dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

2 860 000 zł169 m² 16 923 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Apartament usytuowany w prestiżowej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie oraz z widokiem na park Łazienki Królewskie. Jest to doskonałe miejsce dla osób doceniających uroki tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

335 000 zł65 m² 5 130,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze- zapraszamy! Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w Piasecznie na ul. Albatrosów. Mieszkanie o powierzchni 65,3 m2. Salon o pow. ok 27 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

165 000 zł50 m² 3 303,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

| polecam na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, podlegające pod program MDM, w cichej i pięknej okolicy , z doskonałym dojazdem do miasta - w Napachaniu (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cylkowskiego

Gdynia,pomorskie

129 000 zł28 m² 4 567,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Gdyni przy ul Cylkowskiego do kapitalnego remontu na parterze o powierzchni 28,24m2. Lokal składa się z pokoju, łazienki z wc oraz kuchni w "przejściu".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

143 000 zł61 m² 2 358,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie typu M4 na ul. Armii Krajowej. Mieszkanie położone jest na kameralnym i zatopionym w zieleni osiedlu w dzielnicy Zdrój. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 502 773 zł122 m² 28 711,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Kamienica powstała w 1890 roku. Prace rewitalizacyjne prowadzone w budynku przywróciły mu stylowy charakter. ~~dwupoziomowy podziemny parking i windy to udogodnienia, które stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Liściasta

Łódź,łódzkie

590 000 zł81 m² 7 283,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowy, słoneczny apartament o powierzchni 81 mkw z miejscem postojowym w garażu podziemnym (dodatkowa opcja), położony na 2 piętrze ciekawego budynku oddanego do użytku w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

137 000 zł62 m² 2 209,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62m2 znajdujące się 6 km od Gryfic, w bardzo spokojniej okolicy na parterze. Nieruchomość ta składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Tarnów,małopolskie

159 000 zł69 m² 2 304,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bez czynszowe mieszkanie o powierzchni 69m2 usytuowane na parterze kamienicy mieszczącej się przy ul. Nowy Świat. Składa się z dwóch pokoi, kuchni która znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

210 000 zł57 m² 3 677,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja! mieszkanie gotowe do wprowadzenia, z miejscem parkingowym! Mieszkanie o podwyższonym standardzie wykończenia o powierzchni 57,11 m2 położone na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł55 m² 6 909 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedani mieszkanie ul .Głebocka , umeblowane dwupokojowe, kuchnia, łazienka i WC. Mieszkanie posiada taras ok 20 m2. Mieszkanie bardzo jasne, okna wychodzą na wschód i południe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

699 379 zł85 m² 8 188,49 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym kaskadowym budynku w Warszawie- praga Południe. Mieszkanie zlokalizowane jest na 10 piętrze dwu wieżowego 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Warszawa,mazowieckie

317 000 zł53 m² 5 981,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na Bielanach, przy ulicy Kwitnącej o powierzchni 53 m2, z widokiem na osiedlowy park. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze z 10. Kilka lat temu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

78 000 zł36 m² 2 178,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność: do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 35,81m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoju, ciemnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Zjednoczenia

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł52 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,04m2 na Bielanach, mieszkanie do wprowadzenia się od zaraz. Usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku z 1955 roku. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Poznań,wielkopolskie

300 000 zł64 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja na winogradach. Niezależne trzy pokoje. Garaż. Blisko cytadela. Polecam do sprzedaży duże, jasne i przestronne mieszkanie położone na Winogradach przy spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Leśmierz

Leśmierz,łódzkie

169 000 zł94 m² 1 803,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: miejscowość: leśmierz Gmina: ozorków Powiat: zgierski Województwo: łodzkie transakcja: sprzedaż mieszkania:169 000 złotych dane ogólne: powierzchnia: 93,70m2 Forma własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrówki

Rybnik,śląskie

77 000 zł29 m² 2 641,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super cena! M2/M3 ul. Dąbrówki 89 500 zł 77 000 zł Biuro nieruchomości Prestige prezentuje Państwu mieszkanie M2 przekształcone na M3 o powierzchni 29,15 m2 usytuowane na 9 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowska

Łódź,łódzkie

285 000 zł73 m² 3 904,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem na Romanowie. Pierwsze piętro w bloku. Przestronne, czyste, zadbane. Na ścianach gładzie, na podłogach panele. Łazienka z osobną toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł61 m² 4 872,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W promocji do 31 sierpnia 2016 roku! 0% prowizji! bez podatku od czynności cywilnoprawnych! Do sprzedania lokal mieszkalny w standardzie deweloperskim znajdujący się w "willi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zalesie

Rzeszów,podkarpackie

224 000 zł48 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Zalesie w Rzeszowie Biuro Nieruchomość dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie bezczynszowe w zabudowie szeregowej, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

368 029 zł65 m² 5 690 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 64,68m2 na III piętrze nowoczesnego budynku w okolicach Politechniki Lubelskiej. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,84m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bartoka

Łódź,łódzkie

134 000 zł36 m² 3 722,22 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka z balkonem na Widzewie. Siódme piętro w wieżowcu w okolicy ulicy Bartoka. Instalacja hydrauliczna po wymianie. Okna pcv na stronę południową. Duży balkon. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

369 071 zł35 m² 10 572,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Lokalizacja w centrum Warszawy, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Toruń,kujawsko-pomorskie

155 000 zł40 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (15m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dębniki

Kraków,małopolskie

285 000 zł35 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie blisko III Kampusu uj na Ruczaju, oraz strefy ekonomicznej -500 metrów od Uniwersytetu. Mieszkanie dla studentów lub rodziny. Polecamy. Słoneczne mieszkanie ekspozycja Pd - Wsch, kuchnia.