dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 395 000 zł120 m² 11 625 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1911

Gotowy do natychmiastowej sprzedaży bardzo ładne, rozkładowe i pełne klimatu 6-pokojowe (120 m) mieszkanie w pięknie odrestaurowanej kamienicy w Al. Jerozolimskich pomiędzy Hotelem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husa

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł40 m² 6 030,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie 39,8m2 usytuowane na strzeżonym osiedlu przy ul. Husa. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2000 roku. Osiedle kameralne z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 mkw. Mieszkanie składa się z salonu, oddzielnej kuchni, sypialni i łazienki z wc. Kuchnia z zabudową kuchenną i sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Białystok,podlaskie

220 000 zł61 m² 3 606,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Proponujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe położone w atrakcyjnej lokalizacji Białegostoku przy ulicy Wesołej. Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie - wszystkie pomieszczenia dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

165 000 zł54 m² 3 033,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Polecam na sprzedaż bardzo ładnie wykończone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 54,4 m2 usytuowane na 4 piętrze w murowanym bloku z 1993 roku, położonym na osiedlu Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

100 000 zł20 m² 4 878,05 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mała kawalerka 20,5m2 do remontu i własnej aranżacji. Pokój 12m. z aneksem kuchennym, z dużym oknem balkonowym z barierką- widok na panoramę Bydgoszczy. Łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

340 170 zł44 m² 7 748,75 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle Kondratowicza to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Teren Osiedla będzie ogrodzony, przystosowany do monitoringu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł96 m² 3 531,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

4-pokojowe, stylowe, na mieszkanie lub biuro Polecam 4-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 96 m2 położone na 1 piętrze w 4-kondygnacyjnej kamienicy zlokalizowanej na Przedmieściu Oławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Paprocka

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

235 000 zł75 m² 3 153,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż piękne 4 pokojowe mieszkania deweloperskie o powierzchni 74,51 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku szeregowym w świetnej lokalizacji (niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionowa

Białystok,podlaskie

272 000 zł45 m² 6 044,44 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowy blok z 2014 roku - winda - blisko centrum - do wprowadzenia - Polecamy mieszkanie w nowym bloku z 2014 roku. Blisko Centrum Białegostoku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

549 000 zł101 m² 5 435,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Loft w Żyrardowie w doskonale zachowanym i odrestaurowanym budynku fabrycznym z pierwszej połowy XIX wieku. Oddany do użytku w 2010 r. Takich mieszkań już nie ma. Loft (II p.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Zamość

Piła,wielkopolskie

450 000 zł82 m² 5 487,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowy apartament z garażem. Powierzchnia całkowita 82 m 2 ; powierzchnia użytkowa 70,04 m 2 I Kondygnacja: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Kalin

Piaseczno,mazowieckie

338 000 zł56 m² 6 090,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bardzo ładne mieszkanie o wysokim standardzie w dobrej lokalizacji Piaseczna. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku. Uwagę przyciąga przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piastów

Piastów,mazowieckie

319 000 zł48 m² 6 688 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kuchnia z oknem, oddzielna, z wyposażeniem, w zabudowie Łazienka wanna, prysznic Stan łazienki bardzo dobry Stan instalacji nowa Okna nowe plastikowe Usytuowanie wzgl. stron świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

781 000 zł82 m² 9 552,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni bez prowizji oraz podatku pcc Wyjątkowe mieszkanie na Pradze! Kameralny i elegancki apartamentowiec położony w jednym z najlepszych komunikacyjnych punktów dzielnicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zalesie

Kraków,małopolskie

204 703 zł35 m² 5 831,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera. Przedstawiamy Państwu ofertę 53 mieszkań w nowej inwestycji firmy dom.NB zlokalizowanej przy ul. Zalesie 44. Budynek liczyć będzie 4 kondygnacje, a w podziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

586 684 zł64 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego w historycznym miejscu Krakowa jakim jest Kazimierz. Apartament składa się z: 3 pokoi (pokój z aneksem kuchennym i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Konopnickiej

Chorzów,śląskie

276 000 zł64 m² 4 289,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedania nowe apartamenty w Chorzowie. Nieruchomość"Apartamenty za Teatrem" znajduje się przy ulicy Konopnickiej, w samym sercu Chorzowa. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

378 000 zł30 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe, zlokalizowane na prestiżowej części Warszawy, mianowicie w sąsiedztwie ulicy Wspólnej. Mieszkanie jest do remontu, idealne ma inwestycję. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Renesansowa

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł103 m² 8 242,72 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Luksusowe mieszkanie w kameralnym, nowym budynku. Obecnie 3 pok.- istnieje możliwość powrotu do pierwotnego układu 4 pokojowego. Pomieszczenia: (1)pokój dzienny - ok. 30 m2, sypialnia1 - 16 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł96 m² 6 844,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Poczuj sie jak w domu 4 pokoje o powierzchni 96m2 Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

74 900 zł34 m² 2 196,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania kawalerkę po remoncie usytuowaną na 2 piętrze 2 piętrowej kamienicy na dzielnicy Nowe Miasto w Wałbrzychu. Kawalerka o powierzchni 34,1m2. W jej skład wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

89 000 zł42 m² 2 119,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na Białym Kamieniu o powierzchni 43m2, w skład którego wchodzą dwa ustawne jasne pokoje, osobna widna kuchnia, łazienka z wc. Lokal usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2, mieszczące się na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym, ocieplonym bloku z windą przy ul. Łużyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

4 200 000 zł204 m² 20 588,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Luksusowy apartament zajmuje 3 i 4 piętro apartamentowca położonego na strzeżonym osiedlu. Ostatnie piętro zostało nadbudowane we własnym zakresie przez inwestora w formie ogrodu zimowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Warszawa,mazowieckie

299 999 zł31 m² 9 677,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie w pełni wyposażone wraz ze sprzętem agd. Położone w doskonałej lokalizacji między sggw oraz galerią handlową ken. Bardzo dobrze skomunikowane z całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

386 900 zł57 m² 6 782,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w zachodniej części Wrocławia na zielonych terenach Grabiszynku. Osiedle zostało zaprojektowane ze wszelkimi wygodami dla mieszkańców. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

290 000 zł84 m² 3 452,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na II piętrze z balkonem, o pow. 84 m2 w centrum Szczawna Zdroju w spokojnej, pięknej i cichej okolicy. Mieszkanie po kompleksowym remoncie - nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

214 771 zł38 m² 5 711,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nieprzeciętna architektura obiektu wzbogacona starannie dobranymi materiałami oraz jakość robót, której gwarantem jest nowa inwestycja znajdująca się na pograniczu Krakowskich bronowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

515 000 zł83 m² 6 204,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Nowe, czyste, jasne mieszkanie na nowoczesnym zamkniętym osiedlu w Pruszkowie. Wysoki standard wykończenia. Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m na 2 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł49 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Atrakcyjne mieszkanie 49m2, dwupokojowe na 3 piętrze w budynku 12- piętrowym na Żoliborzu (kępa Potocka). Mieszkanie zadbane i umeblowane - można się wprowadzać bez remontu. Rozkład : Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

410 000 zł76 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Kup bez prowizji! Atrakcyjne, jasne, przestronne mieszkanie do własnej aranżacji. Oferujemy do sprzedaży 74metrowe, dwupoziomowe mieszkanie położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

301 799 zł58 m² 5 203,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk -! Bardzo ciekawa inwestycja! Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim. Nowa inwestycja w okolicy ul. Stabłowickiej /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł69 m² 9 130 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Nowoczesne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest po remoncie wykonanym w marcu 2010. Składa się z bardzo dużego salonu, połączonego z półotwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Kraków,małopolskie

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przy zakupie tej nieruchomości weekend w Zakopanem dla 4 osób gratis! Mieszkanie bardzo atrakcyjne i jasne z bardzo dobrą lokalizacją. Znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Grota Roweckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Klimontów

Sosnowiec,śląskie

129 000 zł59 m² 2 186,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sosnowiec - osiedle klimontów - kamienica Z co negocjacja ceny! Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 59 m2 położone na I piętrze w kamienicy w Sosnowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żubardź

Łódź,łódzkie

210 000 zł55 m² 3 839,12 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję mieszkanie trzypokojowe w pełnym rozkładzie na ósmym piętrze w wieżowcu. Z dużego pokoju wyjście na balkon z pięknym widokiem na panoramę miasta. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

347 924 zł55 m² 6 309,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego w dzielnicy Bronowice Wielkie. Mieszkanie mieści się na 1-piętrze budynku 3 piętrowego, jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bytom

Bytom,śląskie

170 000 zł112 m² 1 523,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| prezentuję bardzo przestronne mieszkanie dające Państwu i bliskim poczucie komfortu. Mieszkanie posiada bardzo ciekawy układ pomieszczeń i składa się z trzech pokojów, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przemiarki

Kraków,małopolskie

250 000 zł41 m² 6 147,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zespół Annderson prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem na Ruczaju. Rynek pierwotny: stan deweloperski, bez podatku pcc oraz prowizji. Termin ukończenia inwestycji - lipiec 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Gdynia,pomorskie

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> idealne do zamieszkania i inwestycję-na wynajem < przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone na II piętrze budynku mieszkalnego z lat 60tych przy ulicy.