dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

480 000 zł47 m² 10 212,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.6 m z piwnicą, położone na spokojnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu Przyjaźni. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 105 526 zł68 m² 30 900 zł/m²

 

Piętro:32/37

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na 32. Piętrze W prestiżowej inwestycji Nowa inwestycja w centrum | Widok na miasto | Idealny układ | Premium living na wysokim piętrze ***** rozkład pomieszczeń: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Feniksa

Józefosław,mazowieckie

700 000 zł49 m² 14 391,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż kameralne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,64 m2 z balkonem, zlokalizowane przy ul. Feniksa 3D w Józefosławiu. Lokal znajduje się na drugim, ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Lublin,lubelskie

445 000 zł58 m² 7 685,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży mieszkanie w niskiej zabudowie w dzielnicy lsm na osiedlu Konopnickiej w rejonie ul. Kaliskiej. Spokojna i zielona lokalizacja pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

585 242 zł49 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Niższa cena! cena przed promocją 599 505 zł Skład mieszkania: sypialnia Salon z aneksem( możliwość wydzielenia kuchni) Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Miernicza

Pruszków,mazowieckie

830 000 zł68 m² 12 191,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie przy ul. Mierniczej w Pruszkowie. Osiedle kameralne, złożone tylko z dwóch bloków, ogrodzone i z placem zabaw. Na dachach ogrody należące do części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

1 179 000 zł63 m² 18 605 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Lema 2C, osiedle "słoneczna Morena", gdańsk, dzielnica Piecki - Migowo. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,37 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Zduńska Wola,łódzkie

300 000 zł48 m² 6 224,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 48,2m2 w Zduńskiej Woli- ul. Pomorska. Położone na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym. Rozkład: -Pokój dzienny z balkonem -sypialnia -otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z kominkiem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

119 900 zł26 m² 4 701,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Szukasz nieruchomości pod inwestycję wynajmu krótko lub długoterminowego? Mam atrakcyjną kawalerkę po remoncie położoną w Centrum Boguszowa-Gorce, idealna jako pewna inwestycja pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł74 m² 7 816,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Biuro Rzeszowskie - Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 4-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Stefana Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lubomirskiego

Kraków,małopolskie

640 000 zł33 m² 19 300,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

1 pokojowe! pod inwestycje! lokalizacja: nieuchomość położona przy ul. Lubomirskiego., dzielnica Śródmieście. Okolica posiada doskonale rozwiniętą inrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Pięść

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł38 m² 15 066,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zapraszam na Dzień Prezentacji w środę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią w świetnej lokalizacji obok Metra Księcia Janusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

509 058 zł26 m² 19 846,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowej lokalizacji w centrum Gdańska. Usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 747 160 zł94 m² 29 250 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję kapitanat. Wyjątkowa inwestycja przy samej Motławie. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marzanny

Rumia,pomorskie

479 000 zł44 m² 10 886,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2-pokojowe 44,2 m2 gotowe do wprowadzenia się w kameralnym osiedlu Zapraszam na prezentację ustawnego, dwupokojowego mieszkania położonego na parterze nowoczesnego budynku z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

530 025 zł48 m² 11 005,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

249 000 zł22 m² 11 313 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Super lokalizacja - Mieszkanie inwestycyjne, w bloku, II piętro, po remoncie, wyposażone i umeblowane, przygotowane do wynajmu. Roczna stopa zwrotu 9 %. Budynek z cegły, z 2000 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

419 000 zł62 m² 6 721,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne 2 pokoje W centrum - adaptacja na 3 pokoje! oferta na wyłączność - dostępna tylko U nas! opis nieruchomości: do sprzedania mieszkanie położone w Centrum Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

264 000 zł26 m² 9 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie posiadamy kawalerkę na sprzedaż dla par, singli, studentów lub dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26,5 m , zlokalizowana w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Gdynia,pomorskie

1 489 000 zł88 m² 16 863 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Jeśli poszukujesz mieszkania dla rodziny, dobrze skomunikowanego z centrum miasta , tuż przy lesie z pełnym zapleczem handlowo- usługowym to ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

481 732 zł50 m² 9 613,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł44 m² 13 092,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż jest 2-pokojowe, narożne i rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią na Zakrzowie. Pokoje są duże, przestronne i jasne. Kuchnia jest nowa, wykonana 2 lata temu, z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

351 653 zł29 m² 11 981,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do rozmów o warunkach zakupu tej wyjątkowej nieruchomości. Zaproponuj swoją cenę! Okazja! Apartament inwestycyjny położony w ścisłym centrum Gdańska! roi nawet do 10% - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Przelewice,zachodniopomorskie

190 000 zł74 m² 2 585,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu nietuzinkową nieruchomość idealną do prowadzenia agroturystyki, pensjonatu bądź również dla rodziny wielopokoleniowej. W sprzedaży dwa mieszkania w domu jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radom,mazowieckie

420 000 zł49 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na pierwszym piętrze w niskim bloku! Marzysz o nowoczesnym, stylowym wnętrzu w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż świeżo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orawska

Wrocław,dolnośląskie

824 000 zł60 m² 13 699,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie we Wrocławiu z balkonem przy ul. Orawskiej Idealne do zamieszkania od razu lub jako inwestycja. Brak pcc przy zakupie. Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł52 m² 9 649,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić 3 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej usytuowane na parterze. Kameralna inwestycja o nowoczesnej bryle znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Falista

Poznań,wielkopolskie

400 000 zł34 m² 11 869,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w dobrze skomunikowanej części poznańskiej Starołęki. Mieszkanie Mieszkanie po generalnym remoncie ok. 3 lat temu. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł61 m² 10 768 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferta na wyłączność- tylko u Nas w biurze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, słonecznego, dwustronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

549 656 zł35 m² 15 794,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

605 000 zł37 m² 16 422,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. Do sprzedania oferuję mieszkanie dwupokojowe w inwestycji w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galileusza

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł67 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 67 m | ul. Galileusza | Os. Kopernika | Poznań (grunwald) Cena: 550 000 zł Forma własności: pełna własność Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł68 m² 15 990,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

3 pokojowe mieszkanie tuż przy sgh i Metrze Pole Mokotowskie. Idealne dla rodziny lub inwestycyjnie np. 3 pokoje dla studentów. Mieszkanie do remontu. Załączone zdjęcia to wizualizacje. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

493 798 zł50 m² 9 809,25 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

667 000 zł46 m² 14 617,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim na warszawskiej Białołęce w nowej inwestycji Nadwiślańska Kaskada przy ul. Marcina z Wrocimowic. Budynek ukończony pod koniec 2023 roku. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł55 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Mieszkanie z Ogrodem w Rzeszowie! Marzysz o własnym skrawku zieleni i nowoczesnej przestrzeni do życia? Odkryj wyjątkowe mieszkanie na parterze o powierzchni 54,57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Mierzęcice

Mierzęcice,śląskie

400 000 zł76 m² 5 289,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna Przytulne, przestronne czteropokojowe mieszkanie. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 69,92 m2 w Mierzęcicach usytuowane na III piętrze z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

2 149 000 zł147 m² 14 589,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Duży apartament w pięknej kamienicy przy parku w centrum Starego Miasta! Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 147,3 m2 zlokalizowane jest na podwyższonym parterze w II - piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Częstochowa,śląskie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana -rezerwacja Na sprzedaż oferujemy przytulne i słoneczne mieszkanie M-4 o powierzchni 48 m2 usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowego bloku. Mieszkanie znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przedszkolna

Ruda Śląska,śląskie

320 000 zł66 m² 4 819,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, ustawne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej i spokojnej dzielnicy Ruda Śląska, godula Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł49 m² 12 274,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie położone na piątym piętrze w bloku na wrocławskich Krzykach - Osiedle Powstańców Śląskich. Trzy pokoje z osobną kuchnią z oknem,.