dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

153 000 zł94 m² 1 634,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta Mieszkanie dwupoziomowe z oddzielnym wejściem w centrum Świebodzic. Parter: pomieszczenie gospodarcze z piecem. Półpiętro - duży pokój z węzłem sanitarnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

413 739 zł48 m² 8 652,01 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie, co oznacza bardzo dobre połączenie z centrum oraz większością pozostałych dzielnic. W pobliżu znaleźć można rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brydaka

Rzeszów,podkarpackie

199 000 zł53 m² 3 754,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 53m2, zlokalizowane na os. Baranówka IV przy ul. Brydaka. Położone na parterze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 2 niezależnych pokoi, oddzielnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 040 000 zł130 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy wyjątkowo piękne i atrakcyjne studio na sprzedaż o pow. 130m2 w samym centrum miasta. Rynek pierwotny.Mieszkanie mieści się na parterze odnowionej kamienicy przy ul.Cichej, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

368 000 zł46 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam apartament w stanie deweloperskim, świetna lokalizacja na ulicy Krakowskiej, komunikacyjnie do rynku 3 minuty autem, 5 min tramwajem, 10 autobusem. W pobliżu Centrum Handlowe ( m.in Piotr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

310 000 zł51 m² 6 118,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zespół Annderson Nieruchomości prezentuje mieszkania na nowo powstałym osiedlu Osiedle usytuowane jest na Ruczaju w pobliżu Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Krakowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł70 m² 5 842,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3-pokojowe na os. Derby, rok budowy 2005, zadbane. Miejsce parkingowe naziemne w cenie Ustawne pokoje, duża garderoba, 2 szafy wnękowe. W salonie szafka rtv, stół jadalniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

140 000 zł58 m² 2 413,79 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do kupna mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58 m2 znajdujące się w samym centrum Trzebiatowa w bloku na 3 piętrze. Nieruchomość ta składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

226 523 zł35 m² 6 472,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! prowizje kupującego pokrywa deweloper! termin oddania : zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

500 341 zł59 m² 8 446 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszno

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Sprzedam bezpośrednio rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią na rogu ulic Leszno i Młynarska. 100m do przystanków (tramwajowy i autobusowy), 7 minut do Centrum, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kompasowa

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł63 m² 7 063,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne mieszkanie na Gocławiu przy ul. Kompasowej 1, zmienia właściciela - ciche, przestronne, widne i przytulne mieszkanie o pow. 62,89 m2 (z tarasem) będzie dostępne w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam bezpośrednio, nowe 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w apartamentowcu. Kamienica Muranów w Centrum Warszawy przy ulicy Dzielnej 72, mieszkanie na 1 piętrze, duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Katowice,śląskie

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Posiadam do sprzedania odnowione mieszkanie ( gładzie, wymienione wszystkie okna na nowe, wymienione drzwi wewnętrzne, nowa instalacja wodna i kanalizacyjna, nowy kocioł gazowy ), mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zamkowe

Będzin,śląskie

238 000 zł81 m² 2 938,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 81m2 zlokalizowaną w miejscowości Będzin na Osiedlu Zamkowym przy ulicy Jagiełły. Mieszkanie jednopoziomowe składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaden-Bandrowskiego

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł37 m² 8 060,11 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

DO sprzedania mieszkanie 2- pokojowe , oddzielna kuchnia, loggia 4 m2 oraz piwnica, po generalny remoncie.Zapraszam do oglądania i negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

211 250 zł32 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Bez prowizji od kupującego! Nowoczesna Inwestycja z rynku pierwotnego! Termin realizacji inwestycji 31.10.2017. Słoneczne mieszkanie w Śródmieściu, pokój, oddzielna kuchnia, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, al. Jarzębinowa

Wrocław,dolnośląskie

180 000 zł21 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż urokliwa kawalerka na krzykach, blisko uniwersytetu ekonomicznego media miejskie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę po remoncie znajdującą się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

195 000 zł37 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią (okno z kuchni na większy pokój) - można oddzielić lub zrobić aneks. Nowe okna pcv. Pokoje 16i 9m2, kuchnia 5m2, łazienka 3,5m2. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

498 500 zł71 m² 7 018,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z ciekawymi rozwiązaniami aranżacyjnymi min możliwość przerobienia na 3 sypialnie + przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

225 000 zł41 m² 5 487,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Polecam na sprzedaż komfortowo wykończone mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza. W standardzie wykończenia znajdujemy: hall mieszkania - drzwi antywlamaniowe + alarm + gress polerowany +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

262 000 zł36 m² 7 178,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania ładne, 2 pok. mieszkanie o powierzchni 36,5 m, na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym z windą. Kuchnia połączona z pokojem 17 m, oddzielna sypialnia 8,5 m, łazienka 5 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przedmieście Oławskie

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł96 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe Klimatyczne mieszkanie w Kamienicy ze sztukaterią. Wrocław/ Krzyki / Przedmieście Oławskie / rejon ul. Komuny Paryskiej. Przy Cichej ulicy! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 96,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania duże 2 pokojowe mieszkanie nieopodal Uniwersytetu Medycznego i centrum miasta. Osiedle ogrodzone, monitorowane, bezpieczne. Miejsce parkingowe w pobliżu bloku. Mieszkanie od kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł30 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania kawalerka wykończona położona na 1 piętrze w nowym budynku z 2016 roku. Jest możliwość zrobienia 2 pokoi. Budynek ogrodzony , monitorowany z windą. Zamieszczone oferty nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

432 000 zł58 m² 7 497,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc I bez prowizji Ładne i słoneczne mieszkanie 3 pokoje z dwoma dużymi balkonami 7,2 m2 każdy. Możliwość zamknięcia kuchni jest okno Proszę zerknąć na plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł36 m² 10 527,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

duży balkon 10 mkw., mieszkanie w nowym apartamentowcu na strzeżonym osiedlu inwestycja Dobrolin Kuchnia wyposażona (płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny i zabudowana lodówka) łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalmacha

Szczecin,zachodniopomorskie

195 000 zł45 m² 4 314,16 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż beznakładowe, ciepłe, całkowicie rozkładowe i świetnie doświetlone mieszkanie 2-pokojowe. Z dużego balkonu piękny widok na panoramę Szczecina. Na powierzchnię 45,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł108 m² 6 620,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe na bliskiej Woli, ul. Dzielna , dwupoziomowe, blok z 1997r., I poziom: 2 pokoje 21 i 11 m2, kuchnia, łazienka z prysznicem, garderoba, zabudowany taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Warszawa,mazowieckie

295 083 zł42 m² 6 971,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe osiedle mieszkaniowe powstające na Bemowie. u zbiegu ulic Dywizjonu 303 i Łokuciewskiego. Znajdą się tu mieszkania o powierzchni od 32m2 do 77m2 (od 1 do 4 pokoi) każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

182 080 zł51 m² 3 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie spełnia warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 39 500 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 142 579 pln O%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciecha

Jaworzno,śląskie

225 000 zł90 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piętro w domu wolnostojący o powierzchni użytkowej 90 m2, w pobliżu ulicy św. Wojciecha, osiedle Warpie, dosłownie 10 minut na nogach od centrum miasta. Lokalizacja Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makowska

Warszawa,mazowieckie

344 706 zł47 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

DO sprzedania dwa pokoje W promocyjnej cenie Dwupokojowe mieszkanie z 60 metrowym tarasem, który można zabudować i zyskujemy dodatkową powierzchnię mieszkalną w dobrej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł83 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Ładne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83m2, położone w bardzo cichej i spokojnej dzielnicy Bielany. Mieszkanie dwupoziomowe. Na dole znajduje się duży salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Wojska Polskiego

Lębork,pomorskie

123 000 zł42 m² 2 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie z ładnym widokiem w Lęborku przy ul. I Armii Wojska Polskiego o metrażu 42m2. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potockiego

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł146 m² 10 929 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Luksusowy apartament zlokalizowany w pobliżu Pałacu w Wilanowie, w kameralnym dwupiętrowym budynku. Cichy, słoneczny i funkcjonalny. Podzielony na dwie części - dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

317 500 zł40 m² 7 937,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Rozkład mieszkania oraz opis pomieszczeń w galerii zdjęć Możliwość zamknięcia kuchni powstają wtedy dwa niezależne pokoje + oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

228 000 zł49 m² 4 623,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pok. ok 50 m2 z balkonem na 1 piętrze oddane z możliwością dofinansowania MDM! Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego! promocja - Cena brutto za m2 lokalu pln 4 pln 4 624 cena brutto:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

494 000 zł57 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy do sprzedaży piękne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na zamkniętym strzeżonym osiedlu na Woli. Klimatyczne mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w siedmiopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł81 m² 13 580,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Piękny apartament w starej kamienicy w samym Centrum Warszawy.Apartament wykończony najwyższej klasy materiałami i urządzony przez architekta. Na podłodze parkiet bukowy znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blatona

Warszawa,mazowieckie

379 500 zł64 m² 5 929,69 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bemowo - ul. Blatona Przestronne, ciepłe mieszkanie w rejonie Bemowo Lotnisko na 4tym piętrze bloku z 1989 ( rama H) Na powierzchnię 64 m2 składają się: - pokój dzienny z wyjściem na.