dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łazy Wielkie

Łazy Wielkie,dolnośląskie

167 000 zł57 m² 2 919,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w 3 lokalowym domu wolnostojącym położonym w uroczej wsi Łazy Małe. Mieszkanie ma powierzchnię 57,20 m2 i składa się z niezależnego wejścia, przedpokoju, kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Solno

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

310 000 zł79 m² 3 909,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe, przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze na zamkniętym osiedlu. Trzy pokoje (30,18,12m2), duża łazienka(5m) i dwa balkony. Możliwość wynajęcia garażu! Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

515 500 zł96 m² 5 392,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Hit! mieszkanie dwu poziomowe 95m2 + 97m2 tarasu! Czteropokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnie oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

257 700 zł34 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie, w nowej inwestycji na Woli, przy ulicy Prymasa Tysiąclecia w pobliżu ulicy Kasprzaka. Jest to wyjątkowa inwestycja składająca się z dwóch 14 piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żywiec

Żywiec,śląskie

185 000 zł75 m² 2 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze bloku. W mieszkaniu zostały częściowo wymienione okna.W pokojach na podłogach znajduje się wykładzina, w największym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ofiar Oświęcimskich

Świdnica,dolnośląskie

339 000 zł80 m² 4 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne, nowoczesne mieszkanie w Swidnicy przy ul Of Oswiecimskich, 80m2, 3 pokoje, kuchnia, lazienka z wc,korytarz i przedpokoj. do mieszkania przynalezy piwnica ok 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

205 000 zł28 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po remoncie, przestronny pokój z dużymi widnymi oknami, na podłodze panele.Widna kuchnia, w łazience i kuchni glazura i terakota. Nowe okna pcv. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lechonia

Wrocław,dolnośląskie

236 680 zł37 m² 6 396,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa inwestycja! Na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w południowej części Wrocławia w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

816 280 zł106 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkania zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowo - usługowym w prestiżowej dzielnicy Wilanów w Warszawie. Super lokalizacja w pobliżu Pałacu i Parku w Wilanowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

254 573 zł31 m² 8 235,94 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1 pokojowe mieszkanie na Służewcu z oddzielną widna kuchnią, z możliwością przerobienia na 2 pokoje, w nowo powstającej inwestycji na Mokotowie. Trój etapowa inwestycja na Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

424 527 zł55 m² 7 676,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci: - prowizji, - podatku pcc Kupujesz Bezpośrednio od Dewelopera. W jednym miejscu najlepsze inwestycje na terenie Wrocławia i okolic, około 5000 nowych mieszkań Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Warszawa

Warszawa,mazowieckie

286 264 zł23 m² 12 344,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Jeśli szukasz pewnej inwestycji dla wolnej gotówki lub chcesz kupić mieszkanie by wynajmować je z zyskiem, zadzwoń, a obie opcje zamienimy w jeden biznes: pewny, spokojny i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruchu Oporu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

127 000 zł60 m² 2 116,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***nowa niższa cena *** Polecamy na sprzedaż mieszkanie M-4 o powierzchni 60m.kw na osiedlu Ruchu Oporu. Mieszkanie w układzie szwedzkim bardzo przestrzenne i funkcjonalne.Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

173 000 zł49 m² 3 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,90 m2 usytuowane na parterze- os. Wschód w Żyrardowie. Mieszkanie środkowe. Ogrzewanie + woda - miejskie. Okna wymienione - pcv + żaluzje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł66 m² 4 075,76 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do zakupienia w drodze przetargu. Wolne - nikt nie mieszka i nie jest zameldowany. Mieszkanie 3-pokojowe, widna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, pow. 65,5 mkw., stan - deweloperski, jest balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, Grochów

Warszawa,mazowieckie

507 570 zł73 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Inwestycja to pięciopiętrowy apartamentowiec z lokalami mieszkalnymi, dużym garażem podziemnym, komórkami lokatorskimi oraz powierzchnią komercyjną. Na każdej kondygnacji znajdować się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł54 m² 5 400,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szukasz gotowego mieszkania dla swojej rodziny? Marzy Ci się przytulny kąt z dala od zgiełku miasta, ale nie chcesz rezygnować z korzystnego dojazdu do centrum stolicy? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamknięta

Warszawa,mazowieckie

193 720 zł33 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle stanowi zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych,w skład których wchodzą 24 budynki, w których znajduje się 596 lokali. I etap Projektu zdobył tytuł Perła Najwyższej Jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

308 940 zł41 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Cicha i elegancka inwestycja Kameralny trzypiętrowy budynek o eleganckiej bryle na Targówku w spokojnej okolicy z niską zabudową. Lokalizacja - Targówek Bródno, okolce ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

*bon upominkowy 1000-3000 zł dla klientów kredytowych (szczegóły oferty oraz regulamin dostępne w Biurze Nieruchomości Sweet Home) bardzo ładne, rozkładowe, wyposażone, po remoncie, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mroczna

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł58 m² 6 782,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie składa się z 23 metrowego salonu, z którego wchodzimy do widnej kuchni o powierzchni 9,7m2. Z salonu jest również wyjście na loggie. W mieszkaniu jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Warszawa,mazowieckie

358 956 zł46 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartamenty Bakalarska to kompleks czterech kameralnych pięciopiętrowych budynków o nowoczesnym, eleganckim wyglądzie. Dostępne są mieszkania od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 30 do 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokojowe mieszkanie w budynku z 2009 roku, na warszawskim Tarchominie, w okolicy pętli Nowodwory. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, nie wymaga wkładu finansowego. Znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

433 333 zł57 m² 7 569,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Gotowe mieszkania w zaciszu na Wilanowie! Inwestycja położona jest w bezpośrednim otoczeniu pięknych terenów zielonych ze stawami i zabytkami architektonicznymi na czele z wilanowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Zielona Góra,lubuskie

39 000 zł36 m² 1 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO odstąpienia mieszkanie Z zasobów ktbs. Pośredniczymy przy odstąpieniu mieszkania z zasobów ktbs położonego na parterze niskiego budynku przy ulicy Kilińskiego. W pobliżu tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

353 500 zł55 m² 6 398,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) Idealne na start dla Młodych lub na Wynajem! Opis pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym - 20,11 m2 - są Sypialnia - 11,4 m2 Sypialnia II 9,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Mosina

Mosina,wielkopolskie

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! zarezerwowane Pośrednik nie pobiera prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dobrze skomunikowane, ciche, leżące w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dekerta

Toruń,kujawsko-pomorskie

140 000 zł33 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 33 m 2. położone na 8 p. na os. Dekerta. Mieszkanie jest po remoncie, na podłodze mozaika parkietowa,na ścianach gładzie, okna wymienione. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

338 688 zł40 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta deweloperska Polecamy nowe mieszkanie dwupokojowe położone w prestiżowej dzielnicy Warszawy Mokotowie. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze i składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

274 698 zł52 m² 5 242,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m^2 w stanie deweloperskim na wrocławskich Polanowicach przy ul. Kamieńskiego. Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Anin

Warszawa,mazowieckie

645 063 zł108 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Odetchnij wśród zieleni Anin to miejsce z klimatem. Nowoczesny budynek zlokalizowany jest wśród zieleni i niskiej zabudowy. Można tu odetchnąć od miejskiego pośpiechu i zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

744 268 zł56 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartamenty to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w mieście. Cisza okolicznych uliczek i terenów zielonych, a jednocześnie Warszawskie Centrum na wyciągnięcie ręki stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

169 000 zł51 m² 3 307,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Polecamy Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania w samym centrum Białegostoku - przy skrzyżowaniu ulicy Sienkiewicza z aleją J. Piłsudskiego. Mieszkanie znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Białystok,podlaskie

131 000 zł32 m² 4 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

I piętro - niski blok - balkon! - - 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze - z balkonem Polecamy Państwu mieszkanie położone w zacisznej części os. Dziesięciny. Niski blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

813 915 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja w samym Centrum. Pomiędzy najruchliwszymi ulicami, najlepszymi hotelami i najwyższymi biurowcami komfortowy apartamentowiec z odrobiną zieleni i gwarancją ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zatorze

Słupsk,pomorskie

144 000 zł47 m² 3 063,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy osobne pokoje Z oddzielną widną kuchnią W ocieplonym bloku otoczonym zadbaną zielenią I ławeczkami! Prezentujemy Państwu nieruchomość wolną do zamieszkania od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

346 500 zł63 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc bez prowizji program MDM Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Krzyki, blisko Parku Klecińskiego. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,00 m2 z balkonem. cena: 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

195 000 zł55 m² 3 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oferta nr: b.1077.3/ M4, ŻUBARDŹ NUMER TELEFONU DO DORADCY: link do oferty na stronie : Oferujemy w pełni rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w stanie do zamieszkania. Przy dużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

255 000 zł110 m² 2 308,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 3681 wyjątkowo oryginalna nieruchomość W doskonałej lokalizacji! niezwykle rzadko pojawiająca się oferta na rynku! Do sprzedaży bardzo przestronne trzypokojowe pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł68 m² 5 573,53 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe,przestrzenne z 2-balkonami usytuowane na 12 piętrze w budynku 12-piętrowym. Pokoje o pow.22m2,16m2,15m2 podłoga panele. Kuchnia otwarta z zabudową glazura,panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł70 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni ok. 70 mkw usytuowane jest w Śródmieściu, na Al. Niepodległości. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia