dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wiśniowy Sad

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł74 m² 7 554,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Właściwie nowe, niezamieszkane - w stanie do wprowadzenia - usytuowane na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Wiśniowy Sad w rejonie Konstantynowa na Białołęce. Mieszkanie składa się ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gąsiorowskiego

Warszawa,mazowieckie

866 000 zł86 m² 10 069,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i bardzo jasne mieszkanie położone w kameralnym osiedlu (62 mieszkania) w zielonej okolicy (otulina puszczy Kampinoskiej), z dala od wielkomiejskiego gwaru. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

297 832 zł36 m² 8 218,32 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja znajduje się w sercu Pragi Południe. Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją przyszłość. Z tego miejsca szybko dostaniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł45 m² 2 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam mieszkanie w najlepszej lokalizacji Piaskowej Góry. Nieruchomość mieści się na II piętrze w bloku. Składa się z trzech pokoi, ciemnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

190 000 zł40 m² 4 769,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna. Mieszkanie w promocyjnej cenie tylko do końca miesiąca! Powierzchnia lokalu wynosi około 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

528 000 zł76 m² 6 962,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe osiedle na Warszawskim Bemowie to idealne miejsce dla singli, małżeństw i rodzin z dziećmi. Budynek 5 piętrowy atuty inwestycji: - ponad połowa mieszkań ma widok na co najmniej dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

300 854 zł44 m² 6 894 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkania Z MDM! Nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Błonie

Błonie,mazowieckie

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. ok. 57,56 m , zlokalizowane w Błoniu, na 4 piętrze w IV-piętrowym bloku ; mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

199 200 zł50 m² 3 984 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga! Ceny wzrosną o około 100 zł. na metrze kwadratowym. Póki co - jeszcze się to nie zdarzyło, ponieważ każde z tegorocznych 18 mieszkań ma już nowego właściciela. Ewentualny feedback.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

159 000 zł47 m² 3 382,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu bardzo ładne mieszkanie w bloku, położone w centrum Gryfic. Powierzchnia mieszkania to 47 m2 na którą składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

115 000 zł34 m² 3 412,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę z Księgą Wieczystą po kapitalnym remoncie składającej się z pokoju o pow. 18m2 , kuchni ,łazienki , korytarza ,jest piwnica 6m2. Lokal nie jest od ulicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

817 439 zł106 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkania zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowo - usługowym w prestiżowej dzielnicy Wilanów w Warszawie. Super lokalizacja w pobliżu Pałacu i Parku w Wilanowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dźwirzyńska

Wrocław,dolnośląskie

312 000 zł60 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Do sprzedaży mieszkanie w pełnym rozkładzie mieszkanie o powierzchni 60 m2 w okolicy ul. Dźwirzyńskiej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Korczak

Kalisz,wielkopolskie

170 000 zł61 m² 2 786,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni około 61m2 usytuowanego na IV piętrze ocieplonego bloku z płyty na Osiedlu Stary Korczak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

141 000 zł47 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania o pow. 47 m 2 na poddaszu w kamienicy zlokalizowanej w Centrum miasta. Mieszkanie ma następujący rozkład pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

355 960 zł40 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mokotów to idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w dzielnicy z klimatem, zatopionej w zieleni, która sprzyja odpoczynkowi, jak i dla tych, lubią korzystać w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł66 m² 4 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 3 pokojowe, ładne, rozkładowe mieszkanie po remoncie- z balkonem, na spokojnym zielonym osiedlu zakrzów. Mieszkanie: położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

784 000 zł112 m² 7 006,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestrzenne, jasne mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim w sercu Miasteczka Wilanów. Składa się z pokoju dziennego o powierzchni 35,9m2, pokoju 12,5m2, pokoju 9,1m2, wc 2m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł53 m² 9 811,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Dwupokojowe mieszkanie w wyremontowanej kamienicy z 1913r , na 1 piętrze z windą w prestiżowej lokalizacji w centrum Starego Mokotowa. Bardzo funkcjonalne, widne, wysokość 320cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

505 725 zł67 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe mieszkanie Z balkonem I tarasem na dachu Nasze osiedle zaprojektowane zostało z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców i spełnieniu oczekiwań nawet tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

743 325 zł99 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

527 100 zł70 m² 7 500 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zielone Zacisze

Warszawa,mazowieckie

525 504 zł82 m² 6 409,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Komfortowe mieszkania W MDM Nasza inwestycja ma postać budynku, który został pomyślany tak, żeby zapewniać optymalne warunki doświetlenia światłem dziennym i nie przesłaniać sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

444 220 zł74 m² 5 973,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkania W MDM! Nasza inwestycja to oferta dla Klientów przywiązujących wagę do wygód miejskiego życia a jednocześnie ceniących spokój i bliskość natury. Osiedle zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bródno

Warszawa,mazowieckie

519 889 zł75 m² 6 938,33 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta Nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

347 083 zł58 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Okazja! tanie mieszkanie W centrum białołęki! Tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji! Inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

181 275 zł34 m² 5 409,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne mieszkania po niskich cenach! czas oferty ograniczony Oferujemy do sprzedaży po bardzo atrakcyjnej cenie mieszkania w nowo powstałym zespole dwupiętrowych domów wielorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

170 000 zł70 m² 2 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży bezczynszowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 69,83m2,usytuowane w okolicy Starówki w Stargardzie. * mieszkanie składa się z trzech pokoi,oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

634 890 zł70 m² 9 013,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

304 081 zł39 m² 7 890,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łużycka

Świebodzin,lubuskie

250 000 zł61 m² 4 098,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

1/2 domu - parter. Składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy: piwnica, murowany garaż, strych i zadbany ogródek. Mieszkanie bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł106 m² 3 410,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie 3-pokojowe na parterze o powierzchni 105,56m2 w samym Centrum miasta przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic z ciągiem komunikacyjnym. 2 rozkładowe pokoje 30 i 28m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

235 000 zł36 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym ostatnim piętrze w bloku z końca lat 60-tych XX wieku. Pokoje o powierzchni ok. 16 i 9m2, kuchnia tzw ciemna, otwarta na większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowskiego

Łódź,łódzkie

160 000 zł44 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

M3 ul.Mostowskiego! Mieszkanie rozkładowe ,do częściowego remontu , 2 piętro , blok 4 piętrowy, brak balkonu .Wyremontowana kuchnia.Na podłogach w pokojach panele.Do remontu łazienka .W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł60 m² 8 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie (60,58m2) - 2 pokojowe ( 31m2 / 14m2 ), z aneksem kuchennym, z garderobą, z dużym (13,22m2) balkonem typu loggia, na 1 piętrze w budynku 6 piętrowym z windą. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trynek

Gliwice,śląskie

209 000 zł54 m² 3 870,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na spokojnym osiedlu na Trynku. Mieszkanie do wejścia,zostało odświeżone niedawno. Wyposażenie oferowane w cenie: zabudowa kuchni z agd (płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

137 000 zł62 m² 2 209,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62m2 znajdujące się 6 km od Gryfic, w bardzo spokojniej okolicy na parterze. Nieruchomość ta składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Świebodzin,lubuskie

190 000 zł75 m² 2 526,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Joka Nieruchomości posiada na sprzedaż mieszkanie w kamienicy przy ul. Gen. Sikorskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku i składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamionkowska

Warszawa,mazowieckie

343 908 zł49 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Marzy Ci się mieszkanie z duszą? W świetnie skomunikowanej okolicy, w modnej dzielnicy, w pobliżu jednego z najpiękniejszych parków w stolicy? Cisza i poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dadleza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

215 900 zł36 m² 5 997,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przytulne i bardzo zadbane mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w 3 - piętrowym bloku przy ulicy Dadleza. Mieszkanie składa się z salonu, pomysłowo umeblowanego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Doły

Łódź,łódzkie

230 000 zł62 m² 3 739,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Urocze M-4 o pow. 61,50m2 - Bałuty Numer oferty w biurze: ms-820 Oferujemy do sprzedaży rozkładowe M-4 o pow. 61,50m2 znajdujące się na III piętrze w czteropiętrowym bloku.