dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

72 000 zł25 m² 2 880 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 25 m2 położona na parterze w odnowionym i ocieplonym bloku w samym centrum miasta, jednakże z dala od hałasu i zgiełku dochodzącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

326 255 zł57 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości primo house prezentuje do sprzedaży nowoczesne mieszkanie (56,74 mkw) w stanie deweloperskim w powstającej malowniczej inwestycji mieszczącej się przy ul. Żabiniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Gocław

Warszawa,mazowieckie

504 192 zł65 m² 7 766,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Osiedle podzielone zostało na dwa etapy. Układ budynków zaprojektowano w ten sposób, aby tworzyć dla mieszkańców wewnętrzne dziedzińce wyróżniające się ciekawa aranżacja części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brynów

Katowice,śląskie

219 000 zł57 m² 3 867,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duże 56,62m 2 , wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze 4 piętrowego budynku w Katowicach w dzielnicy Ligota. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi - dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

96 000 zł42 m² 2 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m 2 na parterze kamiennicy na Podgórzu. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie. Wymieniono okna na pcv oraz wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Skorogoszcz

Skorogoszcz,opolskie

160 000 zł83 m² 1 936,34 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 82,63 m2, znajdujące się w domu wolnostojącym, na ładnej, około 14 arowej, zagospodarowanej działce zlokalizowanej w miejscowości Skorogoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

472 664 zł65 m² 7 245 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji brak podatku od czynności cywilno prawnych Mam przyjemność zaproponować państwu nasz jednoetapowy projekt powstający blisko Centrum Warszawy na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł56 m² 7 700,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ciekawe 2 pokojowe duże mieszkanie z możliwością adaptacji na 3 pokoje z aneksem kuchennym. Mieszkanie rozkładowe, usytuowane na parterze bloku w spokojnej części Żoliborza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mazurska

Gdańsk,pomorskie

191 000 zł27 m² 7 169,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Doskonale zlokalizowana kawalerka (26,64 m2)- gdańsk Brzeźno: 100 m do plaży zielone otoczenie pełna infrastruktura komunikacja miejska (autobus, tramwaj) Mieszkanie po generalnym remoncie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bożka

Bytom,śląskie

110 000 zł38 m² 2 913,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny położony na 4 piętrze bloku na osiedlu Arki Bożka. Mieszkanie o powierzchni 37,75 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamojska

Gdańsk,pomorskie

309 000 zł53 m² 5 830,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie o powierzchni 53m2. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Ekspozycja południowo zachodnia, dzięki czemu mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 64 m² w bloku, usytuowanego w dzielnicy Mokre. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont - m.in. wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Mława,mazowieckie

45 000 zł34 m² 1 330,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł125 m² 10 240 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Kamienica wybudowana w 1939r na starej Ochocie, kolonii Lubeckiego. Powierzchnia spółdzielczego własnościowego mieszkania wynosi 125 m2. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

229 000 zł47 m² 4 850,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe w wieżowcu wyremontowanym w 2008 r. (ocieplenie i elewacja) z pięknym widokiem na panoramę Szczecina. Mieszkanie bardzo ciepłe, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zacisze

Warszawa,mazowieckie

325 578 zł49 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji brak podatku od czynności cywilno prawnych Inwestycja oddana do użytku znajduje się zaledwie 6 km od Centrum Warszawy, do Dw. Wielńskiego i II Stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeleniogórska

Gdańsk,pomorskie

265 000 zł51 m² 5 196,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie położone przy zacisznej ulicy w dzielnicy Gdańsk-Ujeścisko. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, przychodnia, szkoła podstawowa, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Atłasowa

Białystok,podlaskie

235 900 zł49 m² 4 817,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje. II Piętro. Nowy Blok. Fasty. Mam do zaoferowania mieszkanie o pow 48,97m2 przy ul .Atłasowej w nowym budownictwie. W skład nieruchomości wchodzą 2 sypialnie ,salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołowska

Gliwice,śląskie

120 000 zł44 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania , do sprzedaży mieszkanie do remontu w Gliwicach, przy ul. Mikołowskiej. w bloku czteropiętrowym. Blisko znajduje się politechnika. Bardzo niski czynsz, tylko 250zł. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bema

Wrocław,dolnośląskie

237 130 zł34 m² 6 949,88 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie 34m2 z ogródkiem ok 50m2 składające się z sypialni, pokoju dziennego z aneksem, przedpokoju i łazienki. Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawrzyńca

Poznań,wielkopolskie

220 000 zł33 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż kawalerka 33m2. Mieszkanie znajduje się w kompleksie Bamberski Dwór, wejście od strony św.Wawrzyńca. Całość umeblowana, gotowa do zamieszkania od zaraz. Osiedle jest strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

449 224 zł46 m² 9 692 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

0% prowizji! 0% podatku pcc! Oferujemy Państwu mieszkanie w najpopularniejszej i najbardziej prestiżowej części Warszawy - na Mokotowie. Inwestycja została wybudowana w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

174 273 zł53 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 30 836,25 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łęczna

Łęczna,lubelskie

220 000 zł70 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie pow. 70 m2 położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w Łęcznej na os. Samsonowicza. Lokal mieszkalny składa się z 4 ustawnych, oddzielnych pokoi, dużego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

279 000 zł62 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 62 m² w bloku z 2008 r., usytuowanego w Centrum. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romea i Julii

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł62 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 62 m2 na 1 piętrze. Cena ofertowa: 330,000 zł. Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą możliwość zakupu na kredyt. W mieszkaniu znajdują się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

69 900 zł52 m² 1 344,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Śródmieściu o łącznej powierzchni 52 m2. Mieszkanie do częściowego remontu, 2 pokoje + pomieszczenie do adaptacji ok 20m z 2 okienkami (poddasze). Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

340 107 zł47 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 46.59 m2, 1-pokojowe na 3 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny hall z aneksem kuchennym, garderoba, łazienka, balkon. Osiedle to wyjątkowy projekt; atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

171 770 zł28 m² 6 097,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc Z dopłata MDM! Atrakcyjne Mieszkanie o powierzchni 28,16 m2 + duży balkon - kawalerka lub 2 pokoje na warszawskiej Białołęce, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wietora

Kraków,małopolskie

512 000 zł64 m² 7 947,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przy zakupie mieszkania, weekend W zakopanym dla 4 osób gratis! primo house oferuje państwu do sprzedaży mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowej kamienicy z 1930 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Żerań

Warszawa,mazowieckie

301 324 zł49 m² 6 201,36 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy usytuowany w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zacisznej części warszawskiej Białołęki, w okolicy malowniczego Kanału Żerańskiego! ? W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Trzy pokojowe przestronne M4 w bloku z płyty na Górnej w zielonej, spokojnej okolicy. Mieszkanie bardzo słoneczne o dużych ustawnych pokojach, oddzielna toaleta i wc, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kielasa

Gdańsk,pomorskie

298 000 zł66 m² 4 481,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Łostowice w Gdańsku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł55 m² 2 527,27 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55m2 usytuoawnie na 9 piętrze w budynku 10 pietrowym z windą przy ul.Grodzkiej na Podzamczu. Mieszkanie po remocie, widne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

297 927 zł47 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatne prezentacje. Kupując nie płacisz prowizji! Prowizję pokrywa deweloper. Pięciopiętrowy budynek mieszkalny wyposażony w windę. W ofercie posiadamy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

401 725 zł50 m² 8 050,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ostatnie dostępne mieszkania. Wprowadź się w tym roku i zamieszkaj w zielonej części Bielan! Wejdź na budowę i obejrzyj dostępne mieszkania! Oferujemy Państwu nowoczesny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Nietrzanowo

Nietrzanowo,wielkopolskie

46 100 zł45 m² 1 022,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie o pow. 45,08 m2 znajdujące się w budynku wielorodzinnym w miejscowości Nietrzanowo. Mieszkanie składa się z: - pokoju - kuchni - łazienki z wc Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłopska

Szczecin,zachodniopomorskie

268 000 zł56 m² 4 785,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem położone na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z cegły z 2004 roku o pow 56m (trzeci pokój zrobiony z kuchni,a kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

249 600 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,92m2 na VII piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 26,52, od strony zachodniej i północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

247 182 zł32 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio od dewelopera 0%prowizji brak podatku od czynności cywilno prawnych promocja! Promocja ma na celu zaoferowanie klientowi, który zakupi lokal mieszkalny, równowartość kwoty 12 rat kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

255 689 zł41 m² 6 299,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! 0% podatku pcc! MDM! Oferujemy Państwu mieszkania zlokalizowane w Warszawie- żeraniu. Lokal znajduje się w kameralnym cztero-piętrowym apartamentowcu. *wysoki standard wykończenia.