dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 343 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 343 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł60 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Sprzedam mieszkanie Praga Południe. Ul. Łukowska 3 Pokoje 60mkw na Pradze Południe. Ustawne , rozkładowe, słoneczne, z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zarzecze

Kraków,małopolskie

247 500 zł33 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji / Bronowice okolica ul. Lea/ Zarzecze. Na sprzedaż mieszkania dwu pokojowe w stanie developerskim. Budynek z lat 60 w trakcie generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

291 438 zł54 m² 5 399 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kameralne osiedle mieszkaniowe składające się z zespołu dwóch budynków mieszkalnych (4 bloki) wielorodzinnych połączonych garażem podziemnym. Każdy z czterech bloków będzie posiadał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

485 344 zł52 m² 9 326,36 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. i podatku pcc. Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m2 z oddzielną widną kuchnią. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 8-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

124 000 zł38 m² 3 263,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

326 000 zł58 m² 5 582,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pełni rozkładowe w bloku 3 piętrowym na 1 piętrze na Oporowie o pow.58,4m2.Składa się z 3 pokoi,oddzielnej widnej kuchni zabudowanej wraz ze sprzetem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł30 m² 10 465,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji )1-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! Apartament na start lub na wynajem Mieszkanie jednopokojowe 29,6m2 funkcjonalny układ, składa się z: hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł43 m² 5 049,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Pięciokondygnacyjny budynek zaprojektowany został z myślą o tych którzy cenią wygodę mieszkania w centrum miasta, a zarazem ciszę i spokój, najwyższą jakość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rusa

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł63 m² 4 753,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rataje, osiedle rusa - wygodne, zadbane I słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na IV piętrze w wysokim bloku, o powierzchni 62,90 m2. Wszystkie pomieszczenia niezależne! * pokój największy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ruczaj

Kraków,małopolskie

298 172 zł45 m² 6 698,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy mieszkanie w nowej inwestycji położone na krakowskim Ruczaju - jednej z najprężniej rozwijającej się dzielnicy. Mieszkanie o powierzchni ok. 44m2 do dowolnej aranżacji według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

497 350 zł71 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z ciekawymi możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł55 m² 9 727,27 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Naprawdę wyjątkowy apartament! Prezentowany apartament znajduje się na najwyższym piętrze jednej z czterech wież budynku vis a vis Centrum Handlowego Promenada. Z okien roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Jasieniec,mazowieckie

185 000 zł68 m² 2 720,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

do sprzedania widne i ciepłe mieszkanie na 1 piętrze, kuchnia w nowej zabudowie , możliwość zakupu z garażem- cena garażu do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

296 000 zł66 m² 4 451,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow 66,5m2 położone na 3 piętrze w centrum miasta, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, osobnej łazienki i wc. Mieszkanie jest oferowane wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

183 679 zł44 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku w Siechnicach. Okna wychodzące na północ,wschód, z widokiem na miasto,inne budynki. Wykończenie: podłogi wylewka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbaraska

Łódź,łódzkie

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Dąbrowa przy ul. Zbaraskiej; - powierzchnia 48 m2, - 3 pokoje na ivp. w bloku, - mieszkanie do odświeżenia lub własnej aranżacji, - okna plastikowe wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

205 000 zł43 m² 4 756,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż ustawne mieszkanie po generalnym remoncie, włącznie z wymianą instalacji i stolarki okiennej i drzwiowej. Bardzo spokojna część Zatorza, budynek w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

123 000 zł45 m² 2 745,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,8 mkw położone w centrum Gorzowa Wlkp. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Ochota

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł139 m² 8 658,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie pięciopokojowe o powierzchni 138,6 m2 na 1 piętrze w budynku sześciopiętrowym z windą. Mieszkanie stanowi salon (34,8m2) połączony z kuchnią (12,7m2), 4 sypialnie (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

137 000 zł38 m² 3 653,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biała Posesja poleca, mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji na bydgoskim Błoniu. W okolicy pełna infrastruktura miejska, sklepy, restauracje, przystanki autobusowe, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł74 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie w Kiełczowie o powierzchni 75 m kw. znajduje się na wysokim parterze. Mieszkanie to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Kameralny,cichy, siedmiokondygnacyjny budynek z 2004 r. - tylko 36 mieszkań. Dwie duże, komfortowe windy w bloku. Ciekawy rozkład mieszkania : kuchnia przestrzenna, zabudowana - 8 m otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gronowo

Leszno,wielkopolskie

164 931 zł42 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w bloku na osiedlu Gronowe Zacisze w Lesznie Mieszkanie o powierzchni 42,29 m2 mieści się na drugim piętrze, w nowopowstałym trzypiętrowym bloku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

283 500 zł36 m² 7 907,95 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozkład mieszkania plan orz opis pomieszczeń w galeri zdjęć posiadamy w również inne ciekawe układy w lokali 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Warszawa,mazowieckie

362 000 zł57 m² 6 339,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne, jasne, trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Salon 22m, 11m, łazienka 4,6m. Przedpokój 8,4m. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Z salonu wyjście na taras o pow. 6,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

270 000 zł58 m² 4 655,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe, przestronne i słoneczne. Znajduje się na IV piętrze z IV. Okna wychodzą na dwie strony świata. Duży, jasny pokój z wyjściem na balkon 19 m2, sypialnia 12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł47 m² 9 680,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) apartament 2-pokojowy W świetnej lokalizacji w Centrum przy ul. Grzybowskiej! Doskonały dojazd w każde miejsce Warszawy! Apartament ma funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

369 605 zł51 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedażową, nieruchomości 2-pokojowej w stanie deweloperskim. Mieszkanie zlokalizowane na 4, ostatnim pietrze budynku, w skład którego wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

498 870 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowo atrakcyjnego mieszkania z widokiem na Wisłę położonego w dzielnicy Grzegórzki. Atuty: - bliskość Wisły - ciekawa architektura budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ożarowska

Warszawa,mazowieckie

229 000 zł33 m² 6 939,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przytulne, ciche mieszkanie w kamienicy z lat 50-tych. Świetna lokalizacja, bud z cegły Mieszkanie narożne, bardzo widne, wysokie (285 cm). Pokój kwadratowy, z wnęką, ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogródzka

Białystok,podlaskie

170 000 zł44 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecamy Państwu mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Sienkiewicza, blisko centrum Białegostoku. Lokal usytuowany na najdogodniejszym pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

205 000 zł74 m² 2 770,27 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Duże przestronne M4 na os. Kopernik! Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 74 m2 zlokalizowane na parterze wieżowca. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bojary-Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

275 000 zł72 m² 3 819,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Przestronne 72-metrowe mieszkanie położone blisko centrum Białegostoku. Przy budynku znajduje się ogrodzony parking dla mieszkańców. W pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł76 m² 7 019,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

322 300 zł42 m² 7 699,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 21,4m2 Sypialnia 12,4 m2, łazienka 4,8 m2, hol 3.68 m2, Mieszkanie widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Rybnik,śląskie

483 000 zł138 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży bezczynszowy stylowy apartament usytuowany w samym sercu Rybnika. Lokal położony jest na środkowym II piętrze w unikatowej, przedwojennej kamienicy. Na przestrzeni 138.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł84 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy w pełni rozkładowe składa się z 3 pokoi (2 pokoje ok.25m2 i 15m2), balkonu i loggi,oddzielnej widnej kuchni zabudowanej,przedpokoju z zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

266 900 zł59 m² 4 523,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- - magda janik, tel. Oleśnica / nowe / taras / piwnica Nowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Oleśnicy. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Białystok,podlaskie

135 000 zł39 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje 39 m2 Parter Polecam przytulne mieszkanie położone w wieżowcu na osiedlu Antoniuk. Na mieszkanie składają się dwa ustawne, oddzielne pokoje; łazienka z wanną; oddzielne wc; widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

29 500 zł55 m² 536,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w prywatnej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej; - 3 pokoje, powierzchnia 55 m2, - mieszkanie częściowo rozkładowe, z salonu wejście do 2 pokoi, - mieszkanie po remoncie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

149 500 zł14 m² 10 310,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.