dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł55 m² 5 575,87 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rozkładowe mieszkanie, z pięknym widokiem, które składa się z 3 oddzielnych pokoi o powierzchni: - 16m2, - 9m2 - oraz 8,5m2, jest oddzielna widna kuchnia, łazienka, oddzielne wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

860 865 zł111 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkania zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowo - usługowym w prestiżowej dzielnicy Wilanów w Warszawie. Super lokalizacja w pobliżu Pałacu i Parku w Wilanowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Faszyzmu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

78 000 zł37 m² 2 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedania mieszkanie M-3 na ul. Ofiar Faszyzmu. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje,kuchnia z oknem oraz łazienka. Do mieszkania przynależy piwnica. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

945 000 zł120 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Wyjątkowy przestronny apartament na IX kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartnicka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

105 000 zł39 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 39 mkw ul. Bartnicka. Lokal składa się z 2 pokoi, jasnej kuchni, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

294 294 zł40 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gotowe mieszkania na Wilanowie! Nie śpieszysz się z zakupem? Jeszcze szerszy wybór mieszkań w budowie! Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej! Osiedle zaprojektowane zostało z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

156 324 zł37 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem na nowym, ekskluzywnym osiedlu w Górze Kalwarii w promocyjnej cenie. Mieszkanie o powierzchni 37,22 m2 składa się z pokoju (20,27 m2), kuchni (4,36 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Anin

Warszawa,mazowieckie

709 363 zł116 m² 6 090 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Odetchnij wśród zieleni Anin to miejsce z klimatem. Nowoczesny budynek zlokalizowany jest wśród zieleni i niskiej zabudowy. Można tu odetchnąć od miejskiego pośpiechu i zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Warszawa,mazowieckie

295 432 zł39 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle Nowy Raków znajduje się w dzielnicy Włochy. Składa się z kilku budynków wielorodzinnych wraz z infrastrukturą handlową i użytkową. Na terenie osiedla zaplanowano garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerska

Toruń,kujawsko-pomorskie

285 000 zł64 m² 4 453,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (18m/13m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz dużego balkonu. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

706 527 zł72 m² 9 808,79 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Lokalizacja w centrum Warszawy, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Polskich Skrzydeł

Bielsko-Biała,śląskie

243 000 zł72 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne duże mieszkanie o powierzchni 72mkw usytuowane na 5 piętrze sześciopiętrowego budynku n osiedlu Polskich Skrzydeł. Mieszkanie pierwotnie składało się z 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Witosa

Katowice,śląskie

165 000 zł49 m² 3 391,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pok., 48 ,65 m2 Katowice Oś. Witosa - Okazja Cenowa! Dla rodzin z dziećmi , lub inwestycję! Idealne pod inwestycję! Mam przyjemność zaproponować Państwu komfortowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł71 m² 7 014,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z ciekawymi rozwiązaniami aranżacyjnymi min możliwość przerobienia na 3 sypialnie + przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł63 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do zakupienia w drodze przetargu - kolejny przetarg. Wolne - nikt nie mieszka i nie jest zameldowany. Mieszkanie 3-pokojowe, widna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, pow. 63 mkw., jest balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Warszawa,mazowieckie

434 733 zł61 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe, 61,23 m2 na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku. Do lokalu przynależy balkon o powierzchni 5,5 m2. Osiedle Nowy Raków znajduje się w dzielnicy Włochy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

160 000 zł47 m² 3 404,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

zadbane, słoneczne mieszkanie o powierzchni 47 mkw, z loggią, położone w bloku z cegły na 4 piętrze. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Okna pcv, glazura/terkota, parkiet. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

243 000 zł35 m² 6 982,76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wielokondygnacyjny rodzinny budynek mieszkalny. Zaprojektowane mieszkania posiadać będą zróżnicowaną strukturę i układ funkcjonalny, w większości do lokali przylegać będzie balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

180 000 zł38 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Super oferta! Ciche, przytulne, mieszkanie dwupokojowe położone na parterze w dwupiętrowym budynku z cegły, z 1936 roku, w dzielnicy Fabryczna w Leśnicy. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Stargard,zachodniopomorskie

350 000 zł102 m² 3 444,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 4-pokojowe o wysokim standardzie w kamienicy znajdującej się w centrum miasta. Na nieruchomość składają się: trzy sypialnie o powierzchniach 25 m , 12 m i 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Kleosin,podlaskie

100 000 zł27 m² 3 703,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

*** kleosin * 2 pokoje * 27m2 * dla studenta * 100.000 zł Polecamy ofertę mieszkania na sprzedaż 2 pokoje ( w tym jeden przechodni) o powierzchni 27m2 usytuowanego na II piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

195 000 zł46 m² 4 239,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 46 m2, położony na III piętrze w bloku z cegły w centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o rozkładowym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jeśli szukasz luksusowego mieszkania w idealnej lokalizacji, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nowe 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w apartamentowcu przy ul. Dzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł75 m² 7 943,93 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie (z możliwością przerobienia na 4 pokoje), z widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie do własnej aranżacji, z bardzo dużym potencjałem. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

279 231 zł55 m² 5 076 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na proponowaną inwestycję składają się dwa budynki dwupiętrowe, w których znajduje się łącznie 141 mieszkań, 92 miejsc postojowych w garażu, 55 miejsc postojowych na zewnątrz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

443 000 zł57 m² 7 799,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc I bez prowizji Atrakcyjne Mieszkanie 3 pokoje z Najładniejszym widokiem na 8 piętrze budynku! Dodatkowo taras 6,5 m2 - okna wychodzą na Południe! Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

190 365 zł39 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

193 000 zł39 m² 4 976,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W promocji do dnia 21 października 2016 roku! Do sprzedania dwupokojowy lokal mieszkalny w standardzie deweloperskim znajdujący się w nowo powstającym, kameralnym budynku na Psim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Leśny Bródno

Warszawa,mazowieckie

463 708 zł65 m² 7 092,51 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta Nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

331 000 zł54 m² 6 129,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokoje, 54 m2 w bloku na piętrze 8. Okna w mieszkaniu wychodzą na południe i zachód, układ lokalu pozwala na dowolną aranżację wnętrza. Pokoje rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Górna

Łódź,łódzkie

99 000 zł27 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

D.1061.1/ Kurak, przytulna kawalerka NUMER OFERTY: D.1061.1 NUMER TELEFONU DO DORADCY: Mamy do zaoferowania mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Górna, na trzecim piętrze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

653 157 zł72 m² 9 122,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

492 882 zł69 m² 7 143,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego, bez podatku pcc. Trzypokojowe, ciekawie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 69,42 mkw usytuowane na IV piętrze 4 piętrowego budynku mieszkalnego na Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

153 000 zł48 m² 3 174,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie osiedle Zazamcze ul. Rajska 48,20 mkw, 4 piętro w niskim bloku. Dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka i wc. Standard wykończenia wnętrz : okna- pcv podłogi : panele, terakota ściany:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Składkowskiego

Czeladź,śląskie

115 000 zł50 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania o pow. 50 m2 położonego w Czeladzi w bloku mieszkalnym przu ul. Składkowskiego. Mieszkanie wymaga remontu. Czynsz miesięczny wynosi ok 450-500 zł Gaz miejski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

85 000 zł58 m² 1 465,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 58 m 2 , położone na trzecim piętrze w okolicach centrum w Świebodzicach. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

60 000 zł32 m² 1 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka z kuchnią, częścią jadalnianą, łazienką razem z wc i przedpokojem w dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie po remoncie, wymienione zostały wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Warszawa,mazowieckie

279 637 zł39 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Warszawa,mazowieckie

303 569 zł44 m² 6 968,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe osiedle mieszkaniowe powstające na Bemowie. u zbiegu ulic Dywizjonu 303 i Łokuciewskiego. Znajdą się tu mieszkania o powierzchni od 32m2 do 77m2 (od 1 do 4 pokoi) każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

349 558 zł47 m² 7 489,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 082 166 zł140 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją na Wilanowie, gdzie oddanie jest przewidziane już w IV kwartale 2016 r. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? - podwyższony standard wykończenia -.