dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

329 900 zł100 m² 3 299 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Super oferta! Domy w zabudowie bliźniaczej na nowopowstającym osiedlu, 3km od centrum Kórnika. Dom 97 m2 z działką ok. 500 m2. Dom wybudowany w standardzie developerskim w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł92 m² 6 939,89 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Jasne, przestronne, czteropokojowe mieszkanie 91m na bliskiej Woli. W skład lokalu wchodzą: pokój dzienny 20m2 z wyjściem na balkon, sypialnia 12m2 z wygodną garderobą 4,3m2, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

197 304 zł40 m² 4 989,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,54m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,20m2, od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

424 322 zł55 m² 7 678,65 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

To miejsce tętni życiem miasta!~nowoczesny, nowy budynek na Pradze Południe w sąsiedztwie Grochowskiej, al. Stanów Zjednoczonych, ronda Wiatraczna.~~Lokalizacja~- bliskość Waszyngtona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

860 865 zł111 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Inwestycję wyróżniają unikalny styl i koncepcja architektoniczna. Położona w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy (wilanów).~~Nowoczesny kompleks willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

364 000 zł44 m² 8 367,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atrakcyjna cena - mieszkanie z wyposażeniem i umeblowaniem. Bardzo atrakcyjne funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe na nowym osiedlu Altoria. Oprócz mieszkania sprzedawane jest miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

229 000 zł165 m² 1 387,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Istnieje możliwość zakupu nieruchomości w stanie deweloperskim. Zdjęcia przedstawiają przykładowe możliwości aranżacji nieruchomości. Na sprzedaż czterokondygnacyjny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

306 714 zł60 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,14m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 23,24m2, od strony południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł63 m² 8 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Gustowne dwupokojowe mieszkanie o ciekawym rozkładzie, gotowe do zamieszkania. Wszystkie pomieszczenie przestronne, wygodne. Salon 22.5m2 z wyjściem na balkon 8.5m2, sypialnia 13m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

538 000 zł100 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferta dla wymagającego klienta, ceniącego sobie elegancję i komfort. Czteropokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze, nowoczesnego, monitorowanego bloku z windą, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

159 000 zł35 m² 4 524,76 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sikorska Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu ulica Piotra Skargi 12, przedstawia ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego w Łodzi w okolicach Wojska Polskiego / Marynarska. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszelew

Będzin,śląskie

59 000 zł35 m² 1 685,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży wyremontowane mieszkanie w Będzinie na Koszelewie. Lokal składa się z jednego pokoju,widnej kuchni ,łazienki ,przedpokoju i garderoby o łącznej pow.35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł67 m² 1 940,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkannie położone przy ul. Batorego. wnętrze kilka lat temu przeszło gruntowny remont. Wymienione zostały okna, instalacje, drzwi wejściowe. Ogrzewanie gazowe - piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

468 000 zł65 m² 7 202,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Najszerszy wybór rozkładowych mieszkań 2- i 3- pokojowych! Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją na Wilanowie, gdzie oddanie jest przewidziane już w IV kwartale 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

1 039 505 zł72 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykończony w najwyższym standardzie, dwupokojowy apartament w kamienicy po całkowitej rewitalizacji, przy ul. Wilczej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Z przestronnego salonu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

2 126 000 zł123 m² 17 284,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1894

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

220 218 zł28 m² 7 836,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka typu studio (hol i aneks kuchenny6,4 m2 łazienka 3,6 m2 pokój 18,10 m2 powierzchnia użytkowa 28,1m2, balkon 4,9 m2) stanowi optymalną ofertę nie tylko dla singli. Kompaktowy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płyćwiańska

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł148 m² 13 514 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Doskonała lokalizacja, w kameralnym budynku w prestiżowej części Mokotowa (pod Skocznią), w pobliżu rezydencji ambasadora usa. Budynek zlokalizowany na ogrodzonej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

220 000 zł75 m² 2 933,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2pok. mieszkanie po remoncie, duże przestronne i wysokie pokoje, nowa kuchnia w zabudowie, bez pośredników

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł51 m² 8 431,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na Woli. Na powierzchnię mieszkania składają się: przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opolska

Katowice,śląskie

330 000 zł130 m² 2 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferujemy Państwu mieszkanie składające się z 4 pokoi. Mieszkanie wymaga generalnego remontu. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku w śródmieściu Katowic. Zapraszam do oględzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł90 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Komfortowe, czteropokojowe mieszkanie usytuowane w apartamentowcu z 2005 r. na strzeżonym osiedlu na gocławku. Mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

165 000 zł39 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na Pogodnie składające się z dwóch pokoi, z czego jeden pokój z przejściem do widnej kuchni oraz do drugiego pokoju. Budynek po termomodernizacji z nowa elewacją. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

154 000 zł61 m² 2 538,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komplex Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie M-4 na parterze. Lokal zlokalizowany jest w Żorach na os. W.Sikorskiego w niskim bloku. Mieszkanie bardzo ustawne, w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

142 000 zł31 m² 4 580,65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedaży bardzo atrakcyjna kawalerka 31m2, usytuowana na III piętrze w Fordonie (os. Bohaterów). Mieszkanie składa się z pokoju (20m2), kuchni (5m2), łazienki razem z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł45 m² 7 889 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Nowe okna. Większy pokój z oknami na płn i zach. Oddzielna widna kuchnia. Duży balkon. Elewacja budynku, wymiana pionów i remont klatki schodowej w najbliższym czasie. FILM na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piątkowska

Poznań,wielkopolskie

870 000 zł128 m² 6 796,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż luksusowy apartament o pow 128 m2, w nowym budownictwie przy ul. Piątkowskiej. Budynek z 2009 roku,budynku wykończonego z wysokiej klasy materiałów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

192 185 zł23 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa kawalerka W centrum! 4 minuty pieszo od rynku! ogrzewanie miejskie! bez prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjna kawalerka o pow. 22,61 mkw zlokalizowana nieopodal wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł56 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Inwestycja Spółdzielni "energetyka" - osiedle "stegny Południe". Mieszkanie narożne, słoneczne i rozkładowe - w bardzo wysokim standardzie wykończone,gotowe do wprowadzenia. Okna zwrócone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł56 m² 5 767,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokoje | 56,35 m2 | ul. Kwiatkowskiego | Rzeszów 3 - pokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia! Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię użytkową 56,35m2 natomiast powierzchnia mierzona po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

696 000 zł129 m² 5 395,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania mieszkanie w Konstancinie-Jeziornej przy ulicy Wilanowskiej 13 o powierzchni użytkowej 129 m.kw. Mieszkanie składa z czterech pokoi z kuchnią, garderobą, szatnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane na Krzykach, przy ulicy Ślężnej. Mieszkanie jest idealną inwestycją na wynajem dzięki lokalizacji, pełnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł41 m² 10 463,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta bezprowizyjna. Nowoczesne, eleganckie I funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie W kamienicy Z 1955 r. o pow. 41 m2 przy ul. Gen. Władysława Andersa. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł61 m² 8 069,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Witam serdecznie mam do zaoferowania mieszkanie w bardzo cichym i ładnym miejscu na Warszawskim Bemowie. Lokalizacja - okolice fortu Bema. W pobliżu: kilka placów zabaw, aleja sportów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malarzy

Zielona Góra,lubuskie

323 000 zł64 m² 5 046,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bardzo atrakcyjne 3-pokojowe na kameralnym osiedlu Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne, urządzone z gustem 3-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze niskiego bloku na osiedlu Malarzy. Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

286 444 zł44 m² 6 449,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja Kraków, dębniki, ruczaj - jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. W pobliżu znajduje się Kampus uj, jagiellońskie Centrum Innowacji, autostrada A4, szybki tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

250 000 zł83 m² 3 012,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowy bez-czynszowy apartament, oddzielne wejście, miejsce parkingowe. Na sprzedaż apartament o powierzchni 83 m2, składający się z: salonu połączonego z kuchnią, 2 oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Toruń,kujawsko-pomorskie

169 000 zł35 m² 4 828,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***przytulne mieszkanie na spokojnym osiedlu*** Prezentuję Państwu przytulne i funkcjonalnie rozwiązane 2-pokojowe mieszkanie położone na os. Nad Strugą. Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłopickiego

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł50 m² 6 337 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie posiadające duże możliwości do aranżacji w budynku z cegły z lat 60-ch. Mieszkanie przestronne rozkładowe na dwie przeciwległe strony świata,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

89 000 zł51 m² 1 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Śródmieściu o powierzchni 51m2. Lokal znajduje się na 1 -piętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie w rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Gdynia,pomorskie

285 000 zł44 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nasi klienci 0% prowizji przy zakupie tej nieruchomości. > jedyne takie na rynku mieszkanie z ogródkiem na Osiedlu Morskim < przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie na parterze położone.