dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawisińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

185 000 zł49 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego na Skarpie, na ul. Stawisińskiego. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Całkowity metraż mieszkania wynosi 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

164 000 zł48 m² 3 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim przy ul. Dąbrówki, usytuowane na pierwszym piętrze. Powierzchnia 48m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sabały

Warszawa,mazowieckie

466 056 zł58 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kameralna, 4-piętrowa inwestycja, w której znajdują się 23 mieszkania. Doskonale zaplanowane rozkłady o metrażach od 38 do 78 m2, pozwalają na realizację nawet najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Ludowej

Toruń,kujawsko-pomorskie

290 000 zł51 m² 5 733,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam państwu w pełni wykończone i urządzone mieszkanie na drugim pietrze w dwupiętrowym bloku z 2009 roku. Nieruchomość składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

363 000 zł70 m² 5 185,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam trzy pokojowe pokojowe, rozkładowe i słoneczne mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły z 2001 roku znajdujące się przy ul. Wybickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

458 000 zł67 m² 6 829,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedsprzedaż! 0% prowizji i podatku pcc! Nowoczesny sześciopiętrowy budynek zlokalizowano w atrakcyjnej lokalizacji na Woli. Nasza inwestycja została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Sprzedam mieszkanie Saska Kępa. Ul. al. Stanów Zjednoczonych 2 Pokoje 47 mkw na Pradze Południe. Mieszkanie 47,7m2 w bloku przy Alei Stanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gajkowicza

Warszawa,mazowieckie

237 800 zł32 m² 7 431,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o pow.32 m2 w Warszawie usytuowane na parterze w bloku z 1980 roku. Mieszkanie do częściowego remontu i własnej aranżacji. Parter,możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Gocław

Warszawa,mazowieckie

674 357 zł83 m² 8 077,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Osiedle podzielone zostało na dwa etapy. Układ budynków zaprojektowano w ten sposób, aby tworzyć dla mieszkańców wewnętrzne dziedzińce wyróżniające się ciekawa aranżacja części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

293 499 zł40 m² 7 337,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40 m2 w okolicy ul. Gagarina. Mieszkanie wykończone materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 403 300 zł140 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedsprzedaż Ostatni etap! 0% prowizji i podatku pcc! Przedstawiamy Państwu ostatni etap cieszącej się ogromną popularnością inwestycji w Wilanowie. Osiedle posiada największą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mydlice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

158 000 zł64 m² 2 468,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! okazja. Oferujemy do sprzedaży, ładne 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku 8-piętrowym, położone w Dąbrowie Górniczej Mydlice - Legionów Polskich. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

115 000 zł46 m² 2 478,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| szanowni Państwo. Oferuję do sprzedaży, słonecze mieszkanie 3 pokojowe, znajdujące się w Bytomiu Szombierkach. Lokal składa się z: trzech pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

2 370 000 zł557 m² 4 254,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:14

 

Rok budowy:1920

Przy zakupie tej nieruchomości, weekend W zakopanym dla 4 osób gratis! Primo House gwarantuje pełną obsługę kredytową wraz z wyceną i ubezpieczeniem nieruchomości gratis! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

202 000 zł24 m² 8 312,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idelna na start lub pod zakup inwestycyjny Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jawor

Jawor,dolnośląskie

150 000 zł50 m² 3 030,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ustawne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe o pow49,5 m2 usytuowane na czwartym piętrze budynku spółdzielczego wybudowanego w roku 1979. Na powierzchni 49,05m2 znajdują się: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

627 646 zł79 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Ostatnie dostępne mieszkania. Promocyjne ceny! Wprowadź się w tym roku i zamieszkaj na Mokotowie! Wejdź na budowę i obejrzyj dostępne mieszkania! Oferujemy Państwu nowoczesny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

145 000 zł30 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do nabycia zadbaną kawalerkę na piątym piętrze wieżowca na osiedlu Bartodzieje (okolica Kołobrzeskiej). Mieszkanie do zamieszkania, nie wymaga nakładów finansowych, okna pcv, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł57 m² 7 267,95 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do zakupu komfortowe, jasne, ciepłe, ciche mieszkanie z miejscem postojowym na terenie osiedlowym na Białołęce. Postawione przy ulicy Aluzyjnej po roku 2000 osiedle jest zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

234 090 zł32 m² 7 211,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie od dewelopera! Bez prowizji i podatku pcc! Nasza inwestycja inspirowana jest muzycznym klimatem. Wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego, jest doskonale połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł77 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Piętro: IV/IV. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 77m2, usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku z 2008 roku. Mieszkanie położone na spokojnym osiedlu Zimowit, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Środkowa

Warszawa,mazowieckie

438 639 zł60 m² 7 290 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera Sprzedam nowe mieszkanie w kamienicy Praga Północ, ul. 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł60 m² 2 316,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie w Wałbrzychu, w bardzo dogodnej lokalizacji, dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie o powierzchni 60 m2 na które składają się 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

296 000 zł54 m² 5 451,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania mieszkanie o pow. 54,3 m2 na Białołęce w usytuowane na 2 piętrze w budynku z 2004 roku. Mieszkanie składa się z: - duży pokój (20m2) z wyjściem na balkon (4m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł34 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Cicha, słoneczna kawalerka mieszkanie o powierzchni 34 m2 na nowym osiedlu , w 2- piętrowym budynku z cegły. W mieszkaniu znajduje się: salon z aneksem kuchennym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

210 000 zł48 m² 4 329,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilna sprzedaż! Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze bloku, znajdującego się przy ul. Mikołajczyka. Łączna powierzchnia nieruchomości to 48,5m2, a składa się na nią trzy pokoje (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

239 604 zł29 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio od dewelopera 0%prowizji brak podatku od czynności cywilno prawnych promocja! Promocja ma na celu zaoferowanie klientowi, który zakupi lokal mieszkalny, równowartość kwoty 12 rat kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siewierz

Siewierz,śląskie

195 000 zł30 m² 6 446,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej kamienicy, w powstającej od podstaw dzielnicy Siewierza - Jeziornej. O inwestycji Siewierz Jeziorna to wyjątkowy projekt samodzielnej dzielnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Gdynia,pomorskie

365 000 zł43 m² 8 488,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie gdynia kamienna góra - dwupokojowe, dwustronne (wsch-zach), świetna lokalizacja! lokalizacja - urokliwa i kameralna uliczka przebiegającej u podnóża Kamiennej Góry, prostopadła do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bożepole Wielkie

Bożepole Wielkie,pomorskie

95 000 zł46 m² 2 047,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie spełnia warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 31 134,98 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 73 865,02.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

541 300 zł76 m² 7 128,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc tylko teraz zaoszczędź aż 45 000zł! Kup mieszkanie bez podatku vat! Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzymowskiego

Białystok,podlaskie

282 000 zł85 m² 3 317,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Polecamy Państwu Przedstawiam duże mieszkanie o powierzchni 85m2 na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Mieszkanie składa się z dużego salonu z wyjściem na obszerny balkon, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Mosina

Mosina,wielkopolskie

280 000 zł59 m² 4 756,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wynagrodzenie pośrednika pokrzywa sprzedający. Polecam do sprzedaży mieszkanie o pow. całkowitej 58,87 m2 w stanie deweloperskim znajdujące się w apartamentowcu z czterema lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

165 000 zł29 m² 5 670,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na sprzedaż - Gdynia Cisowa. Lokalizacja - Dzielnica bardzo wygodnie skomunikowana (w promieniu ok 500m mieszczą się przystanki autobusowe oraz stacja Szybkiej Kolei Miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Odrodzenia

Katowice,śląskie

139 500 zł37 m² 3 770,27 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie jedno pokojowe położone w Katowicach Ochojcu. Nieruchomość zlokalizowana na 5 piętrze o powierzchni 37 m2, z przynależna piwnicą i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

119 000 zł31 m² 3 851,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! 0% podatku pcc, 0 zł dodatkowych opłat, 0 zł za uzyskanie kredytu na zakup. Nowe mieszkania o wysokim stanie deweloperski w Koszalinie przy ul. Generała Józefa Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mistrzejowice, os. Bohaterów Września Przy parku, w zacisznej części osiedla do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone na poddaszu na IV piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

227 000 zł57 m² 3 982,46 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 57m2, usytuowane na 8 piętrze na osiedlu Wyżyny. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, wc - oddzielne. Z największego pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

208 444 zł33 m² 6 240,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! 0% podatku pcc! MDM! Oferujemy Państwu mieszkania zlokalizowane w Warszawie- żeraniu. Lokal znajduje się w kameralnym cztero-piętrowym apartamentowcu. *wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

827 276 zł83 m² 9 917 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym atutem jest fakt, że apartamenty na wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

175 000 zł63 m² 2 791,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta nie publikowana na stronach www W celu szczegółów proszę o kontakt telefoniczny z naszymi doradcami. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij