dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 111 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

76 500 zł34 m² 2 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania dwupokojowe mieszkanie, mieszczące się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Budynek ocieplony, po termomodernizacji, z nową siecią gazową, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

80 000 zł43 m² 1 851,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w cichej i zielonej okolicy Nowego Miasta. Mieszkanie usytuowane na 2-piętrze o powierzchni 43,20m2 , składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Bdb. lokalizacja, centrum Gdańska, starówka ok. 400 m fontanna Neptuna, apartamenty szafarnia, akademia Muzyczna i Filharmonia Bałtycka, motława - port jachtowy, kościół św. Brygidy, brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kirasjerów

Warszawa,mazowieckie

781 000 zł82 m² 9 552,35 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

0% prowizji i podatku pcc! Prezentujemy Państwu nową inwestycję zlokalizowaną na Pradze Południe. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o ludziach ceniących dogodną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzika

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania 57m2 3pok przy Arkadii, na 11 piętrze budynku z 1976 roku. W skład mieszkania wchodzą: - pokój I - pokój II - pokój III - kuchnia - łazienka - wc - przedpokój - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

132 500 zł30 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wyremontowana kawalerka na osiedlu Kapuściska - mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, oraz balkonu i piwnicy. - świeżo po remoncie , do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

160 000 zł43 m² 3 720,93 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania na Wyżynach, do wprowadzenia od zaraz? Cenisz sobie piękny widok za oknem? Chciałbym zaprezentować Ci mieszkanie (43m 2 ) znajdujące się na osiedlu Wyżyny, z cudownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

390 130 zł58 m² 6 674,59 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj blisko Kanałku Żerańskiego w kameralnej inwestycji niedaleko stacji M1. Wysoki standard wykończenia, dzięki oryginalnemu projektowi architektonicznemu Możliwość zakupu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

237 323 zł33 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zamieszkaj w centrum Warszawy! Nowoczesny wieżowiec z widokiem na centrum miasta. Sprawdzony deweloper, 15 lat na rynku deweloperskim. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji i 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

297 430 zł48 m² 6 164,35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! 0% podatku pcc! MDM! Oferujemy Państwu mieszkania zlokalizowane w Warszawie- żeraniu. Lokal znajduje się w kameralnym cztero-piętrowym apartamentowcu. *wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

330 652 zł47 m² 7 092,49 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle Kondratowicza to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Teren Osiedla będzie ogrodzony, przystosowany do monitoringu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Zielona Góra,lubuskie

163 000 zł46 m² 3 520,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

2/3 pokojowe W budynku przy ulicy ptasiej. Mieszkanie położone na trzecim piętrze wysokiego budynku po termomodernizacji przy ul Ptasiej. Lokal o powierzchni 46,30m2 na których rozmieszczono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bailly

Warszawa,mazowieckie

243 000 zł36 m² 6 845,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w dobrej okolicy. Oferta ze strony: atrakcyjne mieszkanie w ciekawej okolicy Bemowa - osiedle Górce, ul. Rosy Bailly. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,5 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

229 178 zł31 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Powstająca inwestycja to pięciopiętrowy blok mieszkalny z dużym garażem podziemnym oraz powierzchnią komercyjną. Na każdej kondygnacji znajdować się będzie 14 mieszkań. W garażu będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

211 000 zł45 m² 4 688,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pok. 45m2 z balkonem oddane! Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego! promocja - 4 775 za m2 cena brutto: 211 000 zł Kupujący nie płaci podatku pcc - czyli 2% wartości mieszkania! Fabryczna /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

650 000 zł117 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta nr 6813 gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! transakcja : Sprzedaż mieszkania w pieknej kamienicy, nadajacego sie na biuro, kancelarie itp. Powierzchnia : 117 m2 lokalizacja :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Gocław

Warszawa,mazowieckie

327 459 zł44 m² 7 375,21 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja zrealizowana! Znajduje się na terenie Gocławia na Pradze Południe. W pobliżu Jeziorka Balaton i otaczającego go Parku wraz z terenami rekreacyjnymi i placami zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rayskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł70 m² 4 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Bardzo ładne 2- pokojowe rozkładowe mieszkanie na parterze w samym centrum miasta, idealnie nadające się na działalność gospodarczą. Mieszkanie przeszło gruntowny remont, ściany gładzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

210 000 zł73 m² 2 876,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Kontakt: mieszkanie w bloku typu M5 o pow. 73m2 na ivp do odświeżenia zlokalizowane na osiedlu Łokietka. Cztery pokoje ( 20, 12, 9, 8m2)- na podłodze panele, ściany gładzie. Kuchnia 7m2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radziejów

Radziejów,kujawsko-pomorskie

150 000 zł108 m² 1 390,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą mieszkania z funkcją domu jednorodzinnego. Mieszkanie 3- pokojowe, o pow. całkowitej (z pomieszczeniami przynależnymi) 107,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

225 000 zł69 m² 3 279,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na oględziny mieszkania 3 pokojowego na os C o pow 68,60m2 plus 4,20 m2 znajdującego się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Blok ocieplony , dach zrobiony , klatki czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczyn

Poznań,wielkopolskie

330 000 zł49 m² 6 734,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 położone na parterze, w Poznaniu przy ul. Dalekiej. Budynek 2 piętrowy z 2009r. . Mieszkanie słoneczne (wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Puławy

Puławy,lubelskie

435 590 zł101 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja W puławach! Przestronny pięciopokojowy apartament o pow. 101,30m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w Puławach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,00m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

120 000 zł106 m² 1 132,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

** optima nieruchomości ** skorzystaj Z bezpłatnej oferty kredytu Z dopłatami skarbu państwa nawet do 30%! Oferujemy Państwu duże i przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Warneńczyka

Toruń,kujawsko-pomorskie

169 000 zł33 m² 5 090,36 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego na osiedlu Mokre, przy ul. Warneńczyka. Mieszkanie mieści się na 9 piętrze w wieżowcu z cichobieżną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Lesie

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 000 zł70 m² 3 842,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przedstawiam mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy składające się z salonu z kominkiem, dwóch sypialni z widokiem na las,( w obu sypialniach zabudowa typu Komandor), kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

225 000 zł51 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam ofertę sprzedaży dużego, przestronnego mieszkania ( o powierzchni 51 m) dwupokojowego znajdujące się na osiedlu bielawy. Lokal w idealnym stanie, nie wymaga wkładu finansowego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

125 000 zł33 m² 3 787,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam dwu pokojowe mieszkanie przy ulicy Rydygiera, znajdujące się na parterze w bloku 4 piętrowym.Lokal do remontu. Polecam ze względu na atrakcyjną cenę Oferta wysłana z programu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

394 002 zł64 m² 6 154,36 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj blisko Kanałku Żerańskiego w kameralnej inwestycji. Niedaleko stacji M1. Wysoki standard wykończenia, dzięki oryginalnemu projektowi architektonicznemu. Możliwość zakupu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

122 000 zł25 m² 4 880 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Prezentuje kawalerke, znajdującej się przy ul. Rydygiera w Toruniu. Na powierzchnie mieszkania składają się: przestronny, jasny pokój, widna kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Donimirskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

215 000 zł62 m² 3 456,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam do sprzedaży 4-o pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe,z widną kuchnia, łazienką z wc. Do lokalu przynależy piwnica 3,4 m 2, oraz balkon. Mieszkanie jest środkowe,ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

369 000 zł114 m² 3 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 114 m2, w nowym budownictwie ( budynek oddany do użytkowania w 2011r). Mieszkanie składa się 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Toruń,kujawsko-pomorskie

172 000 zł35 m² 4 904,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na obrzeżach Torunia przy ul. Widok. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku z cegły z 2008 r. Całkowity metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Żerań

Warszawa,mazowieckie

469 544 zł76 m² 6 179,02 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy usytuowany w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zacisznej części warszawskiej Białołęki, w okolicy malowniczego Kanału Żerańskiego! ? W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozacka

Toruń,kujawsko-pomorskie

263 000 zł56 m² 4 719,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Koniuchy przy ul. Kozackiej. Położone jest na 3.piętrze w 3.piętrowym bloku z cegły z 1996 roku. Całkowity metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Donimirskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

215 000 zł62 m² 3 467,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego na Rubinkowie przy ul. Donimirskiego. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Całkowity metraż mieszkania wynosi 62.