dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Białystok,podlaskie

167 900 zł33 m² 5 087,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wiejska. 33 m2. II Piętro. Po remoncie. Mam do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe o pow.32,7m2 usytuowane na IIp w bloku czteropiętrowym z płyty przy ul.Wiejskiej. w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

744 268 zł56 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nasze apartamenty to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w mieście. Cisza okolicznych uliczek i zielonych skwerów, a jednocześnie Warszawskie City na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

537 852 zł70 m² 7 635,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Lublin,lubelskie

239 888 zł51 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na botaniku! zarezerwuj już teraz! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,04m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 18,76m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

268 185 zł47 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe od developera. Blisko centrum (głogowska), układ niezależny. W cenie komórka lokatrska. Prezentowana oferta to mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 47.05 m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Winogrady

Poznań,wielkopolskie

313 000 zł54 m² 5 795,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja cenowa. Nowe prosto od developera. Winda. Balkon. Prezentowana oferta to mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 54,01 m2 plus balkon. Istnieje możliwość wyodrębnienia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

84 000 zł29 m² 2 896,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze. Lokal o pow. 29m2 w skład, którego wchodzą dwa pokoje, wnęka kuchenna, łazienka z wc oraz balkon. Nieruchomość usytuowana jest na 5-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smętka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

430 000 zł88 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Przestronne, rozkładowe mieszkanie usytuowane w trzyrodzinnej kamienicy z ogródkiem w atrakcyjnej dzielnicy nieopodal jeziora Długiego. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

478 378 zł62 m² 7 726,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycję wyróżniają unikalny styl i koncepcja architektoniczna. Położona w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy (wilanów). Nowoczesny kompleks willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Warmińska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

85 000 zł26 m² 3 269,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Po remoncie! Mamy do sprzedania świeżo wyremontowanie M-2 na czwartym piętrze,przy ulicy Warmińskiej, osiedle niskich bloków.Mieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zacisze

Kraków,małopolskie

907 002 zł61 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę. Rewitalizacja zabytkowej kamienicy na Starym Mieście pomiędzy Dworcem a Rynkiem. Doskonała lokalizacja i najwyższy standard wykonania. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niepodległości

Słupsk,pomorskie

125 000 zł33 m² 3 787,88 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe 33 m2 z loggią, położone w wieżowcu na VI piętrze na osiedlu Niepodległości. Mieszkanie zadbane, słoneczne i ciepłe. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bliska

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł50 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rozkładowe, jasne mieszkanie na pierwszym pietrze w bloku mieszkalnym w Warszawie, w dzielnicy Wola. W okolicy niska zabudowa. Dwa pokoje, okna wychodzące na północ, południe; widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

418 685 zł61 m² 6 827,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle na bemowie. Bardzo dobra lokalizacja! Budynek 5 piętrowy. Atuty inwestycji: - strzeżone, zamknięte, monitorowane osiedle 24/7 - podziemny parking, - oświetlenie led w całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

396 000 zł54 m² 7 399,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Budynek klasy apartamentu, o ośmiu piętrach, z własną recepcją z 56 lokalami mieszkalnymi i 2 lokalami usługowymi. Inwestycja oferuje mieszkania o rozkładzie podzielonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

153 000 zł37 m² 4 135,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- - magda janik, tel. Oleśnica / parter / budynek 2010r. Polecam przytulne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Oleśnicy o powierzchni 36,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chodkiewicza

Kraków,małopolskie

185 000 zł23 m² 7 885,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Centrum miasta!idealne mieszkanie dla studentów! Proponujemy Państwu mieszkanie 1 pokojowe,znajdujące się w centrum miasta wyjątkowo cichej i bezpiecznej okolicy , przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Warszawa,mazowieckie

386 764 zł51 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartamenty Bakalarska to kompleks czterech kameralnych pięciopiętrowych budynków o nowoczesnym, eleganckim wyglądzie. Dostępne są mieszkania od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 30 do 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ruchu Oporu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

92 000 zł49 m² 1 877,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie M-3 o powierzchni 49m.kw na ulicy Ruchu Oporu. Mieszkanie do własnej aranżacji w układzie szwedzkim, dwustronnie rozkładowe. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

153 000 zł50 m² 3 060 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję przestronne mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze w bloku na Osiedlu Rąbin o powierzchni 50m2. Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: * 3 pokoje- pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam bezpośrednio, nowe 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w apartamentowcu. Możliwość wykończenia pod klucz zgodnie ze zdjęciami w załączeniu za dodatkową opłatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Piastowskim w Inowrocławiu. Nieruchomość o powierzchni 45 m2 mieści się na III piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie jest jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Janikowo

Janikowo,kujawsko-pomorskie

196 000 zł77 m² 2 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe, 3-pokojowe na trzecim piętrze w Janikowie. Trzy rozkładowe pokoje, okna wychodzące na południe i północ; widok na podwórko. Standard wykończenia: ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Solno

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

310 000 zł68 m² 4 592,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie na trzecim piętrze w centrum Inowrocławia. Budynek na osiedlu zamkniętym (brama na pilota). Trzy pokoje łazienka i garderoba. Poziom I: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

406 134 zł59 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kameralne osiedle w zielonej części Krakowa - Bronowicach. Wysokiej klasy apartamenty - przemyślana propozycja dla wymagających. Dwuetapowa inwestycja. Luksusowe, III piętrowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

240 000 zł30 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wakacyjny apartament na zamkniętym osiedlu przy plaży w miejscowości Jora Wielka w odległości ok. 6 km. od centrum Mikołajek. W piętrowym kameralnym budynku znajduje się 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

320 000 zł65 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Słoneczne komfortowe mieszkanie na czwartym piętrze w bloku z windą na Inowrocławskim Osiedlu Rąbin. Budynek wielorodzinny na terenie zamkniętym oddany do użytku w 2014 roku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

115 000 zł45 m² 2 572,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne, rozkładowe mieszkanie do własnej aranżacji, na drugim piętrze w bloku z cegły na Os. Nowym w Inowrocławiu. Dwa pokoje, okna wychodzące na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

135 000 zł37 m² 3 613,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, w bloku w Inowrocławiu na Osiedlu Piastowskim. Dwa rozkładowe pokoje, okna wychodzące na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł49 m² 3 367,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M3/54m2, usytuowane na parterze/4 w Fordonie (os. Tatrzańskie). Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi (22m2/14m2), kuchni (7m2), łazienki (3m2), wc (1,2m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

420 138 zł57 m² 7 357,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycję zlokalizowano na Bemowie w pobliżu Wojskowej Akademii Technicznej. Sprawny transport zapewniają linie tramwajowe i autobusowe. Dodatkowo w pobliżu znajdują się stacje rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł91 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

| niezwykle klimatyczny, komfortowy apartament położony w samym sercu Warszawy tuz przy ul. Nowy Świat i Chmielnej. Poszukiwana lokalizacja. Ten ekskluzywny apartament usytuowany na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

179 000 zł43 m² 4 149,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni całkowitej 43,14 m2 położone w Centrum Szczecina. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w kamienicy. Na jego powierzchnię składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł43 m² 4 577,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni całkowitej 47,84 m2 położone w Centrum Szczecina. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w kamienicy. Na jego powierzchnię składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

235 000 zł54 m² 4 351,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni całkowitej 54,36 m2 położone w Centrum Szczecina. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w kamienicy. Na jego powierzchnię składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

235 000 zł54 m² 4 323,03 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł36 m² 2 957,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Pilna sprzedaż! Do sprzedania atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5m2, położone w dzielnicy Podzamcze. Lokal na piątym piętrze, składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piaskowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

355 000 zł77 m² 4 610,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bezczynszowe mieszkanie o pow. 77 m2 położone na parterze segmentu o nowoczesnej architekturze na zamkniętym, kameralnym osiedlu w Grodzisku Maz. Mieszkanie z własnym niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Szczecin,zachodniopomorskie

335 000 zł59 m² 5 697,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,80 mkw położone w 2 kondygnacyjnym budynku na 1 piętrze , z 2007 roku na osiedlu Warszewo.Lokal mieszkalny znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

229 000 zł62 m² 3 693,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach, i poziom to duży salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc oraz balkon , II poziom to duża przestrzeń ktorą nożna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł83 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż ładne, wykończone w stylu nowoczesnym, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 83 m2 położone na 2 poziomach, z dwiema łazienkami. Dodatkowo nad mieszkaniem znajduje się strych mający.