dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Gliwice,śląskie

179 000 zł52 m² 3 442,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do zaoferowania mamy śliczne mieszkanie na osiedlu Kopernika w Gliwicach, mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, osobnejkuchni, osobnej łazienki i ubikacji oraz balkonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 160 484 zł90 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Nasze apartamenty to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w mieście. Cisza okolicznych uliczek i zielonych skwerów, a jednocześnie Warszawskie City na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

285 000 zł63 m² 4 505,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim na Gumieńcach w Szczecinie w okolicach centrum handlowego ster.Budynek 5 kondygnacyjny w tym 1 podziemnym gdzie znajdują boksy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Beskidzka

Warszawa,mazowieckie

402 000 zł54 m² 7 465,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Beskidzkiej, w odległości kilkuset metrów od ulicy Grochowskiej z przystankami tramwajowymi i autobusowymi komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

325 000 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oglądania i zakupu mieszkania na os. Wichrowe Wzgórze. Mieszkanie jest położone wewnątrz osiedla, w niskim bloku na 4 piętrze. Jest po kapitalnym remoncie i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żwirki i Wigury

Toruń,kujawsko-pomorskie

104 000 zł23 m² 4 521,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mała kawalerka w przy ul.Żwirki i Wigury. Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego bliku, jest przed wymianą instalacji wodno-kanalizacyjnej, przewidzianej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 w spokojnej i zielonej części Podzamcza. Mieszkanie znajduje się na 8 pietrze w 10-pietrowym bloku po spłaconej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 29 Listopada

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł73 m² 8 767,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3 pokojowe mieszkanie na Ujazdowie z przepięknym widokiem na Park - Łazienki Królewskie. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej, cicha i spokojna okolica. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

260 000 zł75 m² 3 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu przestronne mieszkanie w Cieplicach. ~Nieruchomość zlokalizowana na 2 piętrze w kilkuletnim bloku na ogrodzonej i monitorowanej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

314 184 zł60 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja na Gumieńcach 2016! Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni ok.60,42 m2 z ogródkiem. Mieszkanie znajduje się na parterze, dwu piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Latyczowska

Warszawa,mazowieckie

214 000 zł33 m² 6 397,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawe dwupokojowe mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy z cegły (z 1933r.) w sercu Gocławia. Lokal w stanie deweloperskim, znajduje się na 1 piętrze kamienicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kawy

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł76 m² 5 855,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem niniejszej oferty jest wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Nowym Bemowie. Budynek z 1990 roku, zbudowany w technologii Rama H, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł55 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedaży piękne, komfortowo urządzone mieszkanie M3/55m2 usytuowane na I piętrze w bloku z cegły w Fordonie (os. Tatrzańskie). Mieszkanie niezwykle przestronne, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świeża

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł220 m² 2 954,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1995

Polecam! Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 220 m2 (660 m3, działka-0,0288 ha) położony na wrocławskim osiedlu Stabłowice. Dom został wybudowany w latach 90-tych z cegły. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

69 000 zł39 m² 1 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w budynku po termomodernizacji. Powierzchnię 39 m 2 tworzą: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka z wc - przedpokój Stan lokalu: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Koluszki,łódzkie

95 000 zł35 m² 2 710,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą. Duża, widna kawalerka z kuchnią w amfiladzie o powierzchni 35,05m2, z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie o powierzchni 48 m2, znajdujące się na 8 piętrze. W wieżowcu są 2 windy a cały obiekt jest monitorowany. Mieszkanie składa się z 3 pokoi: duży- 16 m2, średni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

451 532 zł63 m² 7 190 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meksykańska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł73 m² 9 315,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

4-pokojowe, piękne mieszkanie na Saskiej Kępie, po generalnym remoncie. Mieszkanie dwustronne, wschód-zachód. Pokoje 18,5m2 z balkonem, 10,8m2, 10,8m2, 10m2. Kuchnia oddzielna 10,3m2. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Obrońców Pokoju

Gliwice,śląskie

275 000 zł74 m² 3 716,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż własnościowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m kw. położone w Gliwicach na Osiedlu Obrońców Pokoju. Mieszkanie składa się z 4 niezależnych pokoi, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

200 000 zł42 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zamiana. Gdynia Witomino 2 pokoje 42,5m2, iv/ivp. ul. Konwaliowa. Czynsz letni 290zł / zimowy 370zł. Mieszkanie dwustronne (wschód-zachód) z balkonem. Pokoje niezależne, jasna kuchnia, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

900 118 zł116 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkania zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowo - usługowym w prestiżowej dzielnicy Wilanów w Warszawie. Super lokalizacja w pobliżu Pałacu i Parku w Wilanowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

306 000 zł41 m² 7 419,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy - Woli. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Katowice,śląskie

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią w Katowicach przy ul. Dębowej. Okna nowe plastikowe, deska sosnowa na podłodze w pokojach, w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 522 500 zł105 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Kamienica ta została wzniesiona w 1913 roku. Do dzisiaj doskonale zachowały się modernistyczne dekoracje elewacji frontowej oraz wewnętrznego dziedzińca. Natomiast pistacjowe, glazurowane płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

275 000 zł47 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w niskim bloku z połowy lat 70-tych. Pokoje niezależne o powierzchni ok 17, 10 i 6m2, największy z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 880 zł56 m² 6 830,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

##mieszkanie "pod klucz"# Nowe mieszkanie na Kapuściskach. Wykonano gładzie i pomalowano ściany na kolor jasno szary i biały,panele w kolorze jasny buk. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puszczy Solskiej

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł41 m² 7 723,87 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ogłoszenie bezpośrednie. Sprzedam mieszkanie na 7 piętrze w bloku. Mieszkanie jest 2 pokojowe, oddzielna łazienka, kuchnia (widna) , korytarz (z miejscem na szafę wnękową) , balkonem. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

265 619 zł47 m² 5 699,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci: - prowizji - podatku pcc Nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni46,6 m2 (możliwość wydzielenia osobnej widnej kuchni), z dużym tarasem 18,5m2 i ogródkiem 5,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Słoneczne

Szczecin,zachodniopomorskie

251 000 zł61 m² 4 094,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim. Dwupoziomowe na 3 piętrze,w niskim budynku. Na pierwszym poziomie znajduje się: pokój 16,8m2. kuchnia 4,8m2,wc 1.40m2, hall 9,5m2. Na drugim poziomie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

205 428 zł39 m² 5 267,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

- zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Wspaniała inwestycja w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolna

Poznań,wielkopolskie

359 000 zł50 m² 7 123,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 6 piętrowym bloku z windą z 2012 roku, na strzeżonym osiedlu w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł94 m² 3 925,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 5 pokojowe, z balkonem o powierzchni 94,8 m2, na 3 piętrze w budynku 3 piętrowym ( rok budowy 1996 ),na Bezrzeczu. Przestronny przedpokój, rozkładowe pokoje (salon 21 , sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

798 000 zł84 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne I komfortowe - ul. Masarska 9. Mieszkanie O wysokim standardzie. Lokalizacja: - grzegórzki, ulica Masarska - nieopodal centrum handlowego Galeria Kazimierz - blisko do Rynku i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

237 840 zł29 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kordylewskiego

Kraków,małopolskie

591 000 zł85 m² 6 939,88 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie o powierzchni 85,16m2 położóne przy ul. Kordylewskiego ( Grzegórzki). Lokal znajduje się na II pietrze w budynku o podwyższonym standardzie (24h recepcja na parterze budynku),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł44 m² 5 659,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 44,5m2 znajduje się na 3. piętrze. Dwa pokoje (8, 21 m.kw.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

155 000 zł34 m² 4 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Bezpośrednio, M-3 w centrum Olsztyna (150 m od Parku Centralnego i 200 m od przystanku tramwajowego). Po kapitalnym remoncie, wszystkie meble widoczne na zdjęciach w cenie. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

115 000 zł56 m² 2 064,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Jasna 115 000 Polecam do sprzedania mieszkanie typu M4 zlokalizowane przy ulicy Jasnej w Jastrzębiu-Zdroju niski blok. Nieruchomość przeznaczona do własnej aranżacji, na podłogach panele okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

314 250 zł39 m² 7 973,86 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja znajduje się w sercu Pragi Południe. Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją przyszłość. Z tego miejsca szybko dostaniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł38 m² 10 266,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie 37,5 m usytuowane na 5 piętrze (winda) z balkonem w prestiżowej dzielnicy Śródmieście - Powiśle w Warszawie, ulica Górnośląska.