dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

345 000 zł52 m² 6 686,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m z balkonem, z którego rozpościera się widok na zieleń. Usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

722 000 zł64 m² 11 370,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wola Kopcowa

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

671 775 zł84 m² 7 973,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany 4 pokojowego mieszkania w Apartamentowcu z ogródkiem 100m2. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solidarności

Ruda Śląska,śląskie

259 000 zł38 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane w Rudzie Śląskiej - Halemba, na parterze niskiego bloku. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marynarska

Łódź,łódzkie

210 000 zł36 m² 5 887,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą ciekawego mieszkania kwalifikującego się do remontu generalnego i własnej aranżacji. Nieruchomość zlokalizowana jest na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

850 500 zł45 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Płaszów - ul. Myśliwska Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Płaszów, ul. Myśliwska w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 5 piętrowym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł64 m² 10 956,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię (63,80 m2), na którą składa się: salon + aneks kuchenny, dwie niezależne sypialnie, większa z wyjściem na balkon, łazienka i toaleta, hol. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drewnicka

Ząbki,mazowieckie

770 000 zł92 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne mieszkanie w atrakcyjnej cenie! Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku na pograniczu Ząbek, marek i Warszawy. W niedużej odległości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

333 600 zł26 m² 12 781,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 1 pokojowego apartamentu z balkonem w Poznaniu Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i dostęp do miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wysoka

Łódź,łódzkie

680 000 zł68 m² 10 013,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż niezwykłe mieszkanie zlokalizowane w sercu Łodzi, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Wysokiej. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcelińska

Poznań,wielkopolskie

454 000 zł48 m² 9 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Marcelińskiej na Poznańskim Grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

428 900 zł57 m² 7 524,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 znajdujące się na Bartodziejach w Bydgoszczy. Nieruchomość usytuowana jest na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Silnikowa

Warszawa,mazowieckie

529 756 zł32 m² 16 396 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie: w ramach cesji oferuję kawalerkę o powierzchni 32,31m2 o bardzo kompaktowym i praktycznym układzie, z możliwością oddzielenia części sypialnej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyczółkowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 995 000 zł94 m² 21 223,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż inwestycyjna nieruchomość w centrum Gdańska, ul. Leona Wyczółkowskiego Powierzchnia całkowita: 94 m , podzielona na trzy niezależne lokale (idealne pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

619 999 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dom 200m od morza w lini prostej. Powierzchnia domu -47m2 Pokoje -3 Kuchnia -1 miejsce parkingowe -1 Na sprzedaż dom dwupoziomowy uroczo położony w otoczeniu lasu i 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Plac Neptuna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

580 000 zł59 m² 9 780,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż: apartament 2-pokojowy w centrum Międzyzdrojów Plac Neptuna Cena: 580 000 zł Powierzchnia: 59,3 m Piętro: 3 Lokalizacja: plac Neptuna, międzyzdroje ścisłe centrum, blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Pruszków,mazowieckie

897 000 zł64 m² 14 126 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 63,5 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku na osiedlu Green House z 2008 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kryniczna

Kraków,małopolskie

497 000 zł26 m² 19 115,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Emmerson prezentuje: do sprzedania atrakcyjna kawalerka o powierzchni 26 m2 w Krakowie przy ul Krynicznej 17, blisko centrum miasta ale poza strefą płatnego parkowania! Mieszkanie właśnie oddane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Łódź,łódzkie

667 260 zł63 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Informacje o osiedlu: deweloper Echo Investment buduje przy ulicy Wodnej 17 kameralne osiedle mieszkaniowe składające się z 2 budynków 5-kondygnacyjnych, z windami i z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Piastów,mazowieckie

519 000 zł47 m² 11 137,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 46,6 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym położonym w zacisznej ulicy z dala od dużego ruchu .Mieszkanie w układzie trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziatwy

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł59 m² 15 333,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, przestronne 3 pokoje - Gotowe do wprowadzenia Powierzchnia: 58.63 m , Balkon 10,5 m2, Piętro: 2/3 (z windą ) , Lokalizacja: ulica Dziatwy, tuż obok Parku Henrykowskiego Krótki opis Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Platynowa

Gdańsk,pomorskie

489 456 zł31 m² 15 891,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Marzysz o wyjątkowej przestrzeni, dużym metrażu, ładnych widokach, ale nie chcesz wyprowadzać się za miasto. Cenisz sobie bliskość miejskiej infrastruktury, szkoły, sklepy, restauracje. Wiesz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

589 000 zł45 m² 13 088,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż apartament z widokiem na góry Szklarska Poręba Oferta na wyłączność Marzysz o własnym kącie w górach albo szukasz apartamentu inwestycyjnego, który będzie zarabiał na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabrodzka

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł66 m² 14 022,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,25 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2013 roku, przy ul. Zabrodzkiej na Klecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

268 150 zł26 m² 10 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł64 m² 23 437,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w prestiżowej części Muranowa, w sąsiedztwie warszawskiej Starówki. Lokal znajduje się w nowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z potencjałem! 2 pokoje + balkon w świetnej lokalizacji Krakowa! bez prowizji I podatku pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

455 000 zł34 m² 13 382,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Duża kawalerka z możliwością wydzielenia osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 050 000 zł107 m² 9 789,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1902 roku, położone zaledwie kilka minut od Ostrowa Tumskiego, ogrodu Botanicznego, wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaciarska

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł58 m² 12 693,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości Czteropokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 58,22 m2 położone w ścisłym centrum, około 200 m od Rynku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czarnków,wielkopolskie

280 000 zł51 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania zlokalizowanego na parterze 2-piętrowego bloku w malowniczym Czarnkowie, przy ulicy Sikorskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

661 500 zł49 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m . Położone jest na 1 piętrze w 7-piętrowym budynku z 1985r. Mieszkanie słoneczne, dwustronne(płd-zach i płn-wsch).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

699 615 zł80 m² 8 796,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

567 256 zł52 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Koszalin,zachodniopomorskie

520 000 zł66 m² 7 887,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie (wymiana instalacji gazowej, elektrycznej, wodnej i centralnego ogrzewania) zlokalizowane na 1-szym piętrze w Koszalinie przy ul. Rejtana. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeleńskiego

Katowice,śląskie

749 000 zł113 m² 6 645,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio " ( Oferta na Wyłączność! ). Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą. - 3 duże Pokoje - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Serock

Serock,mazowieckie

410 000 zł44 m² 9 410,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,57 m , położone na parterze w 2-piętrowym budynku z 2008 roku przy ul. Rynek 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone w niskim bloku na Zabobrzu I. Mieszkanie o powierzchni 34m2 znajduje się na IV piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zawada

Zawada,opolskie

565 000 zł89 m² 6 348,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz apartamentu blisko lasu to ta oferta jest idealna dla Ciebie. *** Kupujący nie płaci podatku pcc *** lokalizacja: apartament znajduje się w Zawadzie, z dala od centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

375 000 zł52 m² 7 281,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone na trzecim piętrze niskiego bloku na cenionym osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Kołłątaja. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaszowska

Kraków,małopolskie

768 000 zł51 m² 15 186,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje, oddzielna kuchnia I balkon! osiedle zamkniete! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Płaszowskiej, dzielnica Płaszów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij