dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł66 m² 7 525,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowy lokal W centrum poznania, czytelny adres. Na sprzedaż lokal o powierzchni 66,31m2, położony na 2 piętrze w apartamentowcu z 2010r. przy ul. Garbary 95, (starówka, stare Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

3 232 060 zł124 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycja mieści się w dzielnicy Śródmieście. Jest to wyremontowana kamienica łącząca w sobie elementy neorenesansowe, w części historycznej z akcentami modernistycznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Chojny-Dąbrowa

Łódź,łódzkie

110 000 zł27 m² 4 042,63 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Oferujemy mieszkanie 27,21 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu jedenastopiętrowym na Dąbrowie. Okna wymienione na pcv, podłogi w linoleum, wymieniona instalacja elektryczna, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ochota

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł71 m² 14 084,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prestiżowy i elegancki apartament na zamkniętym osiedlu (ochrona i monitoring) w budynku z 2013 r. Apartament został luksusowo wykończony z dużą dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Księże Wielkie

Wrocław,dolnośląskie

255 304 zł46 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Księże Wielkie. Okna wychodzące na wschód, z widokiem na inne budynki,zieleń. Wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podczele

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

323 449 zł45 m² 7 173,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartamenty Z kompleksem basenów. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,09m2: pokój z aneksem kuchennym 29,67 m.kw, łazienka 4,78 m.kw, sypialnia 10,64 m.kw. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Kamienica

Bielsko-Biała,śląskie

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Warunki zakupu takie same jak U dewelopera! Oferujemy do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim, 2-poziomowe o powierzchni około 100 mkw położone w nowym budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miętowa

Gdynia,pomorskie

550 000 zł140 m² 3 939,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Nowy atrakcyjny dom jednorodzinny dwulokalowy Oferujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny składający się z dwóch niezależnych segmentów, posadowiony na działce o pow. 369 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

355 444 zł44 m² 8 003,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

0% prowizji i podatku pcc! Prezentujemy Państwu nową inwestycję zlokalizowaną na Mokotowie. Nasza inwestycja została zaprojektowana z myślą o ludziach młodych, ceniących dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pułaskiego

Ropczyce,podkarpackie

112 000 zł31 m² 3 612,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkania na kameralnym Osiedlu Północ w Ropczycach. 0% podatku pcc, 0% wynagrodzenia dla biura Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność przedstawić kolejny już etap inwestycji na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

229 000 zł34 m² 6 789,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Duża kawalerka ( 34 m2 ) na bardzo wysokim parterze w kamienicy. Cicha, spokojna okolic. Możliwość zrobienia dwóch osobnych pokoi. Mieszkanie składa się z pokoju ( ok. 14,5 m2 ), osobnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

481 732 zł58 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja powstaje w południowej części dzielnicy Mokotów. To właśnie ten fragment miasta przeżywał w ciągu ostatnich 20 lat dynamiczny rozwój. Nowoczesne budynki biurowe, rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

204 990 zł48 m² 4 270,63 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Uwaga! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim z balkonem. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe o powierzchni 48m2, usytuowane na 7 piętrze(w bloku jest winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

247 182 zł32 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio od dewelopera 0%prowizji brak podatku od czynności cywilno prawnych promocja! Promocja ma na celu zaoferowanie klientowi, który zakupi lokal mieszkalny, równowartość kwoty 12 rat kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Gdynia,pomorskie

270 000 zł43 m² 6 279,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 położone na niskim parterze w 3 piętrowym budynku z lat 60-tych w Gdyni w dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana (na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

249 000 zł56 m² 4 422,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie o powierzchni 56,3m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Rozkład pomieszczeń: - 3 niezależne pokoje, - kuchnia, - łazienka z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

258 500 zł37 m² 6 900,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Możliwość zwrotu podatku vat Apartamenty już od 156 600 netto 21m2 Cena za apartament 37,46m 258 000zł netto Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

291 384 zł40 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Powstająca inwestycja to pięciopiętrowy blok mieszkalny z dużym garażem podziemnym oraz powierzchnią komercyjną. Na każdej kondygnacji znajdować się będzie 14 mieszkań. W garażu będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

338 231 zł50 m² 6 761,92 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedsprzedaż! 0%prowizji i podatku pcc! Oferujemy Państwu przedsprzedaż mieszkań zlokalizowanym w w centrum stolicy, w otoczeniu parków, przy al. Prymasa Tysiąclecia. Nasza inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł37 m² 3 216,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne, przytulne i słonezne mieszkanie na Piaskowej Górze. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem, przedpokoju, łazienki z wc oraz balkonu. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

270 000 zł43 m² 6 279,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowoczesnym budownictwie, w 3-letnim bloku, wykończone w bardzo wysokim standardzie, składające się z 2 pokoi, aneksu, przedpokoju oraz łazienki i dużego tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Bytom,śląskie

155 000 zł64 m² 2 421,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64 m kw. w Bytomiu Miechowicach. Mieszkanie w tym roku przeszło gruntowny remont. Instalacja elektryczna po wymianie. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurpiowska

Gdynia,pomorskie

548 000 zł80 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nabywca nie pokrywa wynagrodzenia pośrednika. Koszt wynagrodzenia ponosi Sprzedający. Mieszkanie Gdynia Orłowo! Lokal o powierzchni 80 m2 z ogródkiem i miejscem postojowym - parter budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

215 000 zł63 m² 3 429,03 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 3-pokojowe po remoncie,os.PRZYJAŹNI Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze wysokiego budynku na os. Przyjaźni. Na metrażu 62,70m2 rozmieszczono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

197 916 zł29 m² 6 741,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości primo house prezentuje do sprzedaży nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim na Żabińcu. Żabiniec to osiedle funkcjonalnych mieszkań, które zaprojektowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł101 m² 4 940,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 101 m² w kamienicy - doskonała lokalizacja „na Starówce”. Istnieje możliwość wydzielenia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

605 346 zł95 m² 6 350,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości primo house prezentuje do sprzedaży nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim na ulicy Sosnowieckiej. Bronowickie Ogrody to inwestycja inna niż wszystkie. To zachwycająca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kielasa

Gdańsk,pomorskie

465 000 zł130 m² 3 576,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni całkowitej 105m2, 86m2 powierzchni użytkowej. Dodatkowo jest możliwość aranżacji i zagospodarowania 25m2 (30m2 po podłodze) na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Łódź,łódzkie

132 000 zł32 m² 4 071,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy kawalerkę 32,42 m2, usytuowaną na pierwszym piętrze w 10 piętrowym wieżowcu. Mieszkanie po remoncie, wymienione okna na pcv jak i również instalacja elektryczna, pełny rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

188 000 zł48 m² 3 949,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przyjemne mieszkanie 47,6m w wieżowcu na 3 piętrze na osiedlu Błonie. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje 15,25m2 ,9,25m2 , 8,5m2, z dużego pokoju wchodzimy do najmniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

368 800 zł106 m² 3 495,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjny 3 pokojowy apartament o powierzchni 105,50 mkw położony na 1 piętrze na osiedlu budowanym w Świętej Katarzynie w systemie zabudowy szeregowej gdzie jeden dom (segment) składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

65 000 zł54 m² 1 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| b.N.WILLA. Do sprzedania mieszkanie na Sobięcinie. Składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. Lokal do remontu, ogrzewanie c.o. etażowe na węgiel, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mokotów dwupokojowe rozkładowe mieszkanie na kultowym osiedlu Dąbrowskiego; 3 min. od stacji metra Racławicka. 1 piętro z trzech, w budynku z cegły, z balkonem wychodzącym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

432 407 zł58 m² 7 464,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Inwestycję tą tworzy zespół 4 trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych z garażem podziemnym. Nowoczesna bryła architektoniczna budynków komponuje się z miejscowym krajobrazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

443 000 zł69 m² 6 420,29 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bardzo ładny 2 pokojowy apartament na wyjątkowym osiedlu w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego w najpiękniejszym zakątku Polanicy Zdroju. Apartament o pow.69 mkw położony na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalska

Gdańsk,pomorskie

278 205 zł33 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Prezentujemy bardzo interesujące niewielkie mieszkanie znajdujące się w bardzo zadbanym domu w samym Centrum Gdańska, nieopodal Starego Miasta. Mieszkanie pierwotnie składało się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

219 000 zł49 m² 4 469,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 usytuowane na II piętrze III piętrowego bloku, położonego w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

191 620 zł35 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0%prowizji i podatku pcc! Nasze osiedle zlokalizowane w Ożarowie Mazowieckim to zespół nowoczesnych budynków, które realizowane będą w 3 etapach. Na terenie osiedla przewidziane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

254 484 zł71 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 30 836,25 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

387 347 zł83 m² 4 690 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przy zakupie każdego mieszkania nasz klient otrzymuje weekend W 4 osobowym apartamencie W zakopanem! Mieszkania te są naszą propozycją odkrycia magii życia w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bliska

Warszawa,mazowieckie

332 263 zł39 m² 8 590,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kup nie płacąc podatku pcc i prowizji. Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu powstającym w sąsiedztwie parków na warszawskiej Woli. Doskonała komunikacja z centrum.