dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 031 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 031 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł71 m² 7 014,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z ciekawymi rozwiązaniami aranżacyjnymi min możliwość przerobienia na 3 sypialnie + przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

377 500 zł55 m² 6 913,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji) mieszkanie o pow. 54,6 m2 przy ul. Marcina Kasprzaka. Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł65 m² 2 462,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Duże mieszkanie 2 pokojowe.Dwa pokoje i trzeci mały o pow.3,33m może służyć jako pokój do pracy lub garderoba,Łazienka z wc osobno.Istnieje możliwość założenia ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł45 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 45m2, z przynależną piwnicą o wielkości ok. 5m2 oraz ogródkiem i balkonem. Cena ofertowa: 255,000 zł. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do zakupienia na przetargu centrum, ok. Kruczej, mieszkanie 2-pokojowe, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, pow. 52 mkw., piętro 3/4 w kamienicy z lat 50., atrakcyjna lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł74 m² 3 581,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Przylesie. Lokal mieści się na 4 najwyższym piętrze w pełni ocieplonego budynku. Pierwotnie było 4-pokojowe, jeden pokój po połączeniu z kuchnią stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

249 000 zł56 m² 4 421,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3 pokoje | 56,31 m2 | ul. Dąbrowskiego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 56,31 m2. Część dzienną stanowi 20 metrowy salon z wyjściem na balkon. W mieszkaniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo klimatyczne i zadbane 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Białołęce, nowodwory. Mieszkanie ma pow. 43,9 m2 i zlokalizowane jest 8 piętrze z 10. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

275 238 zł46 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Super okazja! tanie mieszkanie W centrum dobrze skomunikowanej, zielonej białołęki! Tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji! Inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Warszawa,mazowieckie

484 568 zł71 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Osiedle Nowy Raków znajduje się w dzielnicy Włochy. Składa się z kilku budynków wielorodzinnych wraz z infrastrukturą handlową i użytkową. Na terenie osiedla zaplanowano garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

271 128 zł34 m² 7 911,53 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Kraków. Krowodrza, okolice ulicy Wrocławskiej. Polecamy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe w realizowanej inwestycji - dzielnica Krowodrza. Mieszkanie usytuowane na parterze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

454 831 zł58 m² 7 899,12 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na IX piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Mokotów na terenie warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bródno

Warszawa,mazowieckie

302 013 zł39 m² 7 812,04 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta Nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

155 000 zł64 m² 2 421,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż dwóch pokoi o powierzchni 64,23m2 w budynku z cegły. Co miejskie czynsz z co 408zł na 4 osoby. Lokal słoneczny, pokoje rozkładowe .Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myliusa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

245 000 zł69 m² 3 561,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ciekawa oferta Sprzedaży Mieszkania 4 pokojowego Funkcjonalne mieszkanie o pow. 68,80m2 na pierwszym piętrze zadbane, przytulne. W skład nieruchomości wchodzą: przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zalesie

Kraków,małopolskie

299 191 zł46 m² 6 533,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera. Przedstawiamy Państwu ofertę 53 mieszkań w nowej inwestycji firmy dom.NB zlokalizowanej przy ul. Zalesie 44. Budynek liczyć będzie 4 kondygnacje, a w podziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

240 000 zł43 m² 5 581,40 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 43m2. znajdujące się na Prądniku Białym w Krakowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi i oddzielnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trynek

Gliwice,śląskie

160 000 zł47 m² 3 404,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze na Trynku. Mieszkanie do odświeżenia natomiast kuchnia do odnowienia. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lutniowa

Warszawa,mazowieckie

359 980 zł44 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Kupujący nie płaci 2% pcc oraz prowizji agencji nieruchomości. W ofercie posiadamy lokale 1, 2, 3 i 4 pokojowe o zróżnicowanych metrażach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

424 527 zł55 m² 7 676,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci: - prowizji, - podatku pcc Kupujesz Bezpośrednio od Dewelopera. W jednym miejscu najlepsze inwestycje na terenie Wrocławia i okolic, około 5000 nowych mieszkań Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jacewska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

273 361 zł66 m² 4 150,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne, przestronne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu przy Jacewskiej, stan deweloperski - do własnej aranżacji - o powierzchni 65,87m2 usytuowane w bloku, na parterze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł68 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt: mieszkanie typu M4 o pow. 68m2 w bloku z cegły ( lata 60/70) na iip po kapitalnym remoncie. Trzy oddzielne pokoje ( 20, 16, 11m2)- na podłodze panele, ściany gładzie. Ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Kraków,małopolskie

816 000 zł51 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż. - mieszkanie na trzecim piętrze zlokalizowane przy ulicy Grodzkiej w kamienicy wybudowanej w wieku XIX na planie budowli z XIV wieku. Kamienica odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł36 m² 8 282,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Bemowo. Mieszkanie 2 pokojowe do wejścia za 299tyś. Ciche. Logia 4m2. Piwnica. Jest Księga Wieczysta. Czysta hipoteka. Czynsz 300/mieś

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Twarda

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł51 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie po remoncie. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu połączonego z kuchnią, oddzielnej toalety, osobnego wc i przedpokoju. Istnieje możliwość powrócenia do rozkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł70 m² 3 582,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w Centrum miasta - wymieniona została : instalacja elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna, nowe okna pcv, nowe drzwi antywłamaniowe - w kuchni i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

896 564 zł116 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkania zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowo - usługowym w prestiżowej dzielnicy Wilanów w Warszawie. Super lokalizacja w pobliżu Pałacu i Parku w Wilanowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaśminowa

Warszawa,mazowieckie

809 786 zł74 m² 11 016 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament 3 pokojowy, 73,51 m2, parter. Składa się z salonu z jadalnią,2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc,holu, ogródka. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Jaśminowa. Termin oddania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Lotnisko

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł79 m² 2 468,35 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność zaprezentować Lokal mieszkalny o pow. 79 m², położony na VI piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

136 219 zł12 m² 11 119,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

powierzchnia od 12.2 do 42.4 m2 liczba pokoi od 1 do 2 wysokość pomieszczeń260 - 300 cm możliwość kupna większej ilości apartamentów i wyburzenia ścian Polecam Państwu luksusowe mini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młyńska

Komorniki,wielkopolskie

345 000 zł81 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam piękne, zadbane słoneczne 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 81 m2. Znajduje się na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym z 2009 r. w Komornikach pod Poznaniem. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

180 400 zł49 m² 3 699 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" i podatku pcc W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

622 896 zł82 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wilanów to jedna z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Warszawy. Jest przy tym nadal najrzadziej zaludnioną dzielnicą stolicy. To ważny ośrodek kultury i edukacji, tutaj znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widok

Kalisz,wielkopolskie

135 000 zł37 m² 3 648,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni około 37m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku z płyty na Osiedlu Widok. W lokalu mieszkalnym wyróżniamy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Gliwice,śląskie

275 000 zł88 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Super oferta! sprzedam M-5 W centrum! Jeżeli szukasz mieszkania w dobrej cenie i lokalizacji, ze świetną infrastrukturą i sąsiedztwem - ta oferta jest dla Ciebie! oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sułkowicka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł68 m² 13 220,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż kompletnie odświeżone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 w doskonałej lokalizacji. Bliskość Parku Łazienkowskiego, apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Michałowo

Michałowo,kujawsko-pomorskie

55 000 zł77 m² 714,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Michałowie 22 gm. Zakrzewo , o powierzchni 77m2. Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni ok. 20m2,garaż o powierzchni 17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

442 962 zł50 m² 8 859,24 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palisadowa

Wałbrzych,dolnośląskie

138 990 zł60 m² 2 312,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedamy! Rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie położone na Podzamczu przy ulicy Palisadowej ( niedaleko polo ). Standard mieszkania - średni, na podłogach panele, kafelki, ściany w gładziach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Radosna

Kraków,małopolskie

123 000 zł15 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta - mieszkanie na wyłączność najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy mieszkanie 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rozszerzona

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł122 m² 6 147,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferta bez prowizji od kupującego! Cena w ofercie jest kwotą brutto. Dostępne są mieszkania w 3 wariantach - 122 m2, 133 m2 i 154 m2. Osiedle zlokalizowane jest w bezpiecznej.