dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 170 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Warszawa,mazowieckie

491 004 zł70 m² 6 982,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Osiedle Nowy Raków znajduje się w dzielnicy Włochy. Składa się z kilku budynków wielorodzinnych wraz z infrastrukturą handlową i użytkową. Na terenie osiedla zaplanowano garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

149 500 zł14 m² 10 310,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

521 500 zł76 m² 6 869,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc tylko teraz zaoszczędź aż 45 000zł! Kup mieszkanie bez podatku vat! Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

346 000 zł49 m² 7 004,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi o funkcjonalnym rozkładzie. Wysoki Standard wykończenia Mieszkania: mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

271 932 zł32 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio od dewelopera 0%prowizji brak podatku od czynności cywilno prawnych Zapraszam Państwa do zapoznania się z Naszą ofertą mieszkań w centrum stolicy: -Wygodna komunikacja - Do Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

411 978 zł58 m² 7 049,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycję zlokalizowano na Bemowie w pobliżu Wojskowej Akademii Technicznej. Sprawny transport zapewniają linie tramwajowe i autobusowe. Dodatkowo w pobliżu znajdują się stacje rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Warszawa,mazowieckie

304 575 zł41 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja ta to kompleks czterech kameralnych pięciopiętrowych budynków o nowoczesnym, eleganckim wyglądzie. Dostępne są mieszkania od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 30 do 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

289 000 zł32 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Możliwość zwrotu podatku vat apartamenty już od 156 600 netto! Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł36 m² 6 638,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku z windą, balkonem i piwnicą. Nieruchomość 2-pokojowa położona w pobliżu ulicy Zaporoskiej w bliskiej odległości od ulicy gajowickiej/grabiszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jesienna

Warszawa,mazowieckie

226 242 zł38 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny, starannie zaprojektowany budynek na Pradze Południe na Grochowie otacza zieleń i niska zabudowa osiedli. MDM Lokalizacja - Okolice ulic Szaserów i Wspólnej Drogi - dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

172 000 zł49 m² 3 510,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy 2 pokojowe przestronne i jasne mieszkanie z loggią do odświeżenia w bardzo dobrej cenie. Blok po remoncie, ocieplony. Teren wokół budynku bardzo zadbany, dużo zieleni. Cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

808 700 zł79 m² 10 236,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

289 000 zł110 m² 2 627,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Do zakupienia w drodze przetargu. Wolne. Mieszkanie dwupoziomowe, 5-pokojowe, aneks kuchenny, łazienka z wc, garderoba, przedpokój, pow. 109,5 mkw., piętro 4/4 oraz poddasze, blok z 2001 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

195 000 zł63 m² 3 109,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Pierwszym Piętrze we Włocławku - Osiedle Południe, powierzchnia użytkowa 62,71 mkw. Oferowane mieszkanie składa się 3 oddzielnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cyrklowa

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.38m2ul.Cyrklowa usytuowane na 4-piętrze w budynku 5-piętrowym z windą. Kuchnia widna z zabudową. Łazienka glazura,terakota. Blok po remoncie,monitoring.Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

409 642 zł46 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kameralna inwestycja na Dolnym Mokotowie składająca się z jednego 4 piętrowego budynku, w którym znajdują sie 29 mieszkań- dwupokojowe o powierzchni ok. 46 m2 i trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

154 126 zł31 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkania W MDM! Nasza inwestycja to oferta dla Klientów przywiązujących wagę do wygód miejskiego życia a jednocześnie ceniących spokój i bliskość natury. Osiedle zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

191 000 zł44 m² 4 340,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

#Dwa pokoje na Bartodziejach w bloku z cegły Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze bloku z cegły o powierzchni 44m2. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

330 000 zł55 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne bardzo ustawne 2 pokoje+kuchnia Mieszkanie po generalnym remoncie przygotowane do indywidualnego wykończenia (zrobione podłogi oraz gładź i malowanie) układ: bardzo ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

376 852 zł54 m² 7 036,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe mieszkania w zaciszu na Wilanowie! Inwestycja położona jest w bezpośrednim otoczeniu pięknych terenów zielonych ze stawami i zabytkami architektonicznymi na czele z wilanowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rudnickiego

Łódź,łódzkie

185 000 zł48 m² 3 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzien dobry mamy do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe na ulicy Lucjana Rudnickiego, bezpośrednio przy Parku Podolskim. - powierzchnia całkowita 47,22 m, ekspozycja okien wschód-zachód. - pokoje 17m,9m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zalesie

Wrocław,dolnośląskie

1 380 000 zł172 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Promocja- ostatnie wolne mieszkanie - Obniżona cena z 1 533 000zł na 1 380 000zł Rezydencja w prestiżowej willi znajduje się na Zalesiu, w renomowanej dzielnicy Wrocławia, graniczącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

309 487 zł41 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48m2 3-pokoje ul.Starego Doktora usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku w budownictwie typu rama H, na zielonym, cichym osiedlu na Marysinie Wawerskim. Grunty uregulowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

441 143 zł67 m² 6 550,01 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na projekt składają się trzy sekcje budynków mieszkalnych, w których podstawę tworzy parter o wysokości 5 metrów. Nad nim zaprojektowano 3 sekcje budynków mieszkalnych o zmiennych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 042 990 zł112 m² 9 280,92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Unikatowy charakter jaki ma mieszkanie dwupoziomowe, podwójna wysokość w salonie 5,80m, aluminiowa stolarka okienna, przeszklenia okien na dwa piętra, schody na wyposażeniu, 2 łazienki. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Anin

Warszawa,mazowieckie

345 130 zł54 m² 6 432,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Odetchnij wśród zieleni Anin to miejsce z klimatem. Nowoczesny budynek zlokalizowany jest wśród zieleni i niskiej zabudowy. Można tu odetchnąć od miejskiego pośpiechu i zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł29 m² 5 763,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Urocze 30 metrów na terenie ogrodzonym. Łazienka z wc - 4,5 m2 Kuchnia z nowoczesną zabudową i płytą indukcyjną - 4,5 m2 Pokój dzienny - 17,43 m2 Duży balkon 7m2 Niski czynsz tylko 328.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miodowa

Kraków,małopolskie

360 000 zł67 m² 5 373,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowa oferta - mieszkanie W sercu dzielnicy kazimierz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

255 000 zł53 m² 4 771,71 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,44m2 na III piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Bronowice. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Targówek

Warszawa,mazowieckie

207 774 zł29 m² 7 176,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Osiedle położone jest na Targówku Mieszkaniowym. Sprawną komunikację umożliwia pobliski Most Gdański, a planowany przystanek metra Trocka pozwoli na dotarcie do centrum w kilka minut! Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gubinowska

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

| przestronna kawalerka na parterze z ogródkiem- stary Wilanów ul. Gubinowska. Blok z końca lat 70-tych, po termomodernizacji i wymianie instalacji. Mieszkanie bardzo słoneczne- okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

256 000 zł46 m² 5 544,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania nowe 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w kamienicy w północnej części Pruszkowa. Okolica szybko rozwijająca się, pełna infrastruktura: szkoły, przedszkola, szpital, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Życzliwa

Łódź,łódzkie

289 000 zł78 m² 3 705,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa.POBIERAMY MINIMALNĄ PROWIZJĘ OD SPRZEDAJĄCEGO WIĘC GWARANTUJEMY IŻ PRZY NASZEJ OBECNOŚCI WŁAŚCICIEL JEST.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

203 731 zł31 m² 6 479,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z balkonem w nowym apartamentowcu z 2016 roku. Nieruchomość położona jest w bardzo zielonej okolicy. Inwestycja powstała w celu zapewniania wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

363 700 zł42 m² 8 763,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Spokój I cisza. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celulozowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

174 560 zł55 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne Mieszkanie Deweloperskie 54,55 mkw w Bloku Mieszkalnym Wielorodzinnym nr 1. Nowe mieszkanie M-3, zlokalizowane na parterze w budynku wielorodzinnym przy ul. Celulozowej, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

461 600 zł67 m² 6 910,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z ciekawymi mozliwosciami aranżacyjnymi! - opcja przerobienia na 4 pokoje. Tylko teraz bezkonkurencyjna cena! Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

159 000 zł32 m² 5 031,65 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Prowizję płaci sprzedający! Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,6m2, w bloku, okolice Rejtana. Mieszkanie znajdujące się na 8 piętrze składa się: 1 pokoju kuchni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

711 000 zł88 m² 8 053,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

147 000 zł48 m² 3 062,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podzamcze, o powierzchni 48m2. Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Składa się z dwóch przestronnych pokoi, łazienki z wc, kuchni,.