dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

453 466 zł55 m² 8 271,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

199 000 zł42 m² 4 738,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości " " proponuje: mieszkanie w niskim bloku z cegły na osiedlu Antoniuk w Białymstoku. Zaledwie 1 przystanek do ulicy Lipowej! Powierzchnia 42 m2: oddzielna kuchnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

209 000 zł38 m² 5 514,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja! 0% Mieszkanie w rozsądnym rozkładzie, z możliwością otwarcia kuchni na pokój dzienny. Balkon zachodni, dostępny z salonu. Kuchnia z oknem (jeden z kilku wyjątków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boguchwały

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł86 m² 4 186,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Polecam piękne mieszkanie na osiedlu "student" Jest to dwupoziomowe mieszkanie 4 pokojowe o pow. użytkowej 86m2, (2. i 3. piętro) bez skosów! Mieszkanie wyjątkowo przestrzenne. Pierwszy poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

298 901 zł60 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,90m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 16,90m2, od strony zachodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

375 000 zł75 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu poziomowe trzy pokoje na sprzedaż w centrum o powierzchni 75 m2 w budynku z 2000r. Mieszkanie składa się z trzech pokoi,dużej przestronnej kuchni, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Chorzów,śląskie

90 000 zł44 m² 2 045,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja, tylko 2045 zł/m2 za mieszkanie w bloku. Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku z balkonem typu logga. Możliwość zakupu dodatkowo murowanego garażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

472 417 zł46 m² 10 183,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Obecnie najciekawsza inwestycja w Warszawie, ze świetną lokalizacją na Woli, w nowym, prestiżowym Centrum Biznesowym Warszawy. Mieszkania jedno, dwu i trzy i cztero-pokojowe. Okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Wyszków,mazowieckie

280 000 zł77 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam Państwu rozkładowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 72 m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, do których wchodzi się z przedpokoju. Z jednego z pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piastów

Piastów,mazowieckie

405 840 zł71 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na obrzeżach Piastowa, blisko centrum miasta Atuty inwestycji: -nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia, -mieszkania w zróżnicowanych powierzchniach od 37-92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

404 586 zł61 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle na bemowie. Bardzo dobra lokalizacja! Budynek 5 piętrowy. Atuty inwestycji: - strzeżone, zamknięte, monitorowane osiedle 24/7 - podziemny parking, - oświetlenie led w całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Łódź,łódzkie

168 000 zł58 m² 2 896,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Kurak! Numer oferty w biurze: ms-768 Do sprzedania cześciowo-rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 usytuowane na IV piętrze w IV-pietrowym bloku z płyty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jarocka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

379 000 zł90 m² 4 211,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane! Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na os. Jaroty w Olsztynie w budynku wybudowanym w nowej technologii (2004r). Mieszkanie posiada pow. 90m2 (pow. użytkowa 75m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą o powierzchni użytkowej 47,62m2 usytuowane blisko centrum Starego Miasta w Stargardzie Szczecińskim.Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

209 000 zł42 m² 4 924,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania zadbane mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Opolu,dzielnica Zaodrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,44 m2 składa się z pokoju dużego z wyjściem na balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Łódź,łódzkie

498 800 zł86 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament w ścisłym centrum Loft w inwestycji u Scheiblera. Lofty u Scheiblera to miejsce prestiżowe, znane w całej Europie a nawet na świecie. Ten wyjątkowy loft składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

5 897 795 zł219 m² 26 887,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Apartament w inwestycji Piano House powstał z myślą o tych, którzy pragną harmonijnego połączenia życia w centrum miasta z bliskością natury. Podkreślają to materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Białystok,podlaskie

147 800 zł50 m² 2 956 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cegła *** 50 m2 *** 2 pokoje Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwu pokojowe zlokalizowane przy ulicy Kolejowej w Białymstoku. Lokal usytuowany jest na parterze w bloku z cegły po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

342 496 zł48 m² 7 195,29 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle Kondratowicza to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Teren Osiedla będzie ogrodzony, przystosowany do monitoringu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

2 399 563 zł122 m² 19 675 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W 7-piętrowym budynek apartamentowy w którym znajduje się 5 lokali usługowych i 60 mieszkań. Za projekt architektoniczny odpowiadała pracownia sweco. Inwestycja położona tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

225 000 zł57 m² 3 933,57 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

M4 do wprowadzenia - Teofilów B W I R T U A L N Y S P A C E R P O N I E R U C H O M O Ś C I! Nr oferty w

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Warszawa

Warszawa,mazowieckie

465 639 zł35 m² 13 392 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kameralna inwestycja położna na Mokotowie. W niewysokim, eleganckim budynku z cegły znalazło się 11 apartamentów, w tym 3 dwupoziomowe na ostatnim piętrze. Mieszkania posiadają loggie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

844 050 zł113 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania gotowe oraz W budowie! Kameralne osiedle składające sie z siedmiu 4-piętrowych budynków w skład których wchodzi 321 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 30 m?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Wrocław,dolnośląskie

169 000 zł21 m² 8 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka w centrum miasta o powierzchni 21m2, położona na pierwszym piętrze w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, zostały wymienione instalacje elektryczne, wodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krakowska-Południe

Rzeszów,podkarpackie

235 000 zł58 m² 4 037,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Wystawione do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58,2 m składające się z salonu z wnęką i balkonem, 2 sypialni, dużej kuchni z oknem, łazienka oddzielna od wc, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Widna

Warszawa,mazowieckie

254 000 zł35 m² 7 343,16 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Inwestycja znajduje się w sercu Woli ? prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją przyszłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witolda

Warszawa,mazowieckie

509 820 zł69 m² 7 343,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Bemowo Park to nowe osiedle mieszkaniowe powstające na Bemowie. u zbiegu ulic Dywizjonu 303 i Łokuciewskiego. Znajdą się tu mieszkania o powierzchni od 32m2 do 77m2 (od 1 do 4 pokoi) każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cisowa

Dąbrówka,wielkopolskie

525 000 zł92 m² 5 706,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na sprzedaż lokal mieszkalny położony w zabudowie szeregowej, w Dąbrówce na osiedlu Osada Leśna. Lokal dwupoziomowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

208 380 zł45 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie na IV piętrze w doskonałej lokalizacji - centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 45,3 m2. Składa się z : korytarza, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbyszewskiego

Rzeszów,podkarpackie

259 000 zł58 m² 4 465,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 58m2, zlokalizowane na osiedlu Krakowska Południe przy ul. Zbyszewskiego. Położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z dużego salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Poznań,wielkopolskie

282 000 zł50 m² 5 640 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Promocja cenowa. Nowe prosto od developera. Winda. Balkon. Prezentowana oferta to mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 49,46 m2 plus balkon. Istnieje możliwość wyodrębnienia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

358 781 zł72 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 71,9m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 22m2, od strony wschodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

362 244 zł46 m² 7 812,03 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Warszawa,mazowieckie

289 500 zł44 m² 6 579,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Lokalizacja na Grochowie w okolicy ul.Dwernickiego. Niski budynek z cegły z lat 60-tych. Nowa elewacja, wyremontowana, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie 44m2, rozkładowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Dąbrowa Górnicza,śląskie

155 000 zł50 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super Lokalizacja! osoba do kontaktu P.KASIA! Ładne słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, na 1 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Dąbrowy, Gołonóg.Łazienka oddzielnie z WC,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paulińska

Wrocław,dolnośląskie

169 000 zł20 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka znajduję się w 5 piętrowej kamienicy. Opis nieruchomości: mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Dodatkowo do lokalu przynależy Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

215 270 zł23 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

To wyjątkowa inwestycja dla osób pragnących mieszkać w centrum stolicy. Dwa 14-piętrowe budynki, gwarantują z najwyższych pieter, piękny widok na panoramę Warszawy. To świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

140 000 zł30 m² 4 745,76 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Ładna kawalerka o powierzchni około 30m2 usytuowana na III piętrze ocieplonego bloku. Standard mieszkania jest dobry. Salon 16m2 na podłodze ma panele i ściany w gładzi malowanej.

Szczegóły ogłoszenia