dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

144 000 zł33 m² 4 387,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Ładne, bardzo funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem w standardzie deweloperskim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 24,21m2, łazienki 4,76m2, hall 3,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

270 216 zł44 m² 6 075 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,48 m2 z dużym ogródkiem na zielonej Klecinie*** Kupując mieszkanie z tej oferty nabywca nie płaci prowizji oraz pcc 2%. Osiedle Vitalia to unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

472 374 zł68 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kameralne osiedle w zielonej części Krakowa - Bronowicach. Wysokiej klasy apartamenty - przemyślana propozycja dla wymagających. Dwuetapowa inwestycja. Luksusowe, III piętrowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Gocław

Warszawa,mazowieckie

366 064 zł46 m² 7 937,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle podzielone zostało na dwa etapy. Układ budynków zaprojektowano w ten sposób, aby tworzyć dla mieszkańców wewnętrzne dziedzińce wyróżniające się ciekawa aranżacja części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

321 402 zł47 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Grunwald, okolice Parku Wilsona Sprzedam mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy. Metraż: 50 m2 z mozliwością podziału na dwie kawalerki(na jednej kw) z antresolami. Położenie na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białystok,podlaskie

845 000 zł147 m² 5 755,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość lokalowa składająca się Z dwóch: lokal mieszkalny I lokal użytkowy ( obecnie gabinet lekarski nzoz ) Biuro nieruchomości arka z przyjemnością poleca Państwu nietypową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

256 050 zł85 m² 3 012,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska mieszkań zlokalizowanych w atrakcyjnej części dzielnica Żelechowa, gdzie z okiem mieszkań wychodzi piękny widok na rozlewisko Odry i jezioro Dąbie. Ilość wolnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

896 564 zł116 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkania zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowo - usługowym w prestiżowej dzielnicy Wilanów w Warszawie. Super lokalizacja w pobliżu Pałacu i Parku w Wilanowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

558 696 zł70 m² 8 003,09 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Inwestycja znajduje się w sercu Pragi Południe. Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją przyszłość. Z tego miejsca szybko dostaniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

236 200 zł51 m² 4 599,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w 4 piętrowym apartamentowcu w bardzo spokojniej, zielonej i cichej okolicy. Ogrzewanie i cw. z sieci miejskiej. Wysoka jakość wykonania budynku,budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

360 000 zł122 m² 2 950,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż lub zamiana Mieszkanie w Centrum Opola. Proponujemy Państwu bardzo atrakcyjne,duże i rozkładowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni użytkowej 121,87 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł50 m² 6 274,90 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie jest bardzo rozkładowe, ciche i przestronne. Wyjątkowe, niby jest ono do remontu, ale jego czystość i klimat sprawia, że można równie dobrze od razu się wprowadzić. Główną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

140 000 zł46 m² 3 043,48 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 na os. Siedlice! Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m 2 usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł71 m² 5 563,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

- zapraszam na bezpłatną prezentację! niskie budownictwo / piwnica / spory balkon / dwustrone mieszkanie W pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

454 000 zł61 m² 7 460,97 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Skylife to przemyślany kompleks 8 nowoczesnych budynków, który powstaje przy ul. Jana Kazimierza, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, na bliskiej Woli. Osiedle zlokalizowane jest 10 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

302 772 zł44 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Lublin,lubelskie

229 908 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,98m2 na VI piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 22,81m2, od strony wschodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

306 000 zł42 m² 7 271,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie znajduje się na 5- ostatnim piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

160 000 zł61 m² 2 622,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni widnej,przedpokoju, łazienki i osobno wc. Mieszkanie posiada balkon. Mieszkanie jest po remoncie. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł53 m² 6 320,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- -magda janik, tel. Ołtaszyńska / okolice / I piętro / winda Mieszkanie we Wrocławiu w okolicach ul. Ołtaszyńskiej o powierzchni 52,37 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

177 000 zł48 m² 3 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy wyjątokowo ładne mieszkanie dwupokojowe położone na drugim piętrze. Mieszkanie bardzo czyste, po kapitalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje, nowe okna pcv w pokojach, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

307 984 zł45 m² 6 831,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle na bemowie. Bardzo dobra lokalizacja! Budynek 5 piętrowy. Atuty inwestycji: - strzeżone, zamknięte, monitorowane osiedle 24/7 - podziemny parking, - oświetlenie led w całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Lublin,lubelskie

234 784 zł51 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na botaniku! zarezerwuj już teraz! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,04m2 na ostatnim VI piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 18,76m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł93 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1942

Mieszkanie 4-pokojowe w pobliżu ch Turzyn. Mieszkanie usytuowane na 2-gim pietrze 4-kondygnacyjnej kamienicy, w pobliżu linia tramwajowa i autobusowa. Na powierzchnię 93 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

224 000 zł42 m² 5 295,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42,3 m 2 na os. " pod Dębami " w Pile. Budynek wzniesiony przez Termopil-Bud sp. z o.o. Ogrodzone, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

243 856 zł33 m² 7 445,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł66 m² 4 393,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie o niepowtarzalnym stylu, ciepłe, słoneczne, przestronne, z klimatem. Salon o powierzchni 25 mkw stanowi enklawę do wypoczynku i spotkań rodzinnych oraz towarzyskich, we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

273 795 zł33 m² 8 229,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Żerań

Warszawa,mazowieckie

293 623 zł47 m² 6 216,87 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy usytuowany w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zacisznej części warszawskiej Białołęki, w okolicy malowniczego Kanału Żerańskiego! ? W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

396 000 zł53 m² 7 485,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przytulne dwupokojowe mieszkanie 52,9 m2 w cichej i bardzo spokojnej części Ursynowa przy ulicy Puszczyka (spółdzielcze własnościowe z kw i uregulowanymi gruntami). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

200 000 zł57 m² 3 508,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta nr suk-ms-7687 gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! gratis : organizacja obsługi notarialnej! transakcja : sprzedaż w wysokim standardzie standard:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

43 000 zł38 m² 1 146,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka położona w Boguszowie-Gorcach na Osiedlu Krakowskim. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze kamienicy. Wymaga remontu. Atrakcyjna lokalizacja, niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

218 584 zł39 m² 5 598,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja na Białym Prądniku! Mieszkania dostępne w programie MdM. Proponowana inwestycja to nowoczesne i stylowe budynki, które zapewnią Państwu komfort zamieszkania. Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katedralna

Tarnów,małopolskie

325 000 zł105 m² 3 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! 0% prowizji odkupującego! Do sprzedania oferujemy piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 105m2 usytuowane na drugim piętrze kamienicy miszczącej się przy ul. Katedralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radiowa

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł43 m² 7 186,05 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania mieszkanie Warszawa Bemowo 2 pokojowe o powierzchni 43m2, położone na parterze w 12 piętrowym bloku z 1992r. z windą. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Groblice

Groblice,dolnośląskie

242 000 zł97 m² 2 494,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Groblice / przestronne / ogródek Piękne i przestronne mieszkanie zlokalizowane na parterze w Groblicach. W pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

369 292 zł48 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Popularna inwestycja położna w prestiżowej dzielnicy Wilanów, w centrum założenia urbanistycznego Miasteczko Wilanów. Sąsiaduje z parkiem w Wilanowie i Placem Miejskim. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Urzędnicza

Kraków,małopolskie

222 800 zł28 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1930

Polecam Państwa uwadze mieszkanie o pow. 27,85 m2 składające się z pokoju z aneksem kuchennym ,łazienki i przedpokoju. Mieszkanie będzie w stanie deweloperskim. Z nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł35 m² 8 119,66 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe z możliwością przerobienia na niewielkie 2 pokoje. Mieszkanie znajduje się w nowo budowanej inwestycji skylife przy ul. Jana Kazimierza, której oddanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

412 082 zł48 m² 8 617,36 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie, co oznacza bardzo dobre połączenie z centrum oraz większością pozostałych dzielnic. W pobliżu znaleźć można rozbudowaną.