dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 177 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Ciche mieszkanie 1-pokojowe, o pow. 38 m2, położone na 5 piętrze, w 10-pietrowym budynku przy ul. Lasówka (płaszów, ok. ul. Nowohuckiej i ul. Koszykarskiej). Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fiołkowa

Mirków,dolnośląskie

264 000 zł74 m² 3 551,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atuty standardu: przemyślany, funkcjonalny układ wnętrz; wykonanie wszystkich ciągów komunikacyjnych, w tym drogi wewnętrznej osiedlowej, prywatne miejsca postojowe i garaże wzdłuż ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białodrzewna

Wrocław,dolnośląskie

443 128 zł95 m² 4 671,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Budynek został zaprojektowany w ramach wzorcowego osiedla Nowe Żerniki. Budynek o zróżnicowanej strukturze mieszkań, o rozwiązaniach charakterystycznych dla zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Białodrzewna

Wrocław,dolnośląskie

172 490 zł29 m² 5 958,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice Wielkie. Powierzchnia mieszkania zapisana w akcie notarialnym to 40 m2, jednak ze względu na to, że mieszkanie posiada skosy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

1 198 000 zł104 m² 11 486,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przegon

Kraków,małopolskie

345 000 zł36 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowoczesna inwestycja W dzielnicy zwierzyniec - ekskluzywny budynek - 18 nowych mieszkań mieszkania W metrażach od 20 M2 do 50 M2 W cenie już od 6250 zł mieszkania wykańczane W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

249 000 zł61 m² 4 081,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61 m2 na pierwszym piętrze przy ul. Warszawskiej, zlokalizowane w bloku z 2001r. Składa się z salonu (18m2) z bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

259 000 zł57 m² 4 543,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wspaniała propozycja. Trzypokojowe mieszkanie w nowym bloku na Podgórzu. Blok wybudowano z cegły w 2013 roku. Mieszkanie mieści się na najlepszym pierwszym piętrze i jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarnogajska

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł91 m² 6 098,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,01 m2 w prestiżowej inwestycji przy ul. Klimasa ważne! - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Bezpieczne i nowoczesne osiedle w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Sosnowiec,śląskie

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone w niskim 4-piętrowym bloku w centrum Sosnowca przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

208 500 zł72 m² 2 906,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania słoneczne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Piastowskim. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 71,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł46 m² 7 503,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Salon z aneksem kuchennym 24,2m2 Łazienka 3,5m2 Garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

155 000 zł15 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej się biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lasowice

Tarnowskie Góry,śląskie

164 000 zł50 m² 3 280 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania nowoczesne, przestronne, umeblowane i wyposażone, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.50m2. Mieszkanie ulokowane na bezpiecznym trzecim piętrze budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

163 000 zł50 m² 3 260 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem położone w niedalekiej odległości od Parku i Centrum Miasta. Główne atuty mieszkania to doskonała lokalizacja, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł30 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - wieczysta / kamienna / nowe budownictwo / ciche / winda Na sprzedaż kawalerka w nowym budownictwie w okolicy ul. Borowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

109 000 zł22 m² 4 954,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / winda / piwnica / budynek 2010 Polecam bardzo ładne i przytulne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

227 997 zł38 m² 6 042,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 38m2 w kameralnej zabudowie na zielonej Klecinie, blisko Parku Klecińskiego, szkół, obwodnicy i autostrady. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

82 000 zł50 m² 1 646,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Ząbkowice, położone na parterze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

256 000 zł35 m² 7 400,98 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Inwestycja ta to przemyślany kompleks 8 nowoczesnych budynków, który powstaje przy ul. Jana Kazimierza, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, na bliskiej Woli. Osiedle zlokalizowane jest 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł84 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) apartament 4-pokojowy dwustronny - W świetnej lokalizacji w Centrum przy ul. Grzybowskiej! Bardzo ładny rozkład - narożne mieszkanie okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciasna

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł57 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Nowym Mieście przy Starówce (okolice Parku Traugutta i Ogrodu Krasińskich). Wysoki parter w 3 piętrowym budynku z 1959 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

159 900 zł50 m² 3 185,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta bezpośrednia. Opłaty pośrednictwa ponosi deweloper! Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie 2-pokojowe o pow. 50,20m2 położone na trzecim ostatnim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe na starym mieście! ogrzewanie miejskie! Do sprzedania atrakcyjne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 52 mkw, położone w samym centrum, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

432 000 zł58 m² 7 497,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc I bez prowizji Ładne i słoneczne mieszkanie 3 pokoje z dwoma dużymi balkonami 7,2 m2 każdy. Możliwość zamknięcia kuchni jest okno Proszę zerknąć na plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

367 500 zł60 m² 6 098,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) Opis pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym - 24,75 m2 - są Sypialnia - 12 m2 Sypialnia II 9m2 Łazienka - 4,25m2 Łazienka II 4.25m2 Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mały Kack

Gdynia,pomorskie

226 500 zł33 m² 6 812,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) Atrakcyjna kawalerka lub dwa pokoje = Idealne na start lub na Inwestycje "pod Wynajem" 33,28 m2 + duży balkon 7.8 m2! Opis pomieszczeń: Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

222 966 zł36 m² 6 144,01 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji za zakup mieszkania na rynku pierwotnym Z m2-Broker! Mieszkanie dwupokojowe na 4 piętrze z balkonem w dzielnicy Czyżyny o powierzchni 36,29 m2, ekspozycja zachodnia. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bema

Wrocław,dolnośląskie

373 250 zł54 m² 6 848,62 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**trzypokojowe mieszkanie 55 m2 z dużym ogródkiem ok 75 m2 składające się z dwóch sypialni, pokoju dziennego z aneksem, przedpokoju i łazienki** Rynek pierwotny - 0 % prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

467 813 zł50 m² 9 356,26 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawny i funkcjonalny apartament dwupokojowy 50m2 na VIII piętrze ( dostępne jeszcze ostatnie dwupokojowe na niższych piętrach) z możliwością wydzielenia kuchni o wysokości 2.8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

528 992 zł73 m² 7 246,47 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci: - prowizji, - podatku pcc Kupujesz Bezpośrednio od Dewelopera. W jednym miejscu najlepsze inwestycje na terenie Wrocławia i okolic, około 5000 nowych mieszkań Mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

738 500 zł78 m² 9 426,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) 4-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! Mieszkanie Czteropokojowe 82,4m2 funkcjonalny układ lokal składa się z: hol (14m2), salon + aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wielki Kack

Gdynia,pomorskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przy zakupie tej nieruchomości klient > piękne, 2- pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia na osiedlu Fikakowo - Gdynia Wielki Kack

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

548 900 zł63 m² 8 712,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) apartament 3-pokojowy dwustronny - W świetnej lokalizacji w Centrum przy ul. Grzybowskiej! Bardzo ładny rozkład - narożne mieszkanie okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Syberka

Będzin,śląskie

129 900 zł40 m² 3 247,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do zamieszkania! Do sprzedaży ładne słoneczne, wyremontowane M-3 o powierzchni 40 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Syberka. Więcej informacji pod nr. tel. Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaktorowska

Warszawa,mazowieckie

729 810 zł82 m² 8 863,37 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana na granicy Śródmieścia i Woli, w pobliżu inwestycji znajdują się: muzeum Powstania Warszawskiego, liczne kina, teatry, klubokawiarnie, kafejki, fitness kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

304 000 zł40 m² 7 696,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania idealny na start dla młodej rodziny lub na wynajem pokój dzienny +plus sypialnia z każdego z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

472 000 zł63 m² 7 442,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio Opis: -Salon o pow. 19,7m2m2 z dużym wyjsciem na przestronny balkon - Pokój 11m2 z wyjsciem na balkon - Pokój II 13.8m2 z wyjciem na balkom - Hol - 11.3 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarocka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

212 000 zł51 m² 4 156,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w budynku 4-piętrowym wybudowanym w 2001 roku w tzw. nowej technologii. Lokal środkowy, dobrze doświetlony. Na powierzchnię 51 m2 przypadają: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

347 760 zł38 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**ostatni apartament o metrażu do 55m2 *** Funkcjonalny apartament z możliwością wydzielenia kuchni i zrobienia 2 osobnych pokoi. Centrum, z widokiem na rzekę i nowoczesną.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij