dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł82 m² 2 259,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

#Mieszkanie w centrum Bydgoszczy! Trzypokojowe mieszkanie z bardzo dużym potencjałem. Pokoje przestronne, ustawne. Kuchnia oddzielna z oknem. Łazienka osobno z wc z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

415 498 zł53 m² 7 776,49 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja znajduje się w sercu Pragi Południe. Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją przyszłość. Z tego miejsca szybko dostaniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik nowe, ładne, rozkładowe mieszkanie Z balkonem mieszkanie: składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni, łazienki z wanną i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Lublin,lubelskie

350 000 zł72 m² 4 874,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowa kameralna inwestycja na czechowie! kup już teraz! Czteropokojowe mieszkanie o pow. 71,80m2 na I piętrze energooszczędnego i nowoczesnego budynku na Czechowie. Zestawienie powierzchni: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

499 000 zł77 m² 6 472,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie Z ogródkiem 200m! Bardzo ładne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z możliwością wydzielenia dodatkowego 4 pokoju. W cenie duży (ok.200m2) ogródek przynależny do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

319 000 zł73 m² 4 350,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niepowtarzalna oferta! 4-pokojowe mieszkanie+ogród 112m2+2 miejsca postojowe za 319 000pln! Polecam rewelacyjne mieszkanie o pow. 73,32m2 zlokalizowane na nowoczesnym i kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

152 000 zł77 m² 1 974,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta wstrzymana, podpisana umowa przedwstępna. Sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem biura nieruchomości Horyzont! Oferta idealna na działalność biurową, lokalizacja tuż przy dworcu pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, stacja metra Wawrzyszew

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie (16m2 i 11m2) położone na pierwszym piętrze w 10-piętrowym bloku na Bielanach. Stan mieszkania dobry - wymaga odświeżenia. W obu pokojach na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

139 000 zł51 m² 2 730,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja!oferujemy sprzedaż mieszkania dwupokojowego położonego na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowympiętrowym na Jedn. E we Włocławku. W lokalu o powierzchni 50,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

472 000 zł71 m² 6 653,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe osiedle na Warszawskim Bemowie to idealne miejsce dla singli, małżeństw i rodzin z dziećmi. Budynek 5 piętrowy atuty inwestycji: - ponad połowa mieszkań ma widok na co najmniej dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

790 194 zł75 m² 10 566,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja realizowana w Miasteczku Wilanów.Powstanie 277 mieszkań 1,2,3,4 pokojowych. Jedną z zalet mieszkań są wysokie okna zapewniające odpowiednie doświetlenie. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

319 444 zł43 m² 7 458,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 42,83m2 składające się z 2 pokoi położone na 1piętrze w 2-piętrowym budynku z 2015 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Złotej Jesieni

Kraków,małopolskie

182 400 zł38 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie dla młodych ( MDM ), cena 4800 złotych za 1 m2 Dwa pokoje z aneksem kuchennym os. Złotej Jesieni, bieńczyce, stan deweloperski Mieszkania o powierzchni 38,00m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruchu Oporu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

127 000 zł61 m² 2 095,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-4 o pow. 60,60 m2 na pierwszym piętrze przy ulicy Ruchu Oporu z dużym balkonem w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Swojczyce

Wrocław,dolnośląskie

275 567 zł48 m² 5 765 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokoje mieszkanie na sprzedaż Opis mieszkania: przytulne,rozkładowe dwupokojowe mieszkanie na parterze w bloku we Wrocławiu. Okna wychodzące na pólnocny-wschód, pólnocny-zachód ;wylewka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pod Lipami

Poznań,wielkopolskie

279 000 zł53 m² 5 264,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealna lokalizacja, układ niezależny, balkon, niski blok, idealne pod inwestycje. Polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w samym sercu Winograd, na os. Pod Lipami w Poznaniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

189 500 zł84 m² 2 255,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

PO remoncie, 4 pokoje, 84M 2 , Z balkonem, podzamcze Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie, o powierzchni 84m 2 , położone na 6 piętrze bloku w dzielnicy Podzamcze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

160 770 zł28 m² 5 741,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne mieszkania po niskich cenach! czas oferty ograniczony Oferujemy do sprzedaży po bardzo atrakcyjnej cenie mieszkania w nowo powstałym zespole dwupiętrowych domów wielorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

135 000 zł52 m² 2 596,15 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ładne, dwupokojowe mieszkanie położone w Centrum Dąbrowy Górniczej.Mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń-pokoje są niezależne, oddzielna, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

180 000 zł25 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z widokiem na Sky Tower - świetna inwestycja na wynajem! Nieruchomość ma powierzchnię 25 m2, znajduje się w okolicach ul. Zaporoskiej na wrocławskich Krzykach. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

377 165 zł45 m² 8 424,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kochanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

384 000 zł64 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 64 m kw. na 1. piętrze w 3-piętrowym bloku. Pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Zagórna

Warszawa,mazowieckie

853 000 zł95 m² 8 997,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne, przestronne mieszkanie w kamienicy na Powiślu. Lokal o powierzchni 94,8 m2 składa się ze słonecznego pokoju dziennego (27 m2) z wyjściem na balkon, dwóch pokoi po 19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Liwiecka

Warszawa,mazowieckie

447 000 zł58 m² 7 725,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 57,86m2 w cichej, zielonej okolicy gocławka. Kameralny, czteropiętrowy budynek z 2005 roku zbudowany z cegły. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

85 000 zł37 m² 2 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2 w Świdnicy. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majakowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

130 000 zł47 m² 2 765,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku 3-piętrowym.Pokoje są niezależne, oddzielna, widna kuchnia, przedpokój, łazienka razem z WC.Brak balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

45 000 zł23 m² 1 956,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 23m2 w Śródmieściu. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie wymaga jedynie odświeżenia, składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parnickiego

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł54 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 54 m kw. na 10. piętrze w 10-piętrowym bloku. Pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Warszawa,mazowieckie

274 340 zł38 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle Nowy Raków znajduje się w dzielnicy Włochy. Składa się z kilku budynków wielorodzinnych wraz z infrastrukturą handlową i użytkową. Na terenie osiedla zaplanowano garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

170 000 zł51 m² 3 326,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ładne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Dąbrowy Górniczej położone na wyższym parterze w niskim 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ładne dwupokojowe mieszkanie położone w Dąbrowie Górniczej na Redenie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, przedpokoju, oraz łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł57 m² 7 368 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokojowe w dobrej lokalizacji na Ursynowie. Do mieszkania przynależy piwnica. Odległość do metra Imielin ok. 200 m W odległości ok 50M przeczkole I szkola podstawowa, 50M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Sosnowiec,śląskie

127 000 zł58 m² 2 189,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ładne, 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku w Sosnowcu - Zagórze. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, balkonu, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

124 000 zł38 m² 3 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ładne jednopokojowe mieszkanie z balkonem położone na parterze w niskim bloku w centrum Dąbrowy Górniczej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone na parterze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju wraz z balkonem, oddzielnej, kuchni w zabudowie z oknem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

141 000 zł46 m² 3 038,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, usytuowane na 4 piętrze bloku czteropiętrowego w Sosnowcu - Zagórzu. Mieszkanie składa się z 3 pokoi w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Oferujemy do sprzedania bardzo ładne mieszkanie położone na parterze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju wraz z balkonem, oddzielnej, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

149 000 zł47 m² 3 197,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 46.60m2 w Centrum Dąbrowy Górniczej położone na 2 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

124 000 zł44 m² 2 818,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży M-3 o pow.ok.44m, położone na 8 piętrze w bloku 11-piętrowym. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, z czego jeden z balkonem,widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

150 000 zł64 m² 2 343,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku 10-piętrowym, położone w Centrum Dąbrowy Górniczej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, balkonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

153 700 zł34 m² 4 488,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MDM 2 pok, 34,24m2, deweloperskie, strażacka Drabinianka Rzeszów Firma dk Brokers ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej w jednej z bardziej.