dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł30 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie W panthers estate! Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym na Przymorzu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Atuty: * Doskonała propozycja pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł47 m² 12 128 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Twoje nowe miejsce na Bródnie! 3 pokoje przy ul. Suwalskiej 40 - stwórz je według własnego pomysłu! Marzysz o mieszkaniu, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł92 m² 9 718,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 92,50 m2 usytuowany na wysokim parterze w bloku przy ulicy Na Polance, na osiedlu Różanka. Obecnie funkcjonuje w nim salon fryzjerski. Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gromady Grudziąż

Kraków,małopolskie

685 000 zł60 m² 11 474 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne, duże i ustawne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem wśród zieleni w Podgórzu Duchackim N20 Nieruchomości oferuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cztery Pory Roku

Szczecin,zachodniopomorskie

790 000 zł68 m² 11 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem w zielonej części Bukowa | 67,5 m | 3 pokoje W zielonej, spokojnej części szczecińskiego Bukowa znajduje się miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przerwana

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł99 m² 15 656,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, wysokie mieszkanie z dostępem do dobrze wyposażonej siłowni, które jest idealną propozycją dla rodzin i miłośników aktywnego stylu życia! *dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Melomanów

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł60 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Słoneczne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 na Dolnym Mokotowie przy ul. Melomanów. Usytuowane na 3. pietrze, w czteropiętrowym budynku wybudowanym 1992r (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

940 000 zł68 m² 13 783 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 mkw. położone na Prokocimiu Nowym przy ul. Jerzmanowskiego, dostępne od zaraz. W 2024 r. został przeprowadzony generalny remont wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 000 zł64 m² 8 693,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje | 64 m | Parter | Osiedle Leśne | Blok z cegły | Miejsce postojowe Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

239 000 zł49 m² 4 907,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! północ Nieruchomości Ełk prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48,70 m2, zlokalizowane na 3 piętrze 4 piętrowego budynku przy ulicy Sikorskiego 8. Zapraszam na wirtualny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Polna

Radzymin,mazowieckie

639 000 zł108 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 108 m z prywatnym ogrodem, stanowiące idealną propozycję dla dużej rodziny. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

677 500 zł59 m² 11 473,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej blisko miejskich atrakcji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł72 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,58 m ( 1piętro + poddasze ) usytuowane na kameralnym zamkniętym osiedlu, w cichej i zielonej okolicy, z jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Koszalin,zachodniopomorskie

420 000 zł54 m² 7 716,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54,43 m2, usytuowane na I piętrze w czteropiętrowym, nowoczesnym bloku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

159 000 zł55 m² 2 890,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe w bocznej ulicy salon jadalnia z aneksem kuchennym 2 sypialnie łazienka z wc Mieszkanie po remoncie , nowa stolarka drzwiowa i okienna, nowe instalacje. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kujota

Toruń,kujawsko-pomorskie

790 000 zł105 m² 7 526,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Uebrick Signature: 105 m Czystego Potencjału przy Parku Bydgoskim Nie szukaj mieszkania. Szukaj fundamentu pod inwestycję, która zdefiniuje Twój portfel lub Twój nowy standard życia. Biuro inlok ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł51 m² 15 588 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

*Wyłącznie w mojej ofercie* Do sprzedania mieszkanie o pow. 50,72 m2, położone na 3 piętrze w budynku z cegły z 1956 roku, w pobliżu kultowego Placu Hallera. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Strzelecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł104 m² 10 096,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż polecam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim , usytuowane na pierwszym piętrze apartamentowca przy ul. Strzeleckiej 55 w Bydgoszczy (dzielnica Górzyskowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brama Trębaczy

Trzebnica,dolnośląskie

369 000 zł37 m² 9 842,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 1 pokojowe w centrum Trzebnicy tuż przy Rynku, do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz naziemne miejsce postojowe. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżycka

Poznań,wielkopolskie

639 990 zł61 m² 10 526,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

rezerwacja oferty ataner - super okazja! Poznań , Jeżyce , ul.Jeżycka 17 idealna komunikacja , pełna infrastruktura w pobliżu Park Sołacki niski blok z cegły , 1995r budowy , duży balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

475 457 zł48 m² 9 874,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

664 000 zł47 m² 14 127,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Klucze do tego mieszkania mogą być Twoje Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej zielonych i lubianych części Warszawy Bielany ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł56 m² 12 453 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Wrocławski Rynek na wyciągnięcie ręki 3-pokojowe mieszkanie z klimatem! Na sprzedaż wyjątkowe 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

394 295 zł41 m² 9 657 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

565 000 zł72 m² 7 847 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń , zapytaj o ofertę! 72m2 -iiip ,duży balkon typu loggia. Piękny duży apartament .Luksusowy. Zdjęcia i klucze w biurze. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

419 578 zł42 m² 9 961,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

700 000 zł101 m² 6 913,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Parter poniemieckiej willi o powierzchni całkowitej 101,25 m2, 4 pokoje, oddzielna kuchnia i łazienka, po kapitalnym remoncie położony w Dąbiu w Szczecinie. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pogórze,pomorskie

1 335 000 zł66 m² 20 227,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie premium z dużym ogrodem - Ogrody Tesoro, 66 m Opis mieszkania: na sprzedaż wyjątkowe, parterowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 900 zł45 m² 5 320,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 2-pokojowe do generalnego remontu (pow. 45,09m2) usytuowane na 3 piętrze kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Nieruchomość do remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Łódź,łódzkie

258 000 zł37 m² 6 984,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż duża kawalerka w bloku z cegły znajdującym się w świetnym miejscu. Jedna z bardziej pożądanych lokalizacji w Łodzi, zapewniająca bliskość ncł, dworca Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

722 000 zł65 m² 11 107,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana Henryka Dąbrowskiego! Mieszkaj w mieście, odpoczywaj w ogrodzie. Duże, 3 pokojowe mieszkanie, z jasną otwartą na salon kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodakowska

Warszawa,mazowieckie

944 500 zł47 m² 19 993,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

To mieszkanie położone tuż obok Uniwersytetu swps stanowi doskonałą propozycję dla osób ceniących wygodę oraz gotowe do zamieszkania, starannie wykończone wnętrza. Lokal o powierzchni 47,24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Goleniów,zachodniopomorskie

355 000 zł38 m² 9 403,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja! na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W samym centrum goleniowa lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Goleniowie przy ul. Kościuszki przy murach obronnych nad rzeką Ina. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łozy

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł70 m² 13 610,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie blisko morza Gdańsk, ul. Łozy (brzeźno) Lokalizacja: mieszkanie położone jest w nadmorskiej dzielnicy Gdańska Brzeźnie. To wyjątkowe miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Leśna,dolnośląskie

275 000 zł43 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Leśna, ul. Orzeszkowej Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł48 m² 13 207,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 pokoje z ogromnym potencjałem - Ursynów, ul. Miklaszewskiego Prezentuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , zlokalizowane w sercu Ursynowa. Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Opole,opolskie

837 000 zł69 m² 12 073,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament z balkonem i miejscem garażowym Opole, ul. Koszyka | Bliskie Zaodrze Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży eleganckiego, nowoczesnego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

989 999 zł104 m² 9 491,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 104,3 m2 (powierzchnia użytkowa 85 m2) położone na spokojnych i zielonych Maślicach we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł32 m² 13 118 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Kawalerka 30,94m2 | blisko obwodnicy |parter z dużym ogródkiem | Kowale Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,94 m , zlokalizowana na Kowalach przy ul. Zeusa. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł61 m² 8 134,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Centrum Gorzowa Wlkp. 3 pokoje, balkon, piwnica, 3 piętro Lokalizacja: gorzów Wielkopolski, ul. 30 Stycznia, przy Placu Nieznanego Żołnierza Na sprzedaż.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij