dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Kraków,małopolskie

291 669 zł44 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie bez prowizji od strony kupującej! Mieszkania w sąsiedztwie pięknych terenów zielonych i obiektów rekreacyjno-sportowych. Wygodny dojazd do centrum miasta, dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

225 461 zł64 m² 3 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Postaw na jakość Poszukujesz mieszkania w świetnej cenie i blisko Warszawy? Zastanawiasz się nad mieszkaniem w Otwocku, konstancinie czy Piasecznie? Mamy dla Ciebie alternatywę ? Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

227 000 zł57 m² 3 982,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na ulicy Staszica (okolice Hetmańskiej) o powierzchni 57 m2 na 2 piętrze wysokiego wieżowca z lat 80'. Blok ocieplony z domofonami i windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 059 555 zł101 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Przedsprzedaż 0% prowizji i podatku pcc! Miło mi poinformować Państwa o przedsprzedaży inwestycji deweloperskiej przy galerii Mokotów , która powstanie na Mokotowie. Nasz projekt to już 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Centrum gdańska, stare Miasto, długi Targ, fontanna neptuna, dwór artusa, ratusz, kościół mariacki, zielona brama, lokalizacja unikalna i wyjątkowa, najlepsza z najlepszych pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

414 428 zł55 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Najszerszy wybór rozkładowych mieszkań 2- i 3- pokojowych! Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją na Wilanowie, gdzie oddanie jest przewidziane już w IV kwartale 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szopienice

Katowice,śląskie

170 000 zł63 m² 2 698,41 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szopienice - Wystawiono do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie w katowickiej dzielnicy Szopienice. Mieszkanie o powierzchni 63 m2 i składające się z trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

193 113 zł45 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

# nowoczesny, czteroklatkowy budynek z mieszkaniami w metrażach od 28m2 do 84m2. Wykończenie lokali - stan deweloperski. Na podłogach wylewki, ściany - tynki maszynowe gipsowe, sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

176 000 zł46 m² 3 826,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta nr: D.1119.2.r / Duże M -3, Widzew NUMER TELEFONU DO DORADCY:   Lokalizacja: ŁÓDŹ - Widzew, Widzew wschód bliskie ulice: Szpitalna, Piłsudskiego, Konstytucyjna, Józefa forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

289 000 zł62 m² 4 661,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bardzo ładne mieszkanie po kapitalnym remoncie na Widzewie -wschodzie, okolice Tesco, górki Widzewskiej; -blok czteropiętrowy -3 pokoje rozkładowe -garderoba lub pomieszczenie gosp. -okna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

187 000 zł49 m² 3 816,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Komfortowe mieszkanie ścisłe centrum jeleniej góry.POWIERZCHNIA 49 M2. Cena 198 000 pln Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania w ścisłym centrum Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

679 125 zł91 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedsprzedaż! 0% prowizji i podatku pcc! Nasza inwestycja została zaprojektowana z myślą o ludziach młodych, ceniących dogodną komunikację (w bliskim sąsiedztwie osiedla metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania bardzo ładne, funkcjonalne i przestronne mieszkanie o pow. 64,60 m2 położone na III piętrze w trzypiętrowym bloku przy L. Teligi w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

647 909 zł84 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkania zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowo - usługowym w prestiżowej dzielnicy Wilanów w Warszawie. Super lokalizacja w pobliżu Pałacu i Parku w Wilanowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grójec

Grójec,mazowieckie

296 000 zł76 m² 3 869,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, ładnie zaprojektowane mieszkanie z balkonem w nowo powstającym bloku. Mieszkanie o powierzchni 76,70 m2 składa się z salonu (19 m2) i dwóch sypialni (12,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

241 000 zł33 m² 7 261,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam jednopokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy - Woli. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

372 000 zł89 m² 4 179,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Doskonała oferta W niskiej cenie! Mieszkanie na 1 piętrze o pow. 89m2 z balkonem ok.8m2 oraz wiatą na 2 samochody za jedyne 377000zł. Doskonała lokalizacja, wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zacisze

Kraków,małopolskie

487 755 zł36 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę. Rewitalizacja zabytkowej kamienicy na Starym Mieście pomiędzy Dworcem a Rynkiem. Doskonała lokalizacja, najwyższy standard wykonania i atrakcyjne ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszkowców

Kraków,małopolskie

189 000 zł27 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Borek fałęcki- atrakcyjne mieszkanie typu studio! mieszkanie: do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie typu studio o powierzchni 26,6m2. Mieszkanie składa się z pokoju o pow. 14,16m2, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

159 000 zł73 m² 2 178,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie M-6 w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Armii Krajowej (os. Zdrój). Układ szwedzki z dużym balkonem, 4 piętro, blok ocieplony i odnowiony. Mieszkanie posiada nowe okna pcv. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

322 638 zł38 m² 8 410,79 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym kaskadowym budynku w Warszawie- praga Południe. Mieszkanie zlokalizowane jest na 8 piętrze dwu wieżowego 17piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Warszawa,mazowieckie

561 600 zł75 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartamenty Bakalarska to kompleks czterech kameralnych pięciopiętrowych budynków o nowoczesnym, eleganckim wyglądzie. Dostępne są mieszkania od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 30 do 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Namysłowska

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł68 m² 6 029,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ciche i spokojne mieszkanie na Nowej Pradze. Bardzo dobry rozkład. Mieszkanie do odświeżenia.Dobra komunikacja z centrum Warszawy. Bliskość szkół,przedszkoli,bazarek,basen.Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

303 567 zł54 m² 5 660,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kupujesz I wprowadzasz się od razu. Mieszkanie Z pełnym wykończeniem W cenie Nasza inwestycja to budynek mieszkalny, wielorodzinny z garażem podziemnym. Na terenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

307 507 zł60 m² 5 150,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne mieszkania po niskich cenach! czas oferty ograniczony Oferujemy do sprzedaży po bardzo atrakcyjnej cenie mieszkania w nowo powstałym zespole dwupiętrowych domów wielorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

189 700 zł31 m² 6 197,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie zlokalizowane w kameralnym budynku położonym na Woli Duchackiej, w sąsiedztwie niewysokich budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Niedaleko ch Bonarka (oraz centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

348 208 zł42 m² 8 261,16 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na Pradze Południe w jednej z jej najpiękniejszych części. Tereny zielone, wodne i rekreacyjne, tak wyjątkowe połączenie w dużym mieście, zachęca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Stablewskiego

Poznań,wielkopolskie

710 700 zł103 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 103m2 na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy na Łazarzu, w pobliżu ul. Stablewskiego/łukaszewicza (okolice Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

239 912 zł29 m² 8 382,67 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Inwestycja znajduje się w sercu Pragi Południe. Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją przyszłość. Z tego miejsca szybko dostaniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

294 909 zł59 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,10m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,20m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 7,30m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

268 580 zł45 m² 5 977,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Okazja! tanie mieszkanie W centrum zielonej białołęki! Tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji! Inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

162 000 zł65 m² 2 492,31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie w zasobach stbs, o pow. 65m2 na II piętrze zlokalizowane na osiedlu Błonie w Nowym Sączu.Nieruchomość obejmuje: 3 pokoje,dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lelewela

Toruń,kujawsko-pomorskie

310 000 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Prezentuję Państwu przestronne, rozkładowe mieszkanie na II piętrze w budynku z cegły zlokalizowanym na os. Mokre, na terenie ogrodzonym i monitorowanym. Lokal składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

87 000 zł38 m² 2 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Polecamy mieszkanie M-3 usytuowane na pierwszym piętrze na ulicy Wiejskiej na osiedlu niskich bloków. Lokal składa się z przedpokoju, dwóch pokoi, zabudowanej kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bartoszyce

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

192 000 zł51 m² 3 764,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51 m2, usytuowane na wysokim parterze w bloku wybudowanym w 1998r. Mieszkanie jest w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

332 192 zł43 m² 7 709,26 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku. Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 16-piętrowym budynku z windą i udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

151 000 zł32 m² 4 718,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam bezpośrednio nowe mieszkania w stanie do wykończenia ( bez pcc) Nie współpracuje z biurami nieruchomości. bardzo niskie koszta eksploatacyjne, czynsz tylko 96zł! Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego! Kupujący nie płaci także podatku pcc - czyli 2% wartości mieszkania! Krzyki - Borek /powstańców śląskich/hallera dostępne lokale na innych piętrach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Warszawa

Warszawa,mazowieckie

236 876 zł29 m² 8 276,59 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

W skład inwestycji wchodzi 470 mieszkań. Do dyspozycji metraże 28-114 m?, liczba pokoi 1-4, piętra 1-17, a to powoduje że każdy znajdzie mieszkanie o dogodnych parametrach. Zróżnicowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

235 000 zł53 m² 4 433,96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 53m2 zlokalizowane na os. Nowe Miasto przy ul. Pelczara. Znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu. Składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

369 000 zł70 m² 5 292,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta nr : suk-ms-7634 transakcja : sprzedaż mieszkania w apartamentowcu na ogrodzonym terenie gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! powierzchnia : 69,72 m 2 ilość pokoi :

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij