dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 106 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Jelenia Góra,dolnośląskie

444 703 zł37 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe miejsce w Jeleniej Górze Nowoczesne mieszkania 3182 m | Garaż podziemny i miejsca naziemne | Windy | Zieleń i pełna infrastruktura lokalizacja zabobrze, ul. Grunwaldzka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

683 215 zł46 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Cena Promocyjna! szczegóły - zadzwoń! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 1D104- pow. 45,70 m kw, znajdujące się na 1 piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł49 m² 19 551,90 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

We speak pl, ua, ru, eng Numer oferty: 554132 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie - ul. Łucka, warszawa (wola) Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

425 058 zł43 m² 9 921,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kiełczów,dolnośląskie

719 000 zł57 m² 12 614 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jest niezwykłe mieszkanie 57 m2 , znajdujące się w czterorodzinnym budynku. Do mieszkania przynależy zadbany ogród ( 140m2), do którego jest wyjście z każdego pokoju. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

415 018 zł46 m² 8 954 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hofmana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

690 000 zł49 m² 14 041,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowy, wyposażony lokal z dużym balkonem Prezentowany lokal to propozycja dla osób, które szukają połączenia górskiego klimatu , przestrzeni i funkcjonalności , a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prystora

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł52 m² 18 019,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Warszawie, ul. Prystora 3a Przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną widna kuchnią o pow. 51,61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiśniowa

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone przy ul. Wiśniowej w Kielcach. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze w kameralnym bloku i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembińskiego

Gdynia,pomorskie

689 000 zł44 m² 15 588,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest designerskie mieszkanie o powierzchni 44,2 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Horyzonty Gdyni. Nieruchomość wyróżnia się atrakcyjnym położeniem na tle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

825 000 zł47 m² 17 553 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z 2014 roku, o powierzchni: 50 mkw., położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Wielickiej. Lokal dostępny w terminie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saperska

Poznań,wielkopolskie

520 000 zł35 m² 14 857,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w nowoczesnym bloku z windą przy ul. Saperskiej o powierzchni 35m2. Budynek z 2012 roku, lokal wykończony w 2013 r., z przebudową w 2016 r. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

290 000 zł37 m² 7 850,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży Spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego. Lokal o powierzchni ok. 37 m2 usytuowane jest na parterze czteropiętrowego bloku. Składa się z: dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

889 000 zł56 m² 15 875 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Grzegórzki, aleja Pokoju | 56 m | 1 piętro | miejsce postojowe | komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł66 m² 9 863,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z przynależnym ogródkiem, w świetnej lokalizacji na Grabiszynie. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Toruń,kujawsko-pomorskie

427 000 zł47 m² 8 991,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Toruń, mokre, przy Kaszowniku Jeśli doceniasz solidne budownictwo z lat 50-tych i szukasz mieszkania, w którym zamieszkasz lub je wynajmiesz, zapraszam do zapoznania się z poniższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

1 149 000 zł147 m² 7 821,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży nowoczesnego apartamentu O powierzchni użytkowej 146,9m2, położonego W przecławiu na ostatnim piętrze Z dużym tarasem oraz dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł53 m² 14 698,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m z ogrodem! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Konduktorskiej, na osiedlu Brochów. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

465 000 zł49 m² 9 432,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy urokliwe, kameralne mieszkanie po generalnym remoncie, które znajduje się na drugim piętrze bloku z balkonem idealne miejsce do codziennego relaksu i wygody. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barnima III Wielkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł46 m² 8 971,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe 2 pokoje przy Parku Kasprowicza Idealne na start lub pod inwestycję! Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 3. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzeczycka

Gliwice,śląskie

269 500 zł30 m² 8 836,07 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkasz w ciszy i spokoju, w sąsiedztwie terenów spacerowych, a tylko kilkanaście minut od centrum Gliwic. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wszystko nowe, nowa łazienka, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

732 750 zł49 m² 14 923,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w standardzie wykończone pod klucz w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 38 m 2 usytuowane na siódmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

476 000 zł41 m² 11 609,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

490 000 zł31 m² 15 806,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m z dużym balkonem. Lokal znajduje się przy ul. Józefa Wybickiego w Krakowie. Mieszkanie składa się z ustawnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł53 m² 13 625,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,77 m , wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Kraków,małopolskie

565 000 zł47 m² 11 909,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na Kozłówce, przy ul. Okólnej, czeka na Ciebie komfortowe mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem. To przestronne dwupokojowe lokum z piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

440 000 zł52 m² 8 429,12 zł/m²

 

Piętro:10/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Os. Dolinki, gorzów Wlkp. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 3. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

785 000 zł114 m² 6 873,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowa oferta dużego apartamentu na osiedlu leśnym dodatkowo 2 miejsca postojowe W hali garażowej Oferujemy Państwu apartament o powierzchni 114m2 zlokalizowany na III piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł42 m² 21 473,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Z charakterem gotowy do wprowadzenia Wysoki standard | Balkon | 5. piętro | Klimatyzacja | Budynek z 2024 r. | gotowe do zamieszkania ***** rozkład pomieszczeń: przemyślana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chryzantem

Łódź,łódzkie

385 000 zł60 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż rozkładowe i przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 zlokalizowane w Łodzi, przy ul. Chryzantem. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł93 m² 9 677,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

572 250 zł76 m² 7 504,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 76,25 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbrowskiego

Radom,mazowieckie

329 000 zł48 m² 6 926,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o atrakcyjnym układzie pomieszczeń. Położone w doskonałej lokalizacji, osiedle Nad Potokiem w bloku czteropiętrowym. Dwustronny rozkład wschód -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Miłoszyce,dolnośląskie

382 000 zł66 m² 5 761,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania w Miłoszycach Możliwość zakupu na raty lub zamiany na inną nieruchomość. Istnieje możliwość rozłożenia części ceny na raty przy pierwszej wpłacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Białogard,zachodniopomorskie

270 000 zł55 m² 4 948,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Białogardzie - parter, 54,56 m2 Oferuję jasne i zadbane mieszkanie położone w Białogardzie przy ul. Wyszyńskiego. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Chcesz zamieszkać w spokojnej zielonej dzielnicy? A może marzysz o porannej kawie na tarasie? to tutaj! lokalizacja: z przyjemnością polecam na sprzedaż duże 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

729 000 zł65 m² 11 215,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje przy Jasnych Błoniach | cisza, zieleń, potencjał | ul. Herbowa Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 2. piętrze niskiego, ceglanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

299 000 zł48 m² 6 203,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

R e Z E R W A C J A oferta sprzedaży mieszkania - goczałkowice-zdrój, ul. Borowinowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,20 m , położone w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł25 m² 17 004,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu w cichym, klimatycznym miejscu. Położone na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Główne atuty mieszkania na Woli to dynamiczny rozwój dzielnicy,.