dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 264 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł66 m² 4 564,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego na osiedlu Rybaki, przy ul. Bydgoskiej. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w 5 piętrowym bloku z cegły z 1993 r. Całkowity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

903 064 zł58 m² 15 680,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Luksusowy Apartamentowiec składający się z mieszkań znajdujących się na siedmiu kondygnacjach kamienicy. Okolica ze swoimi terenami zielonymi to wymarzona lokalizacja ludzi aktywnych. To tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Żerań

Warszawa,mazowieckie

673 120 zł101 m² 6 692,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy usytuowany w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zacisznej części warszawskiej Białołęki, w okolicy malowniczego Kanału Żerańskiego! ? W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

233 000 zł67 m² 3 477,61 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu ładne 3 pokojowe mieszkanie. Lokal znajduje się na 4 piętrze zadbanego wieżowca na osiedlu Zabobrze II. Powierzchnia mieszkania wynosi 67m2 a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

150 000 zł34 m² 4 435,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1 pokojowe | 33,82 m2 | ul. Staszica | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 33,82 m2. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze z północno wschodnią ekspozycją w III piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

209 000 zł50 m² 4 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Nabywca nie pokrywa wynagrodzenia pośrednika. Koszt wynagrodzenia ponosi Sprzedający. Gdynia Oksywie - na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie. Lokalizacja - Oksywie to dzielnica oddalona ok 7km od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

410 550 zł48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kameralna inwestycja na Dolnym Mokotowie składająca się z jednego 4 piętrowego budynku, w którym znajdują sie 29 mieszkań- dwupokojowe o powierzchni ok. 46 m2 i trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Białołęce. 4 piętro w budynku 9 piętrowym.Własność. Pod blokiem pętla autobusowa - bezpośrednie połączenie ze stacją metra Młociny (20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bernadowo

Gdynia,pomorskie

261 000 zł41 m² 6 305,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 42 m2 2 pokoje z możliwością przerobienia nawet na 3 pokoje! Idealne na start dla Młodych lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

414 428 zł55 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Najszerszy wybór rozkładowych mieszkań 2- i 3- pokojowych! Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją na Wilanowie, gdzie oddanie jest przewidziane już w IV kwartale 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie o pow. 53 m2 w Warszawie, usytuowane na 2 piętrze. Aktualny układ lokalu to 2-pokojowe przestronne mieszkanie (oddzielna łazienka, i oddzielne wc). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Stara Iwiczna

Stara Iwiczna,mazowieckie

299 900 zł53 m² 5 647,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z balkonem na granicy Piaseczna i Starej Iwicznej. Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 53,10 m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 509 200 zł86 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kameralny budynek w Centrum miasta w wyjątkowym stylu i położeniu blisko wszystkich udogodnień Miasta w najbliższym otoczeniu. Lokalizacja: -Centrum Miasta; -Blisko duże arterię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

199 000 zł38 m² 5 223,10 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam gorąco dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,1 m2 usytuowane na 12 piętrze bloku położonego na Oś. Kosmonautów. Mieszkanie posiada dwa samodzielne, ustawne pokoje (pow. 16 i 11 m2)z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

150 000 zł37 m² 4 054,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Doskonała inwestycja - najbardziej poszukiwana lokalizacja pod wynajem! Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży kawalerki,usytuowanej przy Szosie Chełmińskiej,na 3 piętrze,w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł55 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na Wzgórzu Wolności w nowym budownictwie. Powierzchnia mieszkania 55m2, dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie czyste, zadbane, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Sosnowiec,śląskie

160 000 zł60 m² 2 689,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 59,5 m kw położone na 7 piętrze. W skład mieszkania wchodzą 3 nieprzechodnie pokoje, widna kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

207 555 zł46 m² 4 515,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kameralne i nowoczesne osiedle na Gumieńcach, oferujemy mieszkanie 2 pokojowe o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Dzięki zastosowaniu energooszczędnych materiałów, nasze lokale są tanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

160 000 zł72 m² 2 216,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M-5 w bardzo dobrej lokalizacji o pow. 70,2 m2 na os. Sikorskiego w Żorach ( układ szwedzki)-kuchnia z oknem, cztery niezależne pokoje łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dźbów

Częstochowa,śląskie

130 000 zł52 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Dźbów na 2 piętrze w bloku z odnowioną elewacją. Schludne otoczenie.Blisko centrum handlowe, przychodnia i przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

373 575 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Miejsce przyjazne dla mieszkańców Nowy, kameralny budynek na Pradze Południe w sąsiedztwie Ronda Wiatraczna. Lokalizacja - druga linia zabudowy niedaleko Ronda Wiatraczna - bliskość Waszyngtona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Częstochowa,śląskie

44 000 zł34 m² 1 294,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie w kamienicy w dzielicy Raków. o pow. 34 m.kw. Lokal do generalego remontu.Media : energia, woda, kanalizacja - instalacje doprowadzone do punktu. W budynku brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

352 000 zł54 m² 6 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa oferta! Na sprzedaż mieszkanie w okolicy ul. Rybnickiej / Opolskiej. Mieszkanie ulokowane na 2 piętrze 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

237 323 zł33 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nowa,wyjątkowa inwestycja dla osób pragnących mieszkać w centrum stolicy, a jednocześnie doceniających otoczenie licznych parków i miejsc rekreacji na Woli. Przy al. Prymasa Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł55 m² 5 072,73 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania bardzo przestronne jasne mieszkanie na trzecim piętrze w wieżowcu w Warszawie, w dzielnicy Targówek. Mieszkanie składa się z trzech pokoi. Okna wychodzą na płn.wsch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górzysta

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

60 000 zł37 m² 1 629,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Nieruchomości Twoje-M oferują Państwu M-2 w centrum miasta, na 3p/4. Pow. 36,81m 2 do tego piwnica 4m 2. Do mieszkania prowadzą podwójne drzwi wejściowe : metalowe i drewniane. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

119 000 zł35 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o pow. 35 m2 w Żorach na os. Ks. Władysława. Mieszkanie po generalnym remoncie : na ścianach gładź, na podłogach panele i kafle, sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

399 000 zł106 m² 3 764,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Śliczne Nowocześnie urządzone dwupoziomowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. Poziom pierwszy, widny salon z balkonem w pełni wyposażona otwarta widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Mosina

Mosina,wielkopolskie

299 000 zł55 m² 5 444,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o pow. całkowitej 54,92 m2 w budynku dwulokalowym w stanie deweloperskim w Mosinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

740 775 zł99 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Inwestycja położona w Centrum warszawskiej Woli , bardzo dobrze skomunikowania z resztą miasta. Cechuje ją nowoczesność i najwyższy standard wykończenia. W ofercie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

300 000 zł58 m² 5 172,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedanie w Ząbkach mieszkanie o pow.58 m2 usytuowane na 4 piętrze, w bloku jest winda. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, sypialni, widnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 125 750 zł142 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1993

Dwupoziomowy apartament (142,5 m2) na starym Mokotowie. Poziom I (ok. 90 m2): salon z kominkiem połączony z kuchnią i jadalnią, sypialnia, gabinet i łazienka. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

237 300 zł47 m² 5 050,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Osiedle położone jest w podwarszawskich Ząbkach w otoczeniu lasów i willowej zabudowy jednorodzinnej. Jest to oferta dla klientów ceniących sobie wygody miejskiego życia, jaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik bardzo ładne I zadbane mieszkanie Z balkonem. Bardzo ładne mieszkanie z balkonem składające się z pokoju dziennego z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

199 000 zł63 m² 3 158,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Numer oferty w biurze 4477. Mieszkanie po generalnym remoncie! Do sprzedania bardzo ustawne, zadbane, słoneczne mieszkanie typu M-4 o powierzchni 63 m2, znajdujące się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

285 000 zł59 m² 4 849,41 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i atrakcyjnego mieszkania 3 pokojowego o wysokim standardzie usytuowanego na 1 piętrze wieżowca przy ulicy Pułaskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Głuchowo

Głuchowo,wielkopolskie

209 999 zł47 m² 4 451,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Z ogródkiem W programie MDM 0% - wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający Polecam do sprzedaży nowe, zamknięte osiedle mieszkań w Głuchowie-Rosnowie gm. Komorniki. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Puławy

Puławy,lubelskie

211 130 zł49 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja W puławach! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,10m2 na III piętrze nowoczesnego budynku w Puławach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,80m2, od strony zachodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

225 000 zł44 m² 5 113,64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne, ustawne mieszkanie, jasna kuchnia, balkon, do mieszkania przynależy piwnica. Blok ocieplony oraz wyremontowana klatka schodowa. Dużo zieleni, w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, płac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

717 895 zł49 m² 14 588,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drzymały

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

261 000 zł57 m² 4 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik nowe, bardzo ładne Z balkonem, miejscem postojowym I komórką. Mieszkanie: bardzo zadbane i ładne mieszkanie składające się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij