dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

150 756 zł30 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkania W MDM! Nasza inwestycja to oferta dla Klientów przywiązujących wagę do wygód miejskiego życia a jednocześnie ceniących spokój i bliskość natury. Osiedle zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

299 951 zł43 m² 6 986,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle na bemowie. Bardzo dobra lokalizacja! Budynek 5 piętrowy. Atuty inwestycji: - strzeżone, zamknięte, monitorowane osiedle 24/7 - podziemny parking, - oświetlenie led w całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topiel

Warszawa,mazowieckie

2 965 435 zł108 m² 27 341,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Budynek apartamentowy z 2014 roku u zbiegu ul. Topiel i Zajęczej na warszawskim Powiślu. Inwestycję zaprojektowano w stylistyce miejskich kamienic z klasycznym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bytomska

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł60 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Do sprzedania mieszkanie w okolicy ul. Bytomskiej. Cicha i spokojna okolica. W pobliżu przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ruczaj

Kraków,małopolskie

337 375 zł54 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Idealne mieszkania pod inwestycję. Ruczaj. Blisko Kampusu! Termin realizacji: 31 maja 2016 r. Prezentujemy Państwu kameralną inwestycję w dzielnicy Ruczaj - 4 km od centrum Krakowa. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

490 000 zł156 m² 3 141,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Duże przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy w samym Centrum. Mieszkanie 5-pokojowe z dwoma balkonami. Pomieszczenia wysokie, duże i słoneczne. Na podłogach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł40 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament 2-pokojowy na 3 piętrze w 7-piętrowym budynku w inwestycji Przy Arkadii ul. Burakowska róg Kłopot; oddanie 10.2016 r stan deweloperski. Powierzchnia 40,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł36 m² 8 259,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wyremontowane mieszkanie przy stacji Metro Słodowiec. Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 16 lipca. Prosimy o kontakt telefoniczny celem zarezerwowania terminu dla Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

168 269 zł31 m² 5 498,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja na Białym Prądniku! Mieszkania dostępne w programie MdM. Proponowana inwestycja to nowoczesne i stylowe budynki, które zapewnią Państwu komfort zamieszkania. Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Reymonta

Warszawa,mazowieckie

211 000 zł27 m² 7 814,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie jednopokojowe z kuchnią w prześwicie oraz łazienką razem z wc. Pokój o pow 16m na podłodze położone są panele. Kuchnia 4m z prześwitem do pokoju, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

180 000 zł17 m² 10 588,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Grupa Annderson prezentuje, wyjątkową kawalerkę, położoną na II piętrze w kamienicy w dzielnicy Grzegórzki. Lokal obecnie jest w trakcie kapitalnego remontu a wykończony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

499 067 zł59 m² 8 424,49 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie, co oznacza bardzo dobre połączenie z centrum oraz większością pozostałych dzielnic. W pobliżu znaleźć można rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

226 000 zł38 m² 5 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do zakupienia w drodze przetargu. Wolne - nikt nie mieszka i nie jest zameldowany. Mieszkanie 2-pokojowe, ciemna kuchnia, przedpokój, łazienka z wc, pow. 38 mkw., rozkładowe, stan - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naruszewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł47 m² 4 021,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w kamienicy w dzielnicy Niebuszewo. Lokal o powierzchni całkowitej 42 m2 w skład którego wchodzą 2 pokoje ( jeden przejściowy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krowodrza

Kraków,małopolskie

290 088 zł40 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja blisko centrum! Interesująca oferta pod inwestycję! Kupisz - urządzisz - szybko wynajmiesz! Duży wybór mieszkań: 1,2,3 pokojowe, różne metraże. Dobrze doświetlone i łatwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

129 000 zł37 m² 3 464,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

264 000 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa oferta! Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 w okolicy ul. Zatorskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Wolności

Olecko,warmińsko-mazurskie

180 000 zł54 m² 3 327,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na sprzedaż Olecko, centrum. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m2 położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Plac Wolności 27. Mieszkanie rozkładowe, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowa

Warszawa,mazowieckie

451 000 zł85 m² 5 305,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Posiadamy do sprzedania atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie w najmodniejszym obecnie rejonie starej Pragi. Znakomita lokalizacja, która wiele zyskała na uruchomieniu w sąsiedztwie drugiej nitki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Kraków,małopolskie

650 089 zł58 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu do sprzedania komfortowy apartament 3 pokojowy o pow. 57,53 m2 zlokalizowany w samym centrum krakowskiego Kazimierza, w rejonie ulicy Krakowskiej. Znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Kraków,małopolskie

706 512 zł86 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu do sprzedania komfortowy apartament 3 pokojowy o pow. 83,16 m2 zlokalizowany w samym centrum krakowskiego Kazimierza, w rejonie ulicy Gazowej. Znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

506 000 zł76 m² 6 672,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe osiedle na Warszawskim Bemowie to idealne miejsce dla singli, małżeństw i rodzin z dziećmi. Budynek 5 piętrowy atuty inwestycji: - ponad połowa mieszkań ma widok na co najmniej dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Senatorska

Kraków,małopolskie

1 700 000 zł120 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do prezentacji 3 - pokojowego apartamentu położonego na IV piętrze w V - piętrowym apartamentowcu na Salwatorze w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 120 m 2 składa się z:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 900 zł36 m² 3 377,46 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie położone na Podzamczu. Funkcjonalne, rozkładowe wnętrze. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych. Wymienione okna, instalacje. Kuchnia w zabudowie. Na ścianach gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duchacka

Kraków,małopolskie

329 000 zł81 m² 4 071,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dla dużej rodziny. Funkcjonalne, po remoncie. Oferujemy do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw, o powierzchni 80,8 mkw. z przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kapelanka

Kraków,małopolskie

560 000 zł70 m² 8 022,92 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zespół Annderson prezentuje na sprzedaż niepowtarzalne trzypokojowe mieszkanie dla rodziny. Znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie: monitoring zewnętrzny oraz wewnętrzny, ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolda

Warszawa,mazowieckie

418 684 zł61 m² 6 827,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe osiedle mieszkaniowe powstające na Bemowie. u zbiegu ulic Dywizjonu 303 i Łokuciewskiego. Znajdą się tu mieszkania o powierzchni od 32m2 do 77m2 (od 1 do 4 pokoi) każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Widzew

Łódź,łódzkie

365 000 zł87 m² 4 195,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie na Widzewie Wschodzie Numer oferty w biurze: ms-772 Opis: do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe w bloku czteropiętrowym na zamkniętym osiedlu wybudowanym w początkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Świebodzicach na Osiedlu Piastowskim. Lokal uzytuowany jest na wysokim parterze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie o pow. 61m2 w skład którego wchodzę 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

353 800 zł61 m² 5 762,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim w Józefosławiu. Mieszkanie o powierzchni 61,40 m2 zostało zaprojektowane w przemyślany sposób i jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolina Słońca

Bezrzecze,zachodniopomorskie

388 000 zł70 m² 5 542,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Bardzo atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej około 90m2, użytkowej 70m2 na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku z cegły z 20011r na Os. Dolina Słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmiana

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł35 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na Żoliborzu przy ulicy Koźmiana, blisko ulicy Promyka budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Kępy Potockiej, doskonała lokalizacja, blisko tereny rekreacyjno-spacerowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Sosnowiec,śląskie

185 000 zł64 m² 2 890,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego, jesteśmy pośrednikiem finansowym , z ofertą 21 banków w jednym miejscu! Posiadamy w swojej ofercie do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł82 m² 2 422,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne mieszkanie w centrum Wałbrzycha. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Lokal po generalnym remoncie, w salonie kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

269 000 zł49 m² 5 506,65 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zespół oferuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,85 m2.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku (z windą) oddanym do użytku w roku 2009. Składa się z 2 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

348 000 zł57 m² 6 121,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

3 pokojowe mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, w kameralnym, trzy piętrowym budynku z cegły z lat 50'. Elewacja i ocieplenie budynku zostało wykonane 4 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Anin

Warszawa,mazowieckie

304 152 zł47 m² 6 432,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Odetchnij wśród zieleni Anin to miejsce z klimatem. Nowoczesny budynek zlokalizowany jest wśród zieleni i niskiej zabudowy. Można tu odetchnąć od miejskiego pośpiechu i zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł58 m² 7 741,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie (róg Sobieskiego i Dolnej). Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, korytarza, łazienki i wc. Mieszkanie przeszło 2 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł32 m² 5 906,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biała Posesja poleca mieszkanie 32 m2, usytuowane na parterze czteropiętrowego, nowego bloku na osiedlu Górzyskowo. Blok z 2016 r. znajduje się na terenie zamkniętym, monitorowanym. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zachodnia

Kraków,małopolskie

263 671 zł45 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkania w nowej inwestycji na os. Ruczaj ul. Zachodnia. Termin oddania II/III kw 2016 roku. Niewysoki, kameralny blok IV piętra. Mieszkania od 29 m2 do 59 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Poznań,wielkopolskie

245 000 zł56 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż idealne pod inwestycję 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 56 mk, usytuowane na III pietrze w niskim bloku z lat 60 w pobliżu ul.Rycerskiej na Poznańskim.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij