dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 047 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 047 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stroszek

Bytom,śląskie

155 000 zł63 m² 2 460,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu rozkładowe, ładne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Ziętka w Bytomiu. W skład lokalu wchodzi ustawny przedpokój, 3 odrębne pokoje, kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

81 000 zł27 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 27 m2, zlokalizowane na IV piętrze IV piętrowego bloku na os. Staszica. Lokal posiada 2 pokoje, aneks kuchenny oraz łazienkę wraz z wc. Ściany w tapecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Rzeszów,podkarpackie

665 000 zł85 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie umeblowane wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

293 970 zł36 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym i funkcjonalnym budownictwie w Warszawie Wola. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze 16 -piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Jest duża loggia. Do mieszkania przynależy piwnica. Ekspozycja okien południowa (salon) oraz północno - zachodnia (kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gizów

Warszawa,mazowieckie

342 700 zł45 m² 7 555,11 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Budynek klasy apartamentowej powstający w ramach ostatniego etapu inwestycji osiedla zlokalizowanego na warszawskiej Woli - jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 000 zł78 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne M-5 na osiedlu Glinki -spokojna okolica teren monitorowany i ogrodzony - cztery niezależne pokoje (7m2,12m2,12m2,35m2) - kuchnia oddzielna (9m2) w zabudowie ze sprzętem agd - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

535 003 zł56 m² 9 540 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji i podatku pcc! Prezentujemy Państwu nową inwestycję zlokalizowaną na Mokotowie. Nasza inwestycja została zaprojektowana z myślą o ludziach ceniących dogodną komunikację (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł50 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50m2, mieszczące się na drugim piętrze budynku z 2012 roku, położonego w ok.ul. Królewieckiej. Niska zabudowa, budynek bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

441 143 zł67 m² 6 550,01 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na projekt składają się trzy sekcje budynków mieszkalnych, w których podstawę tworzy parter o wysokości 5 metrów. Nad nim zaprojektowano 3 sekcje budynków mieszkalnych o zmiennych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Białystok,podlaskie

210 000 zł53 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

-3 pokoje - cegła - os. Tysiąclecia - blisko politechniki białostockiej oraz centrum miasta - Mieszkanie w niskim bloku z cegły po termomodernizacji na osiedlu Tysiąclecia. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

309 037 zł59 m² 5 200,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne mieszkania po niskich cenach! czas oferty ograniczony Oferujemy do sprzedaży po bardzo atrakcyjnej cenie mieszkania w nowo powstałym zespole dwupiętrowych domów wielorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł37 m² 8 351,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Świetnie skomunikowane mieszkanie na granicy Żoliborza i Śródmieścia obok stacji metra Dworzec Gdański. Przytulne dwupokojowe mieszkanie w bloku rama H z 1968 roku w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł46 m² 7 683,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe o powierzchni 46,2 m2 na Żoliborzu, przy ul. Przasnyskiej. Dostępne od zaraz! Mieszkanie nie wymaga remontu. W pełni wyposażona kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastów

Rzeszów,podkarpackie

219 000 zł45 m² 4 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 45m2 na 3-cim piętrze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Piastów. W skład mieszkania wchodzi: - korytarz; - kuchnia; - łazienka;

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

264 572 zł34 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji, 2 pokoje, wola, nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Zakończenie inwestycji III kwartał 2018 roku Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

200 000 zł84 m² 2 380,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kontakt: mieszkanie rozkładowe w bloku typu M5 na iip o pow. 84m2 do remontu. 4 oddzielne pokoje- na podłodze wykładzina pcv emitująca panele podłogowe, ściany gładzie. Ustawna kuchnia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kisielewskiego

Sosnowiec,śląskie

142 000 zł44 m² 3 227,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego, jesteśmy pośrednikiem finansowym , z ofertą 21 banków w jednym miejscu! Posiadamy w swojej ofercie do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętopełka

Toruń,kujawsko-pomorskie

179 000 zł39 m² 4 587,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego na osiedlu Mokre, przy ul. Świętopełka.Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Całkowity metraż wynosi 39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaśminowa

Warszawa,mazowieckie

572 869 zł59 m² 9 731,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy, 58,87 m2, 1 piętro. Składa się z salonu ,pokoju, kuchni, łazienki, holu,loggi. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Jaśminowa. Termin oddania - maj 2018. Inwestycja na Górnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

104 000 zł52 m² 1 988,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,30 mkw usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku.Nieruchomość wymaga niewielkiego odświeżenia. Na podłogach położone są kafelki w:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bema

Wrocław,dolnośląskie

234 562 zł35 m² 6 701,77 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! prowizje kupującego pokrywa deweloper! termin oddania : czerwiec 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

330 525 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zamieszkaj w centrum Warszawy! Nowoczesny wieżowiec z widokiem na centrum miasta. Sprawdzony deweloper, 15 lat na rynku deweloperskim. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji i 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Toruń,kujawsko-pomorskie

180 000 zł37 m² 4 864,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego na osiedlu Mokre, przy ulicy Przy Kaszowniku. Mieszkanie mieści się na 5 piętrze w wieżowcu z 2 windami. Całkowity metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

157 000 zł31 m² 5 064,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanko na 3 piętrze 3 piętrowego budynku. Duże możliwości aranżacji (brak ścian nośnych). 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Powierzchnia przeliczeniowa 31 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stoczniowców

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł143 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Oferta bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż lokal mieszkalny w doskonałej lokalizacji ( bliski Wawer ). Niska zabudowa nadaje nadaje tej okolicy villowego charakteru. Metraż oferowanego lokalu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Snycerska

Łódź,łódzkie

110 000 zł41 m² 2 682,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie typu M2, pokój z kuchnią o pow. 41m2. Mieszkanie do remontu. Czynsz wynosi ok. 300 zł. Osoba do kontaktu Anna G.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

409 400 zł50 m² 8 188 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Spokój I cisza. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

811 093 zł84 m² 9 655,87 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Wykończone 4 pokojowe mieszkanie - 84 m2 + 82 metry tarasu - w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

217 000 zł40 m² 5 425 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedaż bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera! - w stanie do wykończenia, z możliwością wykończenia pod klucz! proszę o kontakt telefoniczny celem spotkania w Biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

164 000 zł32 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

W nowym budownictwie (całkowicie wyposażone i umeblowane jak na zdjęciach) mieszkanie o wysokim standardzie w Wejherowie z 2009r., o powierzchni 31.7 m2 w budynku Orlexu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Żerań

Warszawa,mazowieckie

390 577 zł63 m² 6 202,59 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy usytuowany w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zacisznej części warszawskiej Białołęki, w okolicy malowniczego Kanału Żerańskiego! ? W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Osobowicka

Wrocław,dolnośląskie

317 000 zł81 m² 3 901,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 78,12 mkw położone na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Osobowickiej we Wrocławiu, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Prudnik

Prudnik,opolskie

122 000 zł70 m² 1 742,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum Prudnika, lokal mieszkalny o powierzchni 70,28 m2, składający się z trzech pomieszczeń (dwóch pokoi +jadalni), kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, położony na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaśminowa

Warszawa,mazowieckie

613 605 zł64 m² 9 536,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze II-Kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

30 000 zł65 m² 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w prywatnej kamienicy w Centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej: - powierzchnia 65 m/kw, - 3 pokoje na I piętrze, - duży pokój z aneksem kuchennym, - duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Ciekawa oferta. Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 35 m2 w okolicy pl. Legionów. Mieszkanie idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Żerań

Warszawa,mazowieckie

440 027 zł70 m² 6 293,29 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrzycka

Warszawa,mazowieckie

331 000 zł54 m² 6 129,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Pradze Południe - Przyczółek Grochowski. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku. Mieszkanie do remontu/odświeżenia. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

204 000 zł37 m² 5 513,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż wyremontowane mieszkanie w Nowej Hucie, usytuowane na 10-tym piętrze (ostatnim) bloku z windą. Jego powierzchnia to 37 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bródno

Warszawa,mazowieckie

369 406 zł48 m² 7 760,63 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta Nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.