dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł46 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie na zielonej, urokliwej Saskiej Kępie. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970 r. Mieszkanie zostało wyremontowane w 2009 r., obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł67 m² 5 522,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż rozkładowe mieszkanie na śródmieściu nowsze budownictwo (lata 90-siąte) Mam przyjemność zaprezentować Państwu duże 3 pokojowe ustawne i w pełni rozkładowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

305 300 zł56 m² 5 500,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na Osiedlu strzeżonym. Nowoczesny system kamer dozorujących alejki na terenie osiedla. Ładny rozkład mieszkania- okna i taras od południa. 2 pokoje + oddzielna garderoba. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

185 000 zł38 m² 4 601,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Komfortowa, przestronna, słoneczna kawalerka o powierzchni 37,6 m. kw. usytuowana na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z cegły na osiedlu w Mierzynie. Wykończenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

249 134 zł58 m² 4 295,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- -magda janik, tel. Oleśnica / nowe / świetna lokalizacja Polecam nowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł38 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania idealny dla młodej rodziny lub pod inwestycje na wynajem Możliwość zamknięcia kuchni powstaje wtedy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Warszawa,mazowieckie

303 474 zł44 m² 6 867,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe osiedle mieszkaniowe powstające na Bemowie. u zbiegu ulic Dywizjonu 303 i Łokuciewskiego. Znajdą się tu mieszkania o powierzchni od 32m2 do 77m2 (od 1 do 4 pokoi) każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

149 900 zł15 m² 10 267,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

90 000 zł46 m² 1 956,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferuje ładne mieszkanie znajdujące się w Świebodzicach. Dwa ustawne pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój o powierzchni 46 m 2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Browarna

Polkowice,dolnośląskie

220 160 zł71 m² 3 087,80 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja do dnia 20.12.2016r.! oferujemy na sprzedaż nowe mieszkania W polkowicach, obręb rynek. Mieszkanie 2- pokojowe, o pow. użytkowej 48,9 m2 oraz całkowitej 71,3 m2 , usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

145 000 zł55 m² 2 636,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55 m2 znajdujące się na II piętrze niskiego bloku usytuowanego w Płotach. Nieruchomość ta składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł78 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m2 z ogrodem (30 m2) na Ursynowie, na spokojnym, zamkniętym osiedlu Ogrody Kabackie, tuż przy Parku Moczydełko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł84 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) apartament 4-pokojowy dwustronny - W świetnej lokalizacji w Centrum przy ul. Grzybowskiej! Bardzo ładny rozkład - narożne mieszkanie okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

344 850 zł46 m² 7 504,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Salon z aneksem kuchennym 24,2m2 Łazienka 3,5m2 Garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rogatka Warszawska

Lublin,lubelskie

530 000 zł112 m² 4 730,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie/apartamentowce w nowo powstającym apartamentowcu w centrum Lublina z ogrodem na dachu! Oferujemy Państwu mieszkania w nowo powstającym apartamentowcu na Rogatce Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

509 125 zł60 m² 8 446 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie, co oznacza bardzo dobre połączenie z centrum oraz większością pozostałych dzielnic. W pobliżu znaleźć można rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makowska

Warszawa,mazowieckie

305 061 zł50 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

DO sprzedania 2 pokoje Z dużym balkonem bezpośrednio od dewelopera W bardzo dobrej lokalizacji na Pradze Płd w pobliżu Placu Szembeka, dziesięć minut kolejka do centrum. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzgowska

Łódź,łódzkie

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Dyskretne w projekcie a zarazem bardzo nowoczesne mieszkanie o powierzchni 90 m2 znajduje się w pobliżu ulicy Rzgowskiej w znakomitej lokalizacji w dzielnicy Górna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sczanieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

159 000 zł32 m² 4 968,75 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 pokoi (14m/9m), aneksu kuchennego, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

488 000 zł71 m² 6 863,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

To spokojne i kameralne osiedle, położone przy nieprzelotowej ulicy gwarantuje mieszkania w ciszy. Z kolei bliskość przystanku autobusowego sprawia, że komunikacja z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Kanałem

Zabrze,śląskie

149 000 zł63 m² 2 365,08 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie,Zabrze,Sprzedam, M4 Na sprzedaż przestronne, rodzinne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,00 m2. Mieszkanie ulokowane na wygodnym parterze budynku położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gizów

Warszawa,mazowieckie

396 400 zł54 m² 7 301,53 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Budynek klasy apartamentowej powstający w ramach ostatniego etapu inwestycji osiedla zlokalizowanego na warszawskiej Woli - jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

595 830 zł70 m² 8 457,49 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Benedyktyńska

Wrocław,dolnośląskie

248 000 zł38 m² 6 526,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - grunwaldzka / pełen rozkład / po remoncie 7 lat temu / wszystkie meble pozostają na wyposażeniu Mieszkanie w kamienicy położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

547 350 zł51 m² 10 791,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament o powierzchni 50,72m2 w urokliwym miejscu, nieopodal Wisły w Kazimierzu Dolnym. Apartament znajduje się na drugiej kondygnacji w zabytkowym budynku. Klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pionierów

Lębork,pomorskie

155 000 zł69 m² 2 244,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spełnia warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 41 490 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 118 510 pln 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Lublin

Lublin,lubelskie

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowy i przestronny apartament w centrum Lublina. Wewnątrz przestronny salon otwarty na kuchnię i przedpokój, 3 pokoje (w tym 1 z własną łazienką z wc),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

512 000 zł66 m² 7 724,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wilanów to jedna z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Warszawy. Jest przy tym nadal najrzadziej zaludnioną dzielnicą stolicy. To ważny ośrodek kultury i edukacji, tutaj znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł133 m² 15 037,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Rozkładowy, dwustronny (wschód-zachód), trzypokojowy apartament, na drugim piętrze przedwojennej kamienicy z 1926 roku, wpisanej do ścisłego rejestru zabytków. Zarówno kamienica jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

200 000 zł103 m² 1 941,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

sprzedam willowe mieszkanie, z duzym potencjałem, o powierzchni 103 m kw w urokliwym, uzdrowiskowym mieście w Szczawnie Zdroju. Mieszkanie znajduje się w cichym ,pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

347 000 zł46 m² 7 494,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sławin

Lublin,lubelskie

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Proponujemy do sprzedaży bardzo ładnie wykończone mieszkanie, położone \ w bardzo cichej i malowniczej części Lublina.Przepiękny widok z okien na sad, bezczynszowe, wymieniony piecyk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Rudnik

Lublin,lubelskie

454 693 zł106 m² 4 285,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na dolnym poziomie 69,3mkw, a na górnym 36,8mkw. Na podłogach jastrych cementowy, na ścianach tynk gipsowy. Pomagamy W uzyskaniu kredytu! Do sprzedania 3 mieszkania o tych samych parametrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

434 746 zł60 m² 7 249,39 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji za zakup nowego mieszkania z m2-Broker! Mieszkanie o powierzchni 59,97 m2 na parterze z loggią w dzielnicy Grzegórzki, ekspozycja południowo-wschodnia. Cena ofertowa: 434.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

391 400 zł63 m² 6 179,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na Osiedlu strzeżonym. Nowoczesny system kamer dozorujących alejki na terenie osiedla. Ładny rozkład mieszkania -3 pokoje, w tym jeden połączony z kuchnią jako aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

316 800 zł40 m² 7 900,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 19,27m2 Sypialnia 12,07 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.67 m2, Balkon 4.1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Żwaków

Tychy,śląskie

345 580 zł79 m² 4 389,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

! żwaków nowa inwestycja - apartamentowiec Z 21 lokalami mieszkalnymi - rynek pierwotny możliwość skorzystania Z programu MDM! Mieszkanie 4 pokojowe z ogródkiem 151 mkw! Do wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sabały

Warszawa,mazowieckie

465 976 zł58 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kameralna, 4-piętrowa inwestycja, w której znajdują się 23 mieszkania. Doskonale zaplanowane rozkłady o metrażach od 38 do 78 m2, pozwalają na realizację nawet najbardziej wymagających.