dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Warszawa,mazowieckie

2 050 000 zł126 m² 16 251,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament o powierzchni 126 metrów kw. położony na 8 piętrze luksusowego budynku Belvedere Residence, w prestiżowej lokalizacji Dolnego Mokotowa. W niedalekiej odległości od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

497 290 zł59 m² 8 394,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie, co oznacza bardzo dobre połączenie z centrum oraz większością pozostałych dzielnic. W pobliżu znaleźć można rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł62 m² 2 241,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu na pograniczu Śródmieścia a Podgórza o powierzchni 62m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni , łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Poręba

Lublin,lubelskie

628 014 zł123 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Jedyna tak kameralna inwestycja na czubach! Dwupoziomowy pięciopokojowy apartament o pow. 123,14m2 na II piętrze kameralnego budynku realizowanego w bardzo wysokim standardzie. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Apartament o powierzchni 90m2 położony na pierwszym piętrze w budynku 2-pietrowym. W budynku 4 klatki schodowe wyłożone marmurami + 4 windy kursujące z poziomu garażu. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zgody

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł72 m² 4 168,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przedstawiam Państwu dwupoziomowe mieszkanie o pow. 71,72 m2 położone w atrakcyjnej lokalizacji na "deptaku Bogusława" w budynku z 1996 r. Mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Włochy

Warszawa,mazowieckie

906 557 zł105 m² 8 652 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedsprzedaż w promocyjnych cenach do końca roku. 0% prowizji od Kupującego, zakup na rynku pierwotnym. Mieszkania w nowej inwestycji na Starych Włochach - wille miejskie , najwyższy standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

210 235 zł38 m² 5 532,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania: czerwiec 2017 możliwość zakupu mieszkania W programie MDM współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stężycka

Gdańsk,pomorskie

350 000 zł69 m² 5 072,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie Gdańsk Jasień - Osiedle Pięciu Mostów. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie z własnym ogródkiem, położone na kameralnym osiedlu pobudowanym w 2013 r. w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

352 000 zł54 m² 6 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54 m2 w okolicy ul. Opolskiej. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Opole,opolskie

250 000 zł51 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedanie mieszkanie na nowym zmwie w niskim bloku. 3 pokoje, łazienka, kuchnia, balkon, piwnica. W bezpośrednim sąsiedztwie park. Z jednej strony szkoła z drugiej przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Warszawa,mazowieckie

299 266 zł43 m² 6 971,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe osiedle mieszkaniowe powstające na Bemowie. u zbiegu ulic Dywizjonu 303 i Łokuciewskiego. Znajdą się tu mieszkania o powierzchni od 32m2 do 77m2 (od 1 do 4 pokoi) każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Daleka

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł79 m² 5 822,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Górczyn, grunwald, łazarz blisko do Centrum miasta. Apartamentowiec nowszy , 2piętrowy , wybudowany w 2008 roku , usytuowany pośród okazałych domów jednorodzinnych z ogrodami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

855 718 zł117 m² 7 332 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem oferty jest apartament 4-pokojowy z aneksem kuchennym, znajdujący się w świetnej lokalizacji - na Wilanowie w Warszawie. Mieszkanie posiada przestronny salon, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stopnicka

Wrocław,dolnośląskie

199 000 zł32 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 32 m2, jednostronne z wystawą okien w kier. wsch. Znajduje się na wysokim parterze 3 piętrowej kamienicy. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowska

Warszawa,mazowieckie

400 624 zł55 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Super oferta tylko do końca listopada mieszkanie Z 66 metrowym tarasem W bardzo dobrej lokalizacji na Pradze Pd w pobliżu Placu Szembeka 10 min kolejką do centrum, mieszkanie na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, stacja metra Młynów

Warszawa,mazowieckie

488 336 zł53 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w sercu Woli, to miejsce dla osób ceniących wygodę i luksus. Nowoczesna architektura, tradycyjne rozwiązania architektoniczne i duża różnorodność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bazylianówka

Lublin,lubelskie

460 000 zł74 m² 6 174,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prestiżowa lokalizacja Do sprzedania nowoczesne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na zamkniętym, dozorowanym osiedlu. Apartament składa się z 3 pokoi, oddzielnej i widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzika

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł61 m² 8 852,46 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rejon dzika/inflancka Mieszkanie 3 pokojowe, jasne i ciepłe na 4 piętrze bloku 11-piętrowego na terenie zadbanego, pełnego zieleni strzeżonego osiedla Na powierzchnię 61m2 składają sie : - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł63 m² 2 063,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień.mieszkanie usytuowane w rewelacyjnej lokalizacji,w sąsiedztwie parku krajobrazowego oraz góry Chełmiec.Usytuowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gajkowicza

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł84 m² 5 639,53 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Ładne funkcjonalne mieszkanie z księgą wieczystą. Nadbudowa z 2000 roku. Dwustronne ,rozkładowe na 8 piętrze dzięki , temu ma piękny widok , przestrzeń. Zlokalizowane przy przyszłej stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Moczydło

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 na Woli. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, kuchni z oknem, łazienki przedpokoju i balkonu. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pucka

Reda,pomorskie

201 736 zł45 m² 4 525,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja już w sprzedaży w dobrej cenie i lokalizacji. W cenie miejsce postojowe w hali garażowej i komórka lokatorska. Oferujemy mieszkanie 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

330 000 zł69 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69m2, na osiedlu Przyjaźni w Lublinie. Mieszkanie przestronne z dużym salonem o powierzchni 27m2, sypialnia (15m2) z szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

144 000 zł38 m² 3 758,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznaina sie z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkania 38,31 m2 na 1 piętrze kamienicy na Pomorzanach. Lokalizacja idealna pod wynajem. Pełen dostęp do wszystkich obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

764 000 zł90 m² 8 536,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio Penthouse z prywatnym tarsem 110m2 trzy stronne 3 duze wyjscia na taras Opis: -Salon o pow. 31m2 z dużymi oknami z wyjściem na taras 110m2 - Pokój 12,4m2 - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł48 m² 6 804,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Ładne , 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bielanach. 3 piętro w budynku 4 piętrowym. Spółdzielcze własnościowe prawo z możliwością założenia księgi Wieczystej. Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ondraszka

Katowice,śląskie

179 000 zł58 m² 3 070,85 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Katowicach - Śródmieściu. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 58,29 m2. Położenie: budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Świętochłowice,śląskie

89 900 zł42 m² 2 140,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w ścisłym Centrum Świętochłowic okolice deptaka. Mieszkanie o pow. 42m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł83 m² 3 486,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze 4 rodzinnego domu na Gumieńcach. Budynek ocieplony, w dobrym stanie. Mieszkanie 4 pokojowe, z czego 2 połączone są w duży salon. Kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł90 m² 8 563,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Do kupienia na Wilanowie piękne mieszkanie. Położone jest na ul. Sarmackiej. Bardzo blisko Al. Wilanowskiej. Świetnie skomunikowane z centrum Warszawy (nie trzeba przedzierać się przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

393 631 zł62 m² 6 352,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Budynek położony jest na zielonym terenie spokojnego i cichego Osiedla Młodych, wzniesionego w 2 połowie lat 50. ubiegłego wieku, w kwartale ulic: wspólna Droga, szaserów, garwolińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

324 000 zł46 m² 7 006,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle My Bemowo zlokalizowano przy ul. Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemowie. To spokojne i kameralne osiedle, położone przy nieprzelotowej ulicy gwarantuje mieszkania w ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

156 000 zł31 m² 5 032,26 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy na sprzedaż kawalerkę mieszczącą się na I piętrze w budynku typu "leningrad". Na powierzchnię 31 m2 składa się: duży widny pokój, oddzielna jasna kuchnia, łazienka, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łotewska

Warszawa,mazowieckie

997 000 zł97 m² 10 278,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie w kameralnym budynku z 1996 roku o fenomenalnych atrybutach. Jako jedyne na Saskiej Kępie posiada: - taras o powierzchni 95m2 + dodatkowo balkon 4m2! - jest czterostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saperska

Poznań,wielkopolskie

215 000 zł34 m² 6 323,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż ładną kawalerkę na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy ul. Saperskiej. Lokal o powierzchni 34 mkw. położony jest na 3. piętrze nowego bloku z cegły. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł33 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 33m2 znajduje się na 1. piętrze w 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

150 000 zł54 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 54 m kw z przynależną piwnicą zlokalizowane w centralnej części Knurowa. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

729 358 zł124 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji za zakup nowego mieszkania z m2-Broker! Apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim z ponad 70 m tarasem o powierzchni 123,62 m2 składa się z: piwnica: - pomieszczeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

65 000 zł46 m² 1 419,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 45,80 m2 znajdujące się w bloku na 2 pietrze, 5 km od Gryfic. Nieruchomość ta składa się z 2 pokoi w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

368 277 zł40 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskiej Saskiej Kępie, co oznacza bardzo dobre połączenie z centrum miasta. W pobliżu znaleźć można rozbudowaną infrastrukturę użyteczności.