dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

821 612 zł106 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkania zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowo - usługowym w prestiżowej dzielnicy Wilanów w Warszawie. Super lokalizacja w pobliżu Pałacu i Parku w Wilanowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

821 766 zł106 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

823 157 zł107 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

860 865 zł111 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

896 564 zł116 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

898 264 zł116 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

898 264 zł116 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

898 418 zł116 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

366 700 zł46 m² 7 990,85 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Super oferta deweloperska super lokalizacja Mieszkanie dwupokojowe z tarasem i ogródkiem zlokalizowane w prestiżowej i położonej blisko centrum dzielnicy Warszawy - Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

493 800 zł61 m² 8 065,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Super oferta deweloperska super lokalizacja Mieszkanie trzypokojowe na pierwszym piętrze zlokalizowane w prestiżowej i położonej blisko centrum dzielnicy Warszawy - Mokotowie. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

367 970 zł47 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze zlokalizowane w Kompleksie mieszkalnym położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, w samym centrum Miasteczka Wilanów Zaledwie 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

370 832 zł48 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł51 m² 7 484,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecamy Atrakcyjne dwupokojowe nowe mieszkanie z balkonem typu loggia w ofercie deweloperskiej na Warszawskiej Ochocie. Budynek jest położy w spokojnej i cichej okolicy, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 211 100 zł121 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

860 865 zł111 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Widna

Warszawa,mazowieckie

764 916 zł84 m² 9 092,07 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej części Warszawy, blisko centrum na Dolnym Mokotowie. Atuty inwestycji: -nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia -budynek o urozmaiconej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dolny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

811 093 zł84 m² 9 640,95 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

394 340 zł49 m² 8 102,32 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przestronna

Warszawa,mazowieckie

322 717 zł33 m² 9 670,87 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dolny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

297 250 zł31 m² 9 710,88 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

565 590 zł70 m² 8 086,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Gotowa I wybudowana inwestycja W miasteczku wilanów! Jest to jedyna inwestycja w Miasteczku Wilanów z wybudowanymi i gotowymi do odbioru mieszkaniami. Szeroki wybór mieszkań 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

501 659 zł58 m² 8 694,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

437 572 zł56 m² 7 870 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

456 714 zł55 m² 8 239,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

567 053 zł70 m² 8 088,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Życzliwa

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł85 m² 7 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Gorąco polecam! Przytulne dwupoziomowe czteropokojowe mieszkanie na IV piętrze w IV piętrowym apartamentowcu z 2012 roku przy ul. Życzliwej. Na pierwszym poziomie znajduję się: - salon 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł41 m² 7 364,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 40,6 m2 na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku z windą przy ulicy Skarbka z Gór. Budynek ogrodzony, z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

367 912 zł48 m² 7 612,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji i 0% podatku pcc. Zamieszkaj 5 minut drogi od Centrum Warszawy. Prezentujemy Państwu nową inwestycję na warszawskiej Woli z cena mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olsztyńska

Toruń,kujawsko-pomorskie

200 000 zł48 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Prezentuję Państwu dwustronne, funkcjonalnie rozplanowane mieszkanie na III piętrze w budynku z cegły, w spokojnej okolicy, na terenie ogrodzonym. Lokal jest rozkładowy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

339 322 zł46 m² 7 425 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na parterze w bloku we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na północny-wschód,południowy-wschód. Wykończenie: podłogi wylewka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

362 000 zł72 m² 4 993,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

0% prowizji* przestronne rozkładowe 3-pok. Cztery pory roku Lokalizacja: wrocław, krzyki, jagodno, ul.Vivaldiego Nieruchomość: Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

544 367 zł71 m² 7 699,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycję wyróżniają unikalny styl i koncepcja architektoniczna. Położona w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy (wilanów). Nowoczesny kompleks willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

164 000 zł42 m² 3 947,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt: mieszkanie bezczynszowe, rozkładowe typu M3 w kamienicy na parterze o pow. 41.55m2 po kapitalnym remoncie. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje ( 18.09 i 8.26m2), kuchnia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

139 778 zł29 m² 4 775,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w nowo wybudowanym bloku na Bydgoskim Czyżkówku. Budynek o 5 kondygnacjach w tym wliczona jest hala garażowa. Posiada trzy klatki schodowe z windami od poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

413 455 zł71 m² 5 794,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***promocja - tylko 5795 zł /m2 w centrum Wrocławia nad Odrą*** Apartament 4 pokoje, 71m2, 4 piętro w 6-piętrowym budynku. Lokalizacja Wrocław, śródmieście. Do lokalu przynależy taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

308 620 zł59 m² 5 230,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***promocja - tylko 5200 zł /m2 w centrum Wrocławia- możliwy MDM*** Apartament typu studio, 59m2, na parterze w 6-piętrowym budynku. Lokalizacja Wrocław, śródmieście. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

255 476 zł49 m² 5 213,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***promocja - tylko 5200 zł /m2 w centrum Wrocławia- możliwy MDM*** Apartament typu studio, 49m2, na parterze w 6-piętrowym budynku. Lokalizacja Wrocław, śródmieście. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

356 646 zł47 m² 7 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nie płać podatku pcc i prowizji. Miło mi poinformować Państwa o nowej inwestycji deweloperskiej Ordona, która powstanie na warszawskiej Woli. Projekt na 87 mieszkań wyposażony w garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

275 000 zł67 m² 4 125,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowa kameralna inwestycja mieszkaniowa W gdańsku Prezentujemy Państwu nową inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną na wzgórzu morenowego zbocza w Gdańsku przy ul. Niepołomickiej. To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

529 457 zł69 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja powstaje w południowej części dzielnicy Mokotów. To właśnie ten fragment miasta przeżywał w ciągu ostatnich 20 lat dynamiczny rozwój. Nowoczesne budynki biurowe, rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

327 283 zł76 m² 4 306,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / nowe / balkon / piwnica Mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane w atrakcyjnej części.