dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 263 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Reda,pomorskie

254 000 zł52 m² 4 884,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, w bardzo dobrym stanie technicznym na osiedlu zamkniętym w otoczeniu lasu i domków jednorodzinnych. W cenie mieszkania miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Sosnowiec,śląskie

119 900 zł48 m² 2 497,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec klimontów - ul. Zapolskiej - balkon Mamy do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 47,85 m 2 zlokalizowane w Sosnowcu Os. Klimontów. Mieszkanie wolne od zaraz! Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

155 000 zł61 m² 2 524,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 61 m2 usytuowane jest na 3 piętrze pięciokondygnacyjnego bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ariańska

Kraków,małopolskie

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwu pokojowe 5 min pieszo do Rynku. Mieszkanie 45 m2 zlokalizowane jest a 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Dwu stronne rozkładowe. Składa się z : * pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

287 000 zł116 m² 2 466,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Oferta zarezerwowana do 15 stycznia 2017 roku! Przedstawiamy Państwu do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie położone przy placu Grunwaldzkim w Gorzowie Wlkp. Lokal mieści się w plombie, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Dąbrowa Górnicza,śląskie

102 000 zł34 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, czyste mieszkanie w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Reden położone na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie do wejścia bez ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

140 000 zł47 m² 2 959,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,30m2, położone w dzielnicy Podzamcze. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. Ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

185 000 zł42 m² 4 404,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- -magda janik, tel. Oleśnica / doskonała lokalizacja Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł29 m² 8 103,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Budynek ogrodzony, zamykany, domofon. Mieszkanie jednopokojowe z kuchnią w prześwicie. Lokal w stanie do remontu. Kuchnia ciemna z małym prześwitem na pokój. Wejście do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

133 000 zł48 m² 2 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szukasz mieszkania przestronnego, wyremontowanego i gotowego do zamieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł37 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

kawalerka na sprzedaż, spółdzielcze wł. z kw, rodzaj budynku: blok, ogrzewanie: miejskie co, gaz, czynsz 260zł, stan wykończenia do zamieszkania, media Internet, telewizja kablowa, piętro 4/ 4 rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Leszno,wielkopolskie

200 000 zł47 m² 4 255,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w Lesznie na osiedlu Przyjaźni. Mieszkanie po generalnym remoncie, sprzedawane wraz z meblami. Standard wykończenia; ścinany - płytki, gładź gipsowa, tapety; podłogi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

145 000 zł50 m² 2 919,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! nowa cena! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,66m2 usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku położonego na osiedlu Kaszubskim. Na nieruchomość składaja się dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Polecam! Mieszkanie 2 pokojowe, o łącznej powierzchni 48 mkw, balkon-brak jednostronne bardzo słoneczne, położone na 3 pietrze w kamienicy na Śródmieściu. Mieszkanie posiada dwa duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miasta Auby

Czeladź,śląskie

115 000 zł40 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja - centrum miasta. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na 6 piętrze w bloku 10-piętrowym w centrum Czeladzi. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Reda,pomorskie

180 432 zł43 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

P rzy zakupie tej nieruchomości klient atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie W nowej, kameralnej inwestycji W redzie! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,96 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł85 m² 6 811,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Polecamy wygodne, ciche, po remoncie 3 pokojowe na Ursynowie. Zamknięte osiedle, monitoring, strzeżone 24 h. 
 mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane (gotowe do wprowadzenia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu o powierzchni 51,7 m2 na 7. piętrze w 8-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Wejherowo,pomorskie

126 000 zł43 m² 2 930,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta. Mieszkanie usytuowane w centrum Wejherowa. Wszystkie instalacje (wodna, elektryczna, gazowa) zostały wyremontowane w 2011 roku. Klatka schodowa w budynku również została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

232 496 zł44 m² 5 389,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na parterze we Wrocławiu w dzielnicy ołtaszyn/wysoka. Okna wychodzące na wschód. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł42 m² 7 883,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 21,32m2, sypialnia 12,62 m2, łazienka 4.09 m2, Hol 3,83 m2, Balkon 8,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

229 178 zł31 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Powstająca inwestycja to pięciopiętrowy blok mieszkalny z dużym garażem podziemnym oraz powierzchnią komercyjną. Na każdej kondygnacji znajdować się będzie 14 mieszkań. W garażu będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

398 651 zł47 m² 8 446 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie, co oznacza bardzo dobre połączenie z centrum oraz większością pozostałych dzielnic. W pobliżu znaleźć można rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gronowo

Leszno,wielkopolskie

238 222 zł63 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w bloku na osiedlu Gronowe Zacisze w Lesznie Mieszkanie o powierzchni 62,69 m2 mieści się na drugim piętrze, w nowopowstałym trzypiętrowym bloku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

145 000 zł60 m² 2 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy ładne mieszkanie trzy pokojowe, zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Gołonóg.Okolica spokojna, w pobliżu komunikacja miejska, autobus i tramwaj, liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Repty Śląskie

Tarnowskie Góry,śląskie

270 000 zł92 m² 2 989 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Tarnowskie Góry,Repty, apartament,3 pokoje, sprzedaż,MDM,Pod Klucz Biuro Deweloperskie: tg-Brokers, tarnowskie Góry, ul.Sienkiewicza 47 KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC! Do sprzedania nowy komfortowy 3 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Kraków,małopolskie

415 000 zł64 m² 6 535,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 63,5 m2. W skład mieszkania wchodzą dwa oddzielne pokoje, kuchnia połączona ze spiżarką, łazienka z wc, przedpokój oraz balkon. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł84 m² 6 926,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie dwu stronne 3 przestronne pokoje dwie łazienki + garderoba Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

135 000 zł52 m² 2 596,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ciche słoneczne mieszkanie znajdujące się w Świebodzicach. Znakomita lokalizacja zarówno pod względem komunikacyjnym, jak również rekreacyjnym. Lokal mieszkalny po generalnym remoncie, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

308 000 zł39 m² 7 897,44 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 38mkw na Saskiej Kępie. Dwupokojowe mieszkanie niewymagające dodatkowych nakładów finansowych na Saskiej Kępie.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rządz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

115 000 zł40 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Skorzystaj Z dopłaty MDM-nawet 35 000 zł I więcej! Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność zaprezentować Lokal mieszkalny o pow. 40 m , położony na IX piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zarzecze

Kraków,małopolskie

247 500 zł33 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe/ Bronowice okolica ul. Zarzecze/ Lea. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 mieści się na II piętrze. Mieszkanie w trakcie generalnego remontu, który obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

256 784 zł58 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

# nowoczesny, czteroklatkowy budynek z mieszkaniami w metrażach od 28m2 do 84m2. Wykończenie lokali - stan deweloperski. Na podłogach wylewki, ściany - tynki maszynowe gipsowe, sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

445 000 zł73 m² 6 095,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w urokliwej i zielonej okolicy / Salwator okolica ul. Dojazdowa zaledwie 2 min pieszo na Buwary Wiślane, błonia w odległości 300 m, do przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

136 000 zł38 m² 3 588,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe na pierwszym piętrze niskiego bloku na os.PIASTOWSKIM Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze niskiego bloku na osiedlu Piastowskim. Na metrażu 37,90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł71 m² 8 014,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Sprzedam mieszkanie Gocław. Ul.Bora-Komorowskiego 3 Pokoje 71 mkw na Pradze Południe. Bardzo słoneczne, zielone i ciche mieszkanie o pow. 71,34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

729 800 zł84 m² 8 708,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) 4-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! Mieszkanie Czteropokojowe 82,4m2 funkcjonalny układ lokal składa się z: hol (14m2), salon + aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

77 900 zł26 m² 2 996,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pogoń - kamienica - ogrzewanie centralne - kawalerka Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 26 m 2 zlokalizowane w Sosnowcu na Osiedlu Pogoń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

134 500 zł46 m² 2 943,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam.Państwu mieszkanie w centrum Tczewa,a jednak w cichym i spokojnym miejscu. Mieszkanie znajduje się w jednopietrowym domu na pierwszym piętrze.Budynek jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Stare Tarnowice

Tarnowskie Góry,śląskie

215 000 zł74 m² 2 905 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przestronne, rodzinne, ustawne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2. Mieszkanie ulokowane na wygodnym parterze budynku położonego w spokojnej okolicy oraz otoczeniu zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Proszowice

Proszowice,małopolskie

189 000 zł48 m² 3 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 47,65 m2, mieszczące się na 1 piętrze w dwupiętrowym bloku. Mieszkanie po remoncie w 2011. Remont obejmował wymianę wszystkich instalacji ( wodne,.