warchałowskiego

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł72 m² 7 152,78 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Oferuję do sprzedaży bardzo ładne czteropokojowe mieszkanie (72m2) na imielinie, blisko stacji metra, a jednocześnie ciche w głębi osiedla. Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne, zadbane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Białystok,podlaskie

220 000 zł49 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecamy Państwu zadbane 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 49 m2 zlokalizowane na osiedlu Piasta przy ul. Mieszka I. Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi ze względu na ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

165 000 zł34 m² 4 852,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Krowodrza, tonie, ul. Gryczana- 34 m2, parter/iv, 2000 rok, cegła, mieszkanie jednopokojowe z jasną kuchnią. Wykończone, meble kuchenne, lodówka, rolety zewnętrzne, panele, flizy, terakota, szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

278 500 zł44 m² 6 393,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta na wyłączność - bez prowizji. Przytulne mieszkanie na osiedlu Lewandów II od strony decathlon - szybki dojazd do trasy Toruńskiej, bez korków na ul. Głębockiej. Dwa pokoje + aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Warszawa,mazowieckie

370 832 zł48 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, w samym centrum założenia urbanistycznego Miasteczko Wilanów.~~Lokalizacja~- Zaledwie 8 km od centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piastów

Piastów,mazowieckie

217 732 zł38 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na obrzeżach Piastowa, blisko centrum miasta Atuty inwestycji: -nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia, -mieszkania w zróżnicowanych powierzchniach od 37-92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Gdynia,pomorskie

705 000 zł85 m² 8 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Nasi kupujący nie płacą prowizji przy zakupie tej nieruchomości. > mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy spokojnej i cichej ulicy Bema < przedmiotem oferty jest przestronne 3.