dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zielone Zacisze

Warszawa,mazowieckie

525 504 zł82 m² 6 409,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Komfortowe mieszkania W MDM Nasza inwestycja ma postać budynku, który został pomyślany tak, żeby zapewniać optymalne warunki doświetlenia światłem dziennym i nie przesłaniać sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

890 774 zł105 m² 8 450,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedsprzedaż nowej inwestycji w prestiżowej części Wilanowa! Kameralna i elegancka inwestycja znajdująca się w otoczeniu willi i pięknej przyrody. To idealna kompozycja prestiżu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Mokotowie w pobliżu Stacji Metro Wierzbno Całe wyposażenie lokalu jest w cenie. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, sprzęt agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

59 000 zł27 m² 2 185,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna, komfortowa kawalerka położona na Sobięcinie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymienone wszytskie instalacje, nowe okna pcv, na podłogach panele i kafle na ścianach tynki. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszno

Warszawa,mazowieckie

496 860 zł55 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Leszno 15, osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w sercu Woli, to miejsce dla osób ceniących wygodę i luksus. Nowoczesna architektura, tradycyjne rozwiązania architektoniczne i duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

330 000 zł130 m² 2 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Centrum - mieszkanie W kamienicy! Wystawiono do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Katowic. Mieszkanie o powierzchni 130 m2 i składające się z sześciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

318 600 zł57 m² 5 589,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego! Kupujący nie płaci także podatku pcc - czyli 2% wartości mieszkania! Krzyki - Południe karkonoska/przyjaźni Cena brutto za m2 lokalu to pln 5 650,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

268 000 zł40 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Karpia. 268 000 zł. Własność z księgą wieczystą. Powierzchnia 40 m , liczba pokoi 2, piętro 5 (winda), rok budowy - 2011, czynsz: 190 zł, pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

807 013 zł48 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Luksusowy Apartamentowiec składający się z 52 mieszkań znajdujących się na siedmiu kondygnacjach. Powiśle ze swoimi terenami zielonymi to wymarzona lokalizacja ludzi aktywnych. To tu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Warszawa

Warszawa,mazowieckie

465 639 zł35 m² 13 392 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kameralna inwestycja położna na Mokotowie. W niewysokim, eleganckim budynku z cegły znalazło się 11 apartamentów, w tym 3 dwupoziomowe na ostatnim piętrze. Mieszkania posiadają loggie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

860 865 zł111 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkania zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowo - usługowym w prestiżowej dzielnicy Wilanów w Warszawie. Super lokalizacja w pobliżu Pałacu i Parku w Wilanowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

535 000 zł123 m² 4 349,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zlokalizowana w zielonej, jednorodzinnej okolicy tuż obok pętli autobusowej Kurdwanów Nowy, pośród nowych domów jedno i wielorodzinnych, budynek zaprojektowany w sposób bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

688 100 zł92 m² 7 456,65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Jedynie takie na gocławiu! mieszkanie 92,2m2! sąsiedztwo jeziora balaton szybki termin odbioru Przestronne czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

132 000 zł52 m² 2 514,76 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż położone w Gorzowie Wlkp. przy ul. Matejki. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Powierzchnia 52,49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

173 504 zł27 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na Krzykach w niesamowicie urokliwym miejscu wśród terenów zielonych pośród niskiej zabudowy. Ten widok tylko w naszej ofercie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Falista

Poznań,wielkopolskie

289 000 zł62 m² 4 661,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

ul. Falista. Osiedle bardzo ciche, z dala od miejskiego zgiełku. Spółdzielcze własnościowe. Piętro - 5. Cena 289 tys. 61,60 m2 + piwnica + balkon. 3 pokoje (18, 12 i 10 m2). W dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł64 m² 11 703,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie jest obok Teatru Komedia, bardzo blisko metra Plac Wilsona. Mieszkanie ma łazienkę, przedpokój , osobną urządzoną kuchnię, salon z którego wchodzi sie do dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł80 m² 1 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80m2 w spokojnej i zielonej części dzielnicy Rusinowa. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

515 235 zł92 m² 5 581,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

## nowa niższa cena! Nowe mieszkania na Kapuściskach. W ofercie 20 mieszkań o powierzchni od 30m2 do 92m2. Przestronne klatki schodowe.W każdej klatce kilka mieszkań,duże balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł64 m² 2 343,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku usytuowanym na granicy Nowego Miasta i Starego Zdroju. mieszkanie po remoncie, 3 pokoje w tym umeblowana sypialnia, kuchnia w zabudowie , łazienka osobno z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł76 m² 9 168,42 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji Przykładowe mieszkanie trzypokojowe o pow 76,24 m2 w cenie 699,620 zł z wykończeniem Kolejna inwestycja powstająca na warszawskiej Woli. Metraże oferowanych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Warszawa,mazowieckie

1 515 000 zł101 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Klimatyzowany, przestronny, niedawno wykończony materiałami z najwyższej półki, nowoczesny apartament dla rodziny z dziećmi, na najbardziej prestiżowym osiedlu Warszawy - Eko Park. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

308 013 zł56 m² 5 461,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

## nowa niższa cena! Nowe mieszkania na Kapuściskach. W ofercie 20 mieszkań o powierzchni od 30 m2 do 92m2. Dwie klatki schodowe.W każdej klatce kilka mieszkań,duże balkony i tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Izabelli

Warszawa,mazowieckie

403 000 zł47 m² 8 574,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 47 m2, w cichej i spokojnej okolicy, pełnej zieleni na sadach żoliborskich. Żoliborz to najpiękniejsza zielona dzielnica Warszawy. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Lublin,lubelskie

380 000 zł86 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowa kameralna inwestycja na czechowie! kup już teraz! Trzypokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 85,50m2 (pow. użytkowa 71,25) na III piętrze (poddaszu) energooszczędnego i nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

411 320 zł32 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Nasze apartamenty to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w mieście. Cisza okolicznych uliczek i zielonych skwerów, a jednocześnie Warszawskie City na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Leśna

Białystok,podlaskie

83 000 zł19 m² 4 278,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Proponujemy Państwu przytulne jednopokojowe mieszkanie na osiedlu Skorupy do generalnego remontu, do dowolnej aranżacji. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3 piętrowego budynku z cegły po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Praga

Warszawa,mazowieckie

304 081 zł39 m² 7 890,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica stoi przy historycznej ulicy w samym sercu Pragi Północ. To miejsce jest idealne dla osób kochających miejskie życie czyli klimatyczne restauracje, modne bary, gwar i wygodę centrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

472 417 zł46 m² 10 183,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Obecnie najciekawsza inwestycja w Warszawie, ze świetną lokalizacją na Woli, w nowym, prestiżowym Centrum Biznesowym Warszawy. Mieszkania jedno, dwu i trzy i cztero-pokojowe. Okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

135 000 zł30 m² 4 510,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż nowa kawalerka powstała w wyniku adaptacji poddasza w samym centrum miasta. Lokal o powierzchni 30 m2 w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

600 000 zł101 m² 5 940,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

300 m. od Radzymińskiej. Dwupoziomowe mieszkanie hipoteczne w ocieplonym budynku wielorodzinnym (40 mieszkań) na terenie zamkniętym, brama na pilot. Miejsca parkingowe, plac zabaw. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

324 235 zł38 m² 8 577,65 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci: - prowizji, - podatku pcc Kupujesz Bezpośrednio od Dewelopera. W jednym miejscu najlepsze inwestycje na terenie Wrocławia i okolic, około 5000 nowych mieszkań Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł45 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Znakomita lokalizacja.W pobliżu Łazienki Królewskie, Agrykola, Torwar i doskonała komunikacja bezpośrednia w wielu kierunkach. Bez przesiadek dojedziemy m.in. na Starówkę, dworzec Centralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

240 903 zł34 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 33,93 mkw znajdujące się pięknej, całkowicie odrestaurowywanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prusa

Kraków,małopolskie

280 000 zł36 m² 7 671,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe położone przy ul. Bolesława Prusa ( Salwator). Mieszkanie o powierzchni 36,45m2 położone na II piętrze w kamienicy z lat 30tych. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kasztelanka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł62 m² 2 974,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokojowe w bloku w Fordonie na Osiedlu Kasztelanka.Mieszkanie posiada balkon i jest do własnej aranżacji.Łazienka osobno z wc.Blisko szkoła,przedszkole,sklepy,przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

302 165 zł44 m² 6 925,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

La Melodie to nowoczesna inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego. Jest doskonale połączona zarówno z centrum Warszawy, jak też z drogą wyjazdową z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoszcz Wschód

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł56 m² 3 553,57 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania na sprzedaż ładne, duże, trzypokojowe mieszkanie na 8 piętrze wieżowca na osiedlu Szwederowo. Mieszkanie 56 m2 w układzie szczecińskim, okna pcv, duża loggia, koszt utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

444 220 zł74 m² 5 973,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkania W MDM! Nasza inwestycja to oferta dla Klientów przywiązujących wagę do wygód miejskiego życia a jednocześnie ceniących spokój i bliskość natury. Osiedle zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czernika

Łódź,łódzkie

130 000 zł50 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Bardzo ciekawa kawalerka ul.Czernika! Mieszkanie w wieżowcu , 11 piętro , duży potencjał w aranżacji .Na 1 poziomie salon z aneksem kuchennym , łazienka ,WC - powierzchnia 30m2. ,a 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

344 600 zł50 m² 6 871,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Hit na rynku! mieszkanie 50m2 - 3 pokoje! 344 tys Funkcjonalne, rzadko spotykane trzy pokojowe mieszkanie 50m2 zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie. Teren będzie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij