dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł38 m² 12 236,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne mieszkanie o pow. 38m2 w chronionym, posiadającym recepcję budynku, w bliskiej odległości przystanki autobusowe z wieloma połączeniami - dogodny i szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pelplińska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł65 m² 3 660,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Ogłoszenie od osoby prywatnej, bez pośredników dotyczące sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na cichym i spokojnym osiedlu Tatrzańskim przy ulicy Pelplińskiej 139 w Fordonie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stopnicka

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł41 m² 5 786,92 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tanie i bardzo przyjemne mieszkanie po częściowym remoncie w okolicy ch Borek W mieszkaniu przeprowadzono następujący remont: - wymieniono okna na nowe pcv, które posiadają gwarancję -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Łódź,łódzkie

250 000 zł62 m² 4 032,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M4 Sokola Wysoki standard! Komfortowe , rozkładowe mieszkanie na 4 piętrze .Wyremontowane , przestronne , wygodne .W przedpokoju zabudowane szafy w kuchni meble w zabudowie .Na podłogach panele ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł62 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

******dla osób ceniących klimat kamienic.*******Dla zainteresowanych mieszkaniem w ścisłym centrum Warszawy.****** Budynek z 1935 r., zadbany, wejście przez zamykaną bramę z domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice Małe

Kraków,małopolskie

245 100 zł33 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kraków-bronowice małe ok. Błonia krakowskie Nowa inwestycja, w wyjątkowo atrakcyjnej i lubianej lokalizacji, to kameralny trzypiętrowy budynek (tylko 12 mieszkań na inwestycji!) w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł94 m² 11 206 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Szukasz słonecznego mieszkania w ponadczasowym stylu, w prestiżowym Miasteczku Wilanów? Oto słoneczne, rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu przy ul. Sarmackiej 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

96 000 zł70 m² 1 371,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poddaszowe mieszkanie w budynku posadowionym w cichej zielonej części Boguszowa (kuźnice). 4 pokoje, kuchnia, łazienka z wc. do mieszkania przynależą 2 pomieszczenia gospodarcze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Warszawa

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł75 m² 7 467,49 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

To miejsce tętni życiem miasta!~nowoczesny, nowy budynek na Pradze Południe w sąsiedztwie Grochowskiej, al. Stanów Zjednoczonych, ronda Wiatraczna.~~Lokalizacja~- bliskość Waszyngtona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

790 194 zł75 m² 10 566,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie Z plażą na tarasie Nasze osiedle zaprojektowane zostało z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców i spełnieniu oczekiwań nawet tych najbardziej wymagających. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Warszawa

Warszawa,mazowieckie

183 629 zł14 m² 12 664,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Jeśli szukasz pewnej inwestycji dla wolnej gotówki lub chcesz kupić mieszkanie by wynajmować je z zyskiem, zadzwoń, a obie opcje zamienimy w jeden biznes: pewny, spokojny i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podgórna

Koszalin,zachodniopomorskie

219 000 zł64 m² 3 443,40 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Promocja! cena obniżona o 10.000 zł! Słoneczne mieszkanie położone na parterze przy ulicy Podgórnej. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

387 955 zł48 m² 8 112,82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, ani podatku pcc. Opis mieszkania: oferujemy dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze sześciopiętrowego budynku, z loggią. Powierzchnia 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

219 157 zł33 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja Kraków, dębniki, ruczaj - jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. W pobliżu znajduje się Kampus uj, jagiellońskie Centrum Innowacji, autostrada A4, szybki tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

259 000 zł58 m² 4 465,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 60 m kw. Składa się z dużego salonu, sypialni, kuchni, jadalni oraz łazienki. - przestronna kuchnia, jadalnia, łazienka oraz duży salon (mieszkanie przebudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

318 791 zł44 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

MDM! Cicha uliczka w sąsiedztwie uczelni, niedaleko Parku Skaryszewskiego i metra. Miły, kameralny budynek na Kamionku. Niepowtarzalna atmosfera miejsca łączącego historię ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł45 m² 2 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania mieszkanie usytuowane jest na 1-szym piętrze czteropiętrowego budynku z lat 80-tych, po termomodernizacji, z nową elewacją. Nieruchomość składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

120 000 zł71 m² 1 699,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest idealną propozycją dla dużej rodziny lub dla osób ceniących sobie przestrzeń (powierzchnia to aż 70,6 m2). Nieruchomość o dużym potencjale. Funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kręta

Trzebiatów,zachodniopomorskie

187 000 zł68 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

i pietro, lazienka i wc oddzielnie, okna drewniane-do wymiany, balkon

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

341 553 zł30 m² 11 385,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

powierzchnia od 12.2 do 42.4 m2 liczba pokoi od 1 do 2 wysokość pomieszczeń260 - 300 cm możliwość kupna większej ilości apartamentów i wyburzenia ścian Polecam Państwu luksusowe mini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

243 600 zł38 m² 6 327,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** Wykończenie w cenie! ** *** Dwupokojowe 38,54 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Doświadczenie dewelopera: 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

106 500 zł39 m² 2 730,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ustawne, dwupokojowe mieszkanie położone w czteropiętrowym budynku na Piaskowej Górze. Lokal w pełni rozkładowy, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł56 m² 9 267,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Zapraszamy państwa na Starą Ochotę, tu bowiem, w rejonie Warszawskich Filtrów znajduje się przestronne i rozkładowe mieszkanie, o powierzchni 56 metrów. Okna skierowane na zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

309 805 zł38 m² 8 114,33 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja znajduje się w sercu Pragi Południe. Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją przyszłość. Z tego miejsca szybko dostaniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

133 000 zł27 m² 4 925,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 1 pokoju (20m), kuchni, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym: na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Suchanino

Gdańsk,pomorskie

290 000 zł56 m² 5 132,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kupna mieszkania w jednej z najlepszych dzielnic Gdańska Suchaninie. Usytuowane na parterze dziesięciopiętrowego bloku mieszkanie jest suche i ciepłe - w piwnicy pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Katowice,śląskie

219 000 zł49 m² 4 497,84 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Proponujemy mieszkanie położone w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic - os. Paderewskiego w Katowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 48,69m2. Położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

714 895 zł46 m² 15 487,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Luksusowy Apartamentowiec składający się z 52 mieszkań znajdujących się na siedmiu kondygnacjach. Powiśle ze swoimi terenami zielonymi to wymarzona lokalizacja ludzi aktywnych. To tu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

860 865 zł111 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkania zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowo - usługowym w prestiżowej dzielnicy Wilanów w Warszawie. Super lokalizacja w pobliżu Pałacu i Parku w Wilanowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

1 209 900 zł115 m² 10 493,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Odrą

Szczecin,zachodniopomorskie

125 000 zł57 m² 2 206,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe z jednym pokojem przechodnim o powierzchni ok.56,64m2 znajdujące się w niskim budynku na 1 piętrze na Stołczynie. Mieszkanie jest mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arkońska

Szczecin,zachodniopomorskie

199 900 zł47 m² 4 228,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo funkcjonalne nieduże 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze wysokiego budynku na os. Tatrzańskim. Usytuowanie budynku zapewnia bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Białystok,podlaskie

209 900 zł49 m² 4 301,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

*** dubois * 2 pokoje * 48,80m2 * Cegła * Zapraszam państwa na prezentację atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania położonego w poszukiwanej lokalizacji osiedla Nowe Miasto. Oferta szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ochota

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł38 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

kawalerka na Starej Ochocie! Kamienica powojenna1955. Piętro 3 Mieszkanie świetne na inwestycję, badz do mieszkania dla młodego człowieka rozpoczynającego dorosłe życie. Lokal wykończony, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

431 300 zł55 m² 7 800,69 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe na warszawskiej Woli z przestronnym salonem z aneksem kuchennym o powierzchni 19,93 m2 oraz dwoma sypialniami o powierzchni 11,03 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

202 000 zł42 m² 4 752,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pok. 42,46 m2 z balkonem oddane! Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego! promocja - 4 753 za m2 cena brutto: 202 000 zł Kupujący nie płaci podatku pcc - czyli 2% wartości mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł40 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie na Saskiej Kępie. Dwa niezależne pokoje, widna kuchnia, łazienka oraz spory przedpokój z którego są wejścia do każdego z pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł44 m² 1 931,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w zielonej okolicy Nowego Miasta. Powierzchnia mieszkania wynosi 44 m2 i obejmuje 2 oddzielne pokoje, jasną kuchnię, łazienkę z wc oraz przedpokój. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

329 900 zł100 m² 3 299 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Super oferta! Domy w zabudowie bliźniaczej na nowopowstającym osiedlu, 3km od centrum Kórnika. Dom 97 m2 z działką ok. 500 m2. Dom wybudowany w standardzie developerskim w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

165 000 zł63 m² 2 613,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 63,13 m2. Liczba pokoi: 2. Pokój dzienny w oferowanym lokalu mieszkalnym to przestronne, duże i ustawne pomieszczenie o powierzchni aż 25,24 m2. Powierzchnia wspomnianego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Żukowo,pomorskie

220 000 zł75 m² 2 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,57m2 w nowoczesnym budownictwie w kompleksie nowych domów jednorodzinnych. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze domu jednorodzinnego, składa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij