dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

288 921 zł58 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,90m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 22,10m2, od strony wschodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

179 000 zł65 m² 2 753,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ciekawe ,niebanalne mieszkanie zajmujące parter niedużej, kilkurodzinnej kamieniczki w centrum Szczawna Zdroju, kilkadziesiąt metrów od deptaka.Duża przestrzeń z kominkiem, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

56 000 zł33 m² 1 676,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę z ogródkiem o powierzchni 33,4m2 w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

212 000 zł70 m² 3 042,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam przestronne mieszkanie w kamienicy po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 2015r. Budynek został docieplony, położona została nowa elewacja, wymienione zostały drzwi wejściowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł75 m² 7 374,63 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane mieszkanie w inwestycji red Real Estate Development - osiedle Alpha. Osiedle Alpha to kompleks siedmiu nowoczesnych budynków, inwestycja przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Warszawa,mazowieckie

546 624 zł41 m² 13 251,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartamenty Bakalarska to kompleks czterech kameralnych pięciopiętrowych budynków o nowoczesnym, eleganckim wyglądzie. Dostępne są mieszkania od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 30 do 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Poznań,wielkopolskie

283 000 zł50 m² 5 660 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Promocja cenowa. Prosto od developera. Prezentowana oferta to mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 49,71 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8-o piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gitarowa

Wrocław,dolnośląskie

248 000 zł45 m² 5 511,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik strachocin/ wojnów 2 pokoje, rozkład, ładne Z balkonem. Mieszkanie: położone na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2007 roku Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

180 000 zł56 m² 3 200,57 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

M4 56m2 4p/11p ok. Ronda Broniewskiego do własnej aranżacji bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie, usytuowane na czwartym piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

445 000 zł89 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

> piękne 4-pokojowe mieszkanie W dobrej cenie I lokalizacji < przedmiotem oferty jest komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 74m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Mokotowie przy ulicy Wielickiej, przecznica Broniwoja. Tylko 400m do przystanku Metro Wierzbno. Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

410 550 zł48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kameralna inwestycja na Dolnym Mokotowie składająca się z jednego 4 piętrowego budynku, w którym znajdują sie 29 mieszkań- dwupokojowe o powierzchni ok. 46 m2 i trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

189 678 zł38 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkania W MDM! Nasza inwestycja to oferta dla Klientów przywiązujących wagę do wygód miejskiego życia a jednocześnie ceniących spokój i bliskość natury. Osiedle zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta

Łódź,łódzkie

206 500 zł55 m² 3 754,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w bliskiej odległości dwóch parków, licznych sklepów, szkoły, przedszkola, przystanku autobusowego. Mieszkanie składa się z jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rayskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł59 m² 2 943,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Polecam mieszkanie 2 pok w centrum Szczecina o pow. 59,46m2. Mieszkanie posiada duże możliwości aranżacyjne. Atrakcyjne cenowo ze względu na lokalizację. Mieszkanie do remontu, nie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

285 000 zł62 m² 4 596,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Pokoje niezależne (18, 12 i 7m2). Kuchnia ustawna ok 9m2. W pokojach panele, w kuchni i łazience flizy oraz terakota. W cenie zostają meble kuchenne i agd. Czynsz 350 zł na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

291 261 zł57 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Radlin,śląskie

72 000 zł42 m² 1 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 ul.Solskiego 72 000 zł Biuro nieruchomości Prestige przedstawia Państwu mieszkanie M-3 o powierzchni 42 m 2 na parterze w 3 piętrowym ocieplonym bloku w Radlinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

66 060 zł55 m² 1 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Partycypacja za jedyne 1200 pln/m2! Nowe mieszkania zlokalizowane w nowych budynkach w okolicy Warszewa. Mieszkanie 2 pokojowe, pokoje o pow. 17,25 i 15m2, kuchnia 8,5m2. Z większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

154 581 zł31 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Norwida

Wałbrzych,dolnośląskie

83 000 zł30 m² 2 789,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedamy nietypową, przebudowaną, powiększoną kawalerkę położoną na Piaskowej Górze przy ulicy Norwida. Pierwotnie lokal składał się z dwóch pokoi, wnęki kuchennej, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

290 000 zł45 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Okazja - mieszkanie trzypokojowe Z balkonem - po remoncie! Proponujemy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 46 m2 zlokalizowane przy ul. Jaremy w Krakowie. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł48 m² 6 354,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu Lasku Bielańskiego. Mieszkanie na 4 piętrze, 3 osobne pokoje (9m,11m,15 m), lazienka (5m) i widna kuchnia(5).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

398 700 zł47 m² 8 572,35 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej i położonej blisko centrum dzielnicy Warszawy , na Dolnym Mokotowie. W pobliżu mieści się Wytwórnia Filmów Dokumentalnych, która posłużyła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Knurów,śląskie

106 000 zł52 m² 2 026,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne i przytulne mieszkanie na ul. Konopnickiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Jest w bardzo dobrym stanie technicznym, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

329 999 zł75 m² 4 402,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przedmiotowa oferta obejmuje zamknięte osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w cichej i spokojnej okolicy Plewisk, niespełna 2km od granicy Poznania. Wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

215 000 zł24 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Ustawne mieszkanie na nowo powstałym osiedlu. Mieszkanie jednopokojowe z możliwością wydzielenia osobnej kuchni w przedpokoju. Zlokalizowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

183 040 zł35 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka o pow. 35,20m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 25,00m2, od strony zachodniej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

225 000 zł41 m² 5 520,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w standardzie developerskim z ogródkiem ,2-pokojowe o pow. 41,76 m2 w budynku 4-rodzinnym.Do mieszania przynależą 2 miejsce parkingowe. Inwestycja realizowana w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

199 797 zł52 m² 3 820,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Gotowe do zamieszkania - dwupokojowe mieszkanie na I piętrze - 52,3 m2, położone w centrum Szczecina, śródmieście * pokoje przejściowe, z większego wyjście na balkon * oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Łódź,łódzkie

58 900 zł58 m² 1 015,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły oferty: bardzo ładne mieszkanie w prywatnej kamienicy w centrum miasta; -2 pokoje rozkładowe -ładny długi przedpokój z miejscem na dużą szafę -kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Grabowo

Szczecin,zachodniopomorskie

220 000 zł73 m² 3 013,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania na parterze, kamienicy w bliskiej odległości Teatru Polskiego i Wałów Chrobrego. Na mieszkanie o powierzchni 73m2 składają się 3 pokoje w tym dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadłubka

Łódź,łódzkie

179 000 zł44 m² 4 022,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż na Dąbrowie, przy ul. Kadłubka; - powierzchnia 44,50 m2, - 2 rozkładowe pokoje na III piętrze w niskim bloku, - mieszkanie po generalnym remoncie, - wymienione instalacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Młodych

Świdnica,dolnośląskie

224 000 zł70 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie na Oś. Młodych w Świdnicy. Mieszkanie 70m2 składa się z dwóch pokoi sypialnianych, salonu z balkonem, kuchni, łazienki z osobną toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł61 m² 8 069,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Witam serdecznie mam do zaoferowania mieszkanie w bardzo cichym i ładnym miejscu na Warszawskim Bemowie. Lokalizacja - okolice fortu Bema. W pobliżu: kilka placów zabaw, aleja sportów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Prądnicka

Kraków,małopolskie

418 194 zł66 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji Atrakcyjna lokalizacja , Atrakcyjny budynek , planowany termin realizacji I kw 2016 Rezydencja Walenty to projekt inny niż wszystkie. O jego wyjątkowości świadczy doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadmorska

Lębork,pomorskie

299 000 zł140 m² 2 140,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowoczesny apartament w zabudowie szeregowej - w cenie mieszkania. Usytuowany w Lęborku przy ul. Buczka z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

942 150 zł86 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny trzypokojowy apartament na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, na Mokotowie. Do odbioru w 3q 2016 r. Możliwość wykończenia i aranżacji wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

294 909 zł59 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,10m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,20m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 7,30m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Warszawa,mazowieckie

261 096 zł38 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe, 37.84 m2, na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, włochy. Do lokalu przynależy balkon o pow. 3.75 m2. Termin realizacji I kw. 2018 r. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł39 m² 6 282 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie 39m2 położone w najlepiej skomunikowanym punkcie Tarchomina, tuż przy pętli Nowodwory. Mieszkanie do remontu z potencjałem aranżacyjnym. Ciche, jasne o zachodniej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij