dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

Konin,wielkopolskie

305 000 zł52 m² 5 899,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania gotowego do zamieszkania, znajdującego się w centrum Konina na ulicy Powstańców Wielkopolskich. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł43 m² 19 767,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Jeśli szukasz mieszkania w cichej i pełnej zieleni okolicy z dobrym dojazdem do centrum to dobrze trafiłeś. Znakomita lokalizacja na Starym Mokotowie przy ul. Al. Niepodległości 143b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

459 000 zł63 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Dobrzec w Kaliszu Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 18 Stycznia

Brodnica,kujawsko-pomorskie

169 000 zł33 m² 5 055,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Lokal składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju łazienki oraz pomieszczenia przynależnego piwnicy. Mieszkanie usytuowane jest na parterze budynku wielorodzinnego. Ogrzewanie elektryczne. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

387 000 zł53 m² 7 301,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania po generalnym remoncie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. To przestronne, rozkładowe 3-pokojowe lokum z łazienką i wc razem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Katowice,śląskie

551 125 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:24/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Mieszkania gotowe, oddane do użytkowania - możliwość wejścia od zaraz! zadzwoń Mieszkanie w stanie deweloperskim, zdjęcia przedstawiają wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Boguchwała,podkarpackie

395 000 zł60 m² 6 542,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Cena bez dodatkowej prowizji Boguchwała Aleja Stanisława Syski 60,37m z trójką pokoji, komórka lokatorska 6m, drugie piętro. Zaledwie 500m do centrum Boguchwały, duży metraż, niska cena takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Koszalin,zachodniopomorskie

429 000 zł49 m² 8 805,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta w biurze już dostępna do zakupu! 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,72 m2 z dużym balkonem na parterze przy ulicy Żytniej. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miklaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł48 m² 12 976,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

-= rezerwacja =- prezentuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , zlokalizowane w sercu Ursynowa. Forma własności: spółdzielcze własnościowe z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Langego

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł80 m² 14 869,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1975

Przestronne | Stan surowy | dużo pomieszczeń Zapraszamy do wyjątkowego mieszkania na warszawskim Mokotowie, gdzie komfortowe życie łączy się z doskonałą lokalizacją. To przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

229 000 zł47 m² 4 903,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Osiedle Sudeckie | Świebodzice | 229 000 zł wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4. piętrze zadbanego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

725 000 zł52 m² 13 942,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj nad morzem! 2 pokoje w Gdańsku czekają na Ciebie Sprzedam słoneczne 2-pokojowe mieszkanie umeblowane i gotowe do zamieszkania na osiedlu Lazurowym w Gdańsku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 34,5 m z dużym balkonem w nowym apartamentowcu! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego apartamentowca z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaczeńcowa

Łódź,łódzkie

590 000 zł54 m² 10 925,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż mieszkanie na Teofilowie w Łodzi u zbiegu ulic Kaczeńcowa i Grabieniec. Osiedle Kaczeńcowe, na którym wybudowane są 3 bloki mieszkalne jest wspólnotą mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 190 000 zł95 m² 12 490,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Górne mieszkanie w segmencie w budynku jednorodzinnym w zabudowie szeregowej. Mieszkanie o podwyższonym standardzie z przynależnym miejscem parkingowym i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł51 m² 14 884,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, gotowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia 51 m2 + ogródek + miejsce w garażu podziemnym. Brak podatku pcc. Mieszkanie - Metraż 51,06 m2 - 2 pokojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

414 181 zł45 m² 9 177,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

396 000 zł60 m² 6 562,81 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ofertą sprzedaży jest wyodrębniony na własność lokal mieszkalny z księgą wieczystą o powierzchni 60,34 m2, usytuowany w wieżowcu na osiedlu Sucharskiego na VIII piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wąbrzeźno,kujawsko-pomorskie

110 000 zł33 m² 3 303,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1860

Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem - Wronie k. Wąbrzeźna Cena mieszkania: 110 000 zł Cena działki (opcjonalnie): 25 000 zł Wronie - Wąbrzeźno ok. 5km Wronie -toruń ok. 60km Wronie - Grudziądz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

446 800 zł41 m² 10 921,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

457 158 zł53 m² 8 624 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

429 000 zł52 m² 8 202,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, o pow. 52,3m (1 piętro) położone na wygodnym do życia Osiedlu Leśnym w podpoznańskich Koziegłowach. Mieszkasz tutaj w rytmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

235 000 zł48 m² 4 906,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,9 m , położonego w Bytomiu, w dzielnicy Miechowice. Lokal usytuowany jest w bloku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Warszawa,mazowieckie

1 549 000 zł81 m² 19 123,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe, bardzo komfortowe i przestronne mieszkanie - polożone w środku osiedla w bardzo cichym miejscu - Al. Rzeczypospolitej 33c ( nieruchomość znajduje sie od strony ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

300 000 zł27 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne studio położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Jeleniej Góry - na Zabobrzu, przy ulicy Karłowicza. To lokal idealny dla osób poszukujących funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Gliwice,śląskie

640 786 zł75 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokoje | Gliwice ul. Kormoranów inwestycja apartamenty sikornik zadzwoń: pcc 0 zł! bez dodatkowych opłat: kupując to mieszkanie z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tolkiena

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł62 m² 22 394,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa przestrzeń dla Twojej rodziny 3 pokoje, gotowe do wprowadzenia!wyjątkowe, dwustronne mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. J.R.R. Tolkiena 3. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł49 m² 15 774,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,13 m2 na Skoroszach. Wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: ustawne, narożne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

349 000 zł37 m² 9 407,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zakupu mieszkania w doskonałej lokalizacji, w bardzo dobrej cenie. Ciepłe, wygodne, ustawne mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze przy ul. Grochowskiej 7C w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł176 m² 17 583,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 176,3 m2, zlokalizowany przy Al. Wilanowskiej w dzielnicy Mokotów. Osiedle z ochroną fizyczną, z dużą ilością zieleni, budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

651 280 zł48 m² 13 699,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez Prowizji | Cena do Negocjacji | Oddane do użytku | 2 lub 3 pokoje Nie musisz wyprowadzać się na skraj Krakowa, w mojej ofercie znajdziesz mieszkania, na które możesz sobie pozwolić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 3 Maja

Izabelin C,mazowieckie

950 000 zł73 m² 13 020,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem oraz działką ok. 400 m . Lokal zostanie wyodrębniony - idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

529 999 zł80 m² 6 624,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 80 m , położone na 1. piętrze zadbanej, ceglanej kamienicy w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Pomorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworzyńska

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł40 m² 21 673,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Śródmieście to jedna z najbardziej prestiżowych części Warszawy. Świetna komunikacja, szybki dostęp do wszystkich atrakcji Warszawy oraz niezwykły potencjał inwestycyjny to tylko niektóre.