dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 305 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

276 040 zł41 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 41,2m2 w nowej inwestycji na osiedlu Ruczaj. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przechodnia

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł39 m² 10 384,60 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Śródmieście, przechodnia. 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39m2 na 11 piętrze w 15-piętrowym budynku z 1976 r. Mieszkanie dwupokojowe po remoncie. Gotowe do zamieszkania. Wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wolnica

Kraków,małopolskie

346 500 zł62 m² 5 549,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy okazja! * mieszkanie na poddaszu/do wykończenia * kazimierz/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Raków

Częstochowa,śląskie

220 000 zł110 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż piękne M-4 w dzielnicy Raków o pow. 110 mkw. Mieszkanie usytuowane na strychu w bloku trzy piętrowym. Mieszkanie to jest urządzone w nowoczesnym stylu, niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

278 000 zł71 m² 3 915,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie nadające się pod lokal użytkowy o pow. 71m2 3 pokoje na parterze przy jednej z głównych arterii w mieście. Mieszkanie wymaga odświeżenia a łazienka remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zawierciańska

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł58 m² 7 568,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Praga Południe, ul. Zawierciańska, mieszkanie 2 pok. 58m 2 z prywatnym ogrodem 250m 2 Piękne i nowe! mieszkanie składające się z salonu z przestronną, nową, umeblowaną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

199 600 zł41 m² 4 811,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta nowych mieszkań w stanie deweloperskim bez ukrytych kosztów (brak podatku pcc) i bez prowizji w dzielnicy Staroniwa w Rzeszowie. Nowe mieszkanie | 2 pokojowe | 41,48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

270 000 zł87 m² 3 103,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ładnej dzielnicy w budynku z 2000 roku do sprzedaży 2 mieszkania na 3 piętrze i na 4 piętrze o łącznej pow 87m2 za cenę 270000 Idealne pod wynajem Mieszkanie z balkonem na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mydlice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

140 000 zł50 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy.Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na 4 piętrze w niskim bloku w Dąbrowie Górniczej - osiedle Mydlice. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Wrocław,dolnośląskie

234 800 zł34 m² 6 946,75 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** Dwupokojowe mieszkanie ok 34m2 z składające się z sypialni, pokoju dziennego z aneksem, przedpokoju i łazienki ** Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz darmowa pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Muchobór Wielki

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł106 m² 6 433,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Opis mieszkania: bezczynszowe! .Tylko 177 zł podatku rocznego. Czteropokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej w dzielnicy Muchobór Wielki we Wrocławiu. Okna z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żabiniec

Kraków,małopolskie

265 000 zł39 m² 6 784,43 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesny włoski projekt, który będzie miał formę wielokondygnacyjnego, energooszczędnego budynku mieszkalnego. Ogrodzony teraz wokół osiedla oraz duża ilość miejsc parkingowych, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

462 200 zł67 m² 6 898,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie 3 pokoje z możliwością przerobienia na 4 pokoje. Tylko teraz bezkonkurencyjna cena! Wysoki standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wolnica

Kraków,małopolskie

320 000 zł49 m² 6 538,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy nie przegap! * mieszkanie na poddaszu/do wykończenia * plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

130 509 zł26 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Nowa Inwestycja - osiedle "pod Jasnymi Błoniami". Mieszkanie 1 - pokojowe położone w okolicy Parku Kasprowicza. W pobliżu Urząd Miasta, basen olimpijski sds, targowisko Manhatan, szpital,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

361 200 zł50 m² 7 159,56 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Najnowsza inwestycja realizowana na Targówku, przy ulicy Smoleńskiej zakłada wybudowanie nowoczesnego, 9-piętrowego budynku składającego się z 121 lokali mieszkaniowych. Mieszkania dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

118 000 zł50 m² 2 360 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Knurów! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Knurowie na osiedlu Redyna przerobione na trzy pokoje. Lokal o pow. 50m2 znajduje się na parterze. W pokojach na ścianach gładzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł130 m² 11 461,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Stylowy apartament na Starym Mokotowie położony w kameralnym budynku na 4. piętrze ponad dachami okolicznych budynków. Mieszkanie bardzo dobrze nasłonecznione - większość okien wychodzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliska

Kraków,małopolskie

665 834 zł67 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji za zakup mieszkania na rynku pierwotnym Z m2-Broker! Mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul. Śliskiej o o powierzchni 66,65 m2, na 4 piętrze z tarasem o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, XV-lecia

Radom,mazowieckie

99 000 zł48 m² 2 063,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania przy ul. Miłej. Znajduje się ono na trzecim piętrze i jest w pełni rozkładowe. Lokal mieszkalny do własnej aranżacji. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Gryfice,zachodniopomorskie

138 000 zł38 m² 3 622,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,10m2 na I- piętrze w IV-piętrowym bloku na osiedlu XXX-lecia, do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok. 5m2. Okna pcv, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ćwiklińskiej

Łódź,łódzkie

255 000 zł72 m² 3 542,65 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Widzewie Wschodzie, przy ul. Ćwiklińskiej; - powierzchnia 71,98 m2, parter w wieżowcu, - 4 pokoje w rozkładzie, - przestronna, osobna kuchnia, - łazienka z wanną, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł84 m² 8 154,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest dla osób przywiązujących wagę do gustu, smaku i estetyki! Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie w bardzo wysoki standardzie, położone w spokojnym miejscu z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sabały

Warszawa,mazowieckie

313 362 zł38 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Idealna lokalizacja blisko centrum warszawy! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera Idealne miejsce dla osób, które ceniąc walory miejskiego życia chciałyby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wandy

Rybnik,śląskie

168 000 zł61 m² 2 754,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 ul. Wandy 168 000 zł Biuro nieruchomości Prestige prezentuje Państwu mieszkanie M4 w wysokim standardzie o powierzchni 61 m2 usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym ocieplonym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 900 zł53 m² 3 583,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w bloku. Trzy oddzielne pokoje 16/10/10,kuchnia 9m,łazienka i wc. Super Lokalizacja. Blisko szkoła,sklepy,komunikacja miejska. Polecam i zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

216 526 zł50 m² 4 330,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. -prowizję biura pokrywa sprzedający- oleśnica /nowe / balkon / winda / piwnica Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

195 000 zł71 m² 2 733,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie usytuowane w bloku na os. Piastowskim II na I piętrze. Mieszkanie o powierzchni 72 m2 składa się z przestronnego salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sokołowsko

Sokołowsko,dolnośląskie

49 000 zł51 m² 953,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,60 m2 w Sokołowsku. Nieruchomość na którą składają się 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł86 m² 4 244,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Idealne na inwestycję, 4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie, bez skosów. Doskonały układ komunikacyjny i przestrzenny mieszkania. Na pierwszym poziomie jest duży salon (20 m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

252 559 zł37 m² 6 825,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze z ekspozycją okien na wchód. Budynek: 5-piętrowy budynek z ponad setką mieszkań, każde z balkonem. Teren zamknięty, monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

253 000 zł49 m² 5 121,46 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwa pokoje 45,2m2 + 12m2 tarasu! 10 min do skmki! widok na panoramę legionowa cena zawiera garaż. Zapraszamy do oglądania mieszkania 7 dni W tygodniu Dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kliny

Kraków,małopolskie

243 900 zł41 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze nowego trzypiętrowego budynku wielorodzinnego. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kliny

Kraków,małopolskie

398 940 zł65 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bezpośrednio od dewelopera, bez podatku bez podatku pcc! Oferujemy państwu piękny, jasny apartament trzypokojowy usytuowany na drugim piętrze niskiego budynku mieszkalnego na krakowskich Klinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowodwory

Warszawa,mazowieckie

325 500 zł60 m² 5 425 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Białołęka nowodwory 60m2 + 4m2 balkonu - 331 tys zł - MDM 600m od tramwaju 100m od autobusu Niedrogie, przestronne 3 pokojowe mieszkanie na ładnie położonym nowo powstającym osiedlu na Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł64 m² 4 325,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy na sprzedaż przestronne,3 pokojowe rozkładowe mieszkanie położone na osiedlu Arkońskim w Szczecinie. Położone na parterze w niskim ocieplonym bloku.Na powierzchnię 64,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł58 m² 7 552,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc I bez prowizji Ładne i słoneczne mieszkanie 3 pokoje z dwoma dużymi balkonami 7,2 m2 każdy. Możliwość zamknięcia kuchni jest okno Proszę zerknąć na plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł84 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) apartament 4-pokojowy dwustronny - W świetnej lokalizacji w Centrum przy ul. Grzybowskiej! Bardzo ładny rozkład - narożne mieszkanie okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

712 000 zł71 m² 9 992,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na jednym z najpopularniejszych osiedli w Krakowie. Atuty: - bliskość Wisły - zamknięte osiedle wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

303 900 zł39 m² 7 701,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania idealny na start dla młodej rodziny lub na wynajem pokój dzienny +plus sypialnia z każdego z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

279 000 zł48 m² 5 835,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie w Poznaniu na Grunwaldzie, budynek z 2000r., 47,81 m2, 2 pokoje. Wejście po schodach na pierwszy poziom. Mieszkanie wyposażone za wyjątkiem sprzętu rtv, w cenie.