dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

549 000 zł43 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z| widokiem na las - Gdynia Witomino, ul. Nauczycielska. Spółdzielczo - własnościowe prawo do lokalu - idealne na obcokrajowców Na sprzedaż oferuję jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

255 000 zł34 m² 7 423,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Kuchnia po remoncie, wyposażona w nowoczesny sprzęt agd oraz nowe meble, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż, kamieniec wrocławski. 10 km od granic Wrocławia. Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Kamieńcu Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Stargard,zachodniopomorskie

389 000 zł58 m² 6 730,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem położone na III piętrze niskiego bloku na Os. Chopina w Stargardzie, w rejonie ul. Wieniawskiego. Powierzchnia użytkowa 57 m2. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

650 000 zł56 m² 11 607,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 10. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Piaski Nowe w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogalskiego

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł60 m² 12 562 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na Gocławiu, w spokojnej i zielonej okolicy. Idealne dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji, w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł48 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do odkrycia potencjału mieszkania zlokalizowanego w sercu atrakcyjnej dzielnicy Pomorzany, wzgórze Hetmańskie. Ta funkcjonalna, dwupokojowa nieruchomość o powierzchni 47,88 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Radom,mazowieckie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferuję jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku na osiedlu XV-Lecie przy ul. Sowińskiego. To miejsce, które łączy wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Witkowo

Witkowo,wielkopolskie

279 000 zł55 m² 5 072,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m (w tym piwnica), położone przy ul. Słowackiego w Witkowie, to idealna propozycja dla rodzin, osób pracujących zdalnie, singli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Lubin,dolnośląskie

494 000 zł60 m² 8 233,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Krzemienieckiej. Nieruchomość o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gdyńska

Chwaszczyno,pomorskie

1 349 000 zł240 m² 5 620,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż - Dom jednorodzinny w Chwaszczynie Dom: przestronny, starannie wykończony dom jednorodzinny o powierzchni 240 m2, położony na działce 625 m2. Gotowy do wprowadzenia, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

899 580 zł72 m² 12 413,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

582 500 zł47 m² 12 483,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zacznij zarabiać pasywnie dzięki nieruchomości którą można oddać w zarządzanie krótkoterminowe z przewidywaną stopą zwrotu 6% w skali roku. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

279 000 zł42 m² 6 564,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze położone przy ul. Kopernika 25 w odrestaurowanej kamienicy. Idealne pod wynajem długoterminowy - bliskość do korporacji, politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

760 000 zł52 m² 14 615 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie położone na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul. Obozowej w Krakowie. Mieszkanie o metrażu 52m2 składa się z 26,44m2 salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł55 m² 10 345,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie - 55 m , wysoki parter, gaj, ul. Śliczna. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora szukającego mieszkania z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 38 m2, zlokalizowane w os. Kazimierzowskim w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku z winda. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

520 000 zł17 m² 30 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, na pierwszym piętrze, w samym centrum Starego Miasta w Krakowie, zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skowieszyńska

Puławy,lubelskie

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apatrament mieszczący się na terenie Rezydencji "sosnowa" przy ul. Skowieszyńskiej 61 w Puławach. Apartament o powierzchni 43 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61 m² 9 983 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej Lagunie Przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

790 000 zł85 m² 9 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż! 2 poziomowe mieszkanie w Goleniowie! zlokalizowane na 3 piętrze w wielorodzinnym bloku. piętro A - przestronny salon z aneksem kuchennym, - przedpokój, - wc. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie z pięknym widokiem, usytuowane na 10. piętrze nowoczesnego budynku z nową windą. Mieszkanie idealne zarówno dla rodzin, jak i inwestorów. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościelna

Poznań,wielkopolskie

1 249 000 zł83 m² 15 048,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestrzeń, która robi różnicę Centralnym punktem mieszkania jest komfortowo zaprojektowana strefa dzienna, obejmująca: salon, część jadalnianą, aneks kuchenny. Balkon Salon dający poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

379 000 zł51 m² 7 431,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Nieruchomość w fazie Rezerwacji! To wyjątkowo ustawne mieszkanie o powierzchni 51 m położone jest na drugim piętrze, na jednym z najbardziej poszukiwanych osiedli jakim jest Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 48m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Waryńskiego

Poznań,wielkopolskie

529 000 zł52 m² 10 212,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Poznań, ogrody, ul. Waryńskiego 7. Komunikacja miejska, ale również tereny zielone na wyciągnięcie ręki. Na sprzedaż M3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł26 m² 16 274,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z loggią na nowym osiedlu Miasto Moje | Marywilska 64b, białołęka Lokalizacja: warszawa, białołęka - ul. Marywilska 64b Powierzchnia: 25,5 m Cena: 415 000 zł Liczba pokoi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sympatyczna

Rzeszów,podkarpackie

614 000 zł51 m² 11 929,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na wyłączność komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,24 m , położone przy ul. Sympatycznej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krośnieńska

Jelenia Góra,dolnośląskie

647 736 zł66 m² 9 848,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie 3-pokojowe mieszkanie numer A-1-2, na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

457 000 zł37 m² 12 351,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w os. Kazimierzowskim w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 37 m2. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

835 000 zł62 m² 13 520,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Proponujemy Państwu przestronne, nowoczesne mieszkanie położone w Krakowie /złocieniu. Mieszkanie praktycznie nowe, budynek z 2021r. składa się z 2 sypialni, salonu z klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Milaty

Cieszyn,śląskie

360 000 zł63 m² 5 692,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam do sprzedaży mieszkanie w Cieszynie na oś. Bobrek Zachód o powierzchni 63,24 m2 z balkonem na południowo-wschodnią stronę, usytuowane na 4 piętrze. Opis mieszkania: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szukasz mieszkania ze świetnym potencjałem inwestycyjnym i szybkim dojazdem do centrum? Jeśli tak, ta oferta jest idealna dla Ciebie! Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Tarnów,małopolskie

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w Tarnowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej o powierzchni 48 m2 na osiedlu Legionów hd, na ostatnim 4 piętrze gwarantujące większą prywatność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

512 364 zł50 m² 10 274 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Wojska Polskiego

Nowa Ruda,dolnośląskie

300 000 zł63 m² 4 729,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam słoneczne mieszkanie 4 pokojowe na I piętrze - Nowa Ruda Słupiec ul. Wojska Polskiego 4

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł35 m² 11 685,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią i dużym tarasem o powierzchni 34,5 m2 na wysokim parterze 10 piętrowego bloku na Kozanowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Swobodnej położone na wygodnym I piętrze w niskim bloku. Mieszkanie po generalnym remoncie przy użyciu wysokiej klasy materiałów wykończeniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

829 000 zł57 m² 14 646,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje na prokocimiu! po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Teligi, dzielnica Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

569 000 zł30 m² 18 947,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

N sprzedaż komfortowy słoneczny apartament w Międzyzdrojach o pow.30,03m2 z balkonem ,na 11 piętrze jedenastopiętrowego nowego budynku BALTICUS przy Promenadzie Gwiazd, 50m od plaży.